Skocz do zawartości

BMW 330 330i UNFALLFREI full WBAAV51020FZ00751


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłes szrota taniego a dobre bmw Cie nie było stać po drugie 8 mm to chyba ci sie snilo :mrgreen: moze 0,8 mm chyba ze miernik masz jakiś specialny :mrgreen:

LoL ty zdejmujsz blotniki przed zakupem? :mrgreen: ludzie idzie na urlop bo widzę ze juz przemeczenue daje znać :cool2:

 

 

Moze jakiś admin cos sie wypowie albo zamknie ten idiotyczny post ktory nic nie wnosi ???????????????

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...tym ze nie ma naklejek od xenonow bo ktoś sobie go dołożył...

 

Jak ktoś sobie dokłada, to niech później nie pisze w ogłoszeniu, że całe auto jest w ori stanie i nic nie było robione - a tak najczęściej bywa ;) A ocenianie ze zdjęć może dać wstępny obraz tego, czego się można spodziewać na miejscu, chociaż i tak nic nie ma lepszego niż ocena na żywo. Tylko teraz jest tak, że rzadko komu chce się ruszyć tyłek, żeby obejrzeć samochód.

 

Nawiasem mówiąc, niezły OT się zrobił z tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edek.by bardzo mądrze powiedziane.

 

[...]śmieszy mnie ocenianie auta po zdjęciach i dopatrywanie się, który element był powtórnie pryskany czy skreślanie auta np po tym ze nie ma naklejek od xenonow bo ktoś sobie go dołożył...

To po co sam wrzucałeś auto do oceny? viewtopic.php?f=44&t=246633

 

Nikt auta z tematu tu nie oczerniał - oceniłem to co widać na fotach i poprosiłem o dodatkowe zdjęcia. W zamian otrzymałem jakąś bełkotliwą odpowiedź, żebym sobie zdjęcia sam zrobił u siebie w garażu itp :duh:

 

Temat do zamknięcia jak nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto akurat ma naklejki od xenonow :mrgreen:

 

Tak jak pisałem auto ma oryginalny lakier i nie ma rdzy na blotnikach ale śmieszy mnie ta wypowiedz ze napewno jest pod blotnikami :mad2: to jak wymienię Blotnik na dobry bez rdzy i go pomaluje to znowu bedzie syf bo malowane :mrgreen:

Dajcie juz spokój akurat mi łatki nie przylepicie :cool2:

 

Sprawdzajcie vin książki serwisowe sprawdżajcie auta w aso lub na stacjach a napewno zmniejszyliśmy ryzyko wtopy .

Jezeli to auto było by czarne to juz go niemam tyle dodam :cool2: jeden z forumowiczów czeka az sprawdzae w takim stanie czarnego nie niebieskiego .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytłumacz mi dlaczego przy pochmurnej pogodzie z temp. 19 st.C na zewnątrz, w samochodzie z zamkniętymi szybami jest gorąco i duszno, słowem bez włączonej klimatyzacji nie sposób jechać ? Uwaga, samochód nie był wcześniej nagrzany, ani włączone opacznie ogrzewanie? :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie chce podwazac faktu ze czarne auto mocniej sie nagzewa ale moim zdaniem i tak najbardziej nagzewa sie czarna konsola i trzyma temperature w stodku nawet po otwarciu szyb i wlaczeniu klimy.

 

Mam bialy samochod i od konsoli idzie taki upal ze szok :/

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Np. w E46 pierwszy z brzegu oklepany ale na 100% ładniejszy niż czarny to Topas Blau, tak samo jak w "F" Monte Carrlo Blau, E90 Vermilion Red czy Space Gray nie mówiąc o Estorii Blue w F30 "M".

 

 

Aaaa i oczywiście w E46 taki żółty bananowy ale nie wiem jak się zwie. /chyba zarezerwowany dla "M" /

 

http://www.e9-driven.com/BMW-Current-Colors.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topas Blau faktycznie ładny, rzadko spotykany. Ale czy ładniejszy od czarnego? Czarny jest o tyle dobry w swojej pospolitości, że pasuje do każdego nadwozia, natomiast wspomniany Topas Blau elegancko się prezentuje w coupe, sedan moim skromnym zdaniem już tak ładnie nie wygląda. Do pasujących do e46 zaliczyłbym jeszcze Stahlgrau, ale też bardziej w przypadku coupe. O młodszych bawarkach i odpowiednich dla nich gamach kolorystycznych się nie wypowiadam, gdyż nie moja bajka na razie :mrgreen:

 

Podsumowując swoją wypowiedź - ciężko dyskutować o gustach, bo każdemu może się podobać co innego, dlatego stwierdzenia, że X jest na bank ładniejsze od Y są mocno subiektywne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czarny jest o tyle dobry w swojej pospolitości, że pasuje do każdego nadwozia, ......

 

 

Dobrze napisałeś "pospolitości" , a to że pasuje do każdego nadwozia nie czyni z niego najładniejszego koloru. W przypadku E46 po prostu jest pospolity tak samo jak srebrny. I tyle, a właściwie nawet nie bo srebrny przynajmniej nie jest tak upierdliwy w myciu/utrzymaniu jak czarny.

 

Kwestia komu co się bardziej podoba oczywiście indywidualna ale uważanie czarnego jako najładniejszego koloru BMW jest mocno naciągane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, ja się nie upieram, że jest to najładniejszy kolor dla wszystkich BMW i koniec, i chyba nikt w tym wątku tego też tak nie napisał ;) Ale w mojej subiektywnej opinii czarny jest jednym z ładniejszych dla e46.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tak sie wam podoba no i mi tez topaz blau to na co czekacie :mrgreen:

Ten model jest tu omawiany :cool2:

 

W sierpniu bede miał alpinwaiss 3 jak cos :cool2: unfallfrei .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

E46 330i unfallfrei VIN WBAAV51020FZ00751

Przydałyby się porządne zdjęcia wnętrza oraz zdjęcia nadwozia pod kątem prostym i bez odbić krajobrazu.

Osobiście lubię ten kolor.

Mi się ta sztuka podoba.

Tak pisałem 2 tygodnie temu.

 

Jezeli tak sie wam podoba no i mi tez topaz blau to na co czekacie :mrgreen:

No właśnie, auto ładne, wyróżniające się w lawinie zamęczonych E46, z dobrym wyposażeniem, w rozsądnej jak na ten stan cenie, a nadal nie sprzedane...

Polska to jest jednak dziwny kraj...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko mam klienta tylko musze mu sprzedać golfa 5 tdi 2 litry ktory Kupil dwa lata temu wsadzil 6 tys i juz siecwyleczyl zcduesla :mad2:

Jezeli sprzedam ta Kupe złomu ktora kopci i ma pare kilo szpachtli to on bierze wlasnie topaz blau ,Ogladal i beardzo mu sie podoba niestety niechce sie zamieniać bo ja wiem co mam a golf to niestety kupa złomu :mad2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.