Skocz do zawartości

BMW 330 330i UNFALLFREI full WBAAV51020FZ00751


Rekomendowane odpowiedzi

Jasne :cool2:

A co sie chwalić auto sie sprzeda opi tyle ,niestety kolor musi komuś pasować a czarny pasuje większości niebieski niestety nie ,jezeli sprzedam trupa golfa temat bedzie do zamknięcia .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trup nie jest ściągnięty przezemnie wiec jezeli ktos bedzie miał miernik nuech sobie mierzy to nie moje auto i ja nie mam zamiaru za nie idpowiadac to auto takie jak większość szrotów wklejaja tu na tym forum przez łowców okazji wiec napewno jakiś frajer sie trafi avsprzedaje to auto bo klient jezdzi tirem i jest w kraju raz na dwa tygodnie wiec szans na sprzedaż nie ma,ciekawi moje ty mądralo czy mówisz o wszystkim jak sprzedajesz swojego trupa ? Watpię .

 

Moje auta sa inne a jezeli ktos sie laszczy na niska cene to juz jego problem ,głupich nie sieją ,

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja nie handluję samochodami (ani trupami, bo wiadomo ze dobre auta masz tylko ty w polsce a wszystkie inne to trupy) wiec o czym mam komus mowic? To Ty promujesz sie jako najbardziej nieskazitelna osoba na forum dlatego zapytalem. Reakcja dokladnie taka jak sie spodziewalem hehe, pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
klient jezdzi tirem i jest w kraju raz na dwa tygodnie wiec szans na sprzedaż nie ma

Ale to ty będziesz się wstydził po sprzedaży nie on ,a jeśli trafisz na jakiegoś nadgorliwego kupca to obs...ra Twój komis po ludziach i tak to się skończy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie widzę ze słońce wam dało sie we znaki :mrgreen: proponuje dobrego lekarza :cool2: chyba jeszcze was uratuje :cool2:

Tak mam najlepsze auta :cool2: dzięki za reklamę :cool2:

Dlatego sprżedajemy je cały czas nie musimy sie ukrywać pod pseudo prywatnymi sprzedawcami :cool2:

Nie musimy cofać liczników :cool2:

Ale łowcy okazji omijają nas wielkim łukiem :mrgreen:

Ps dlatego nie zamieniamy sie bo wiemy co sprżedajemy :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tak mam najlepsze auta :cool2: dzięki za reklamę :cool2:

Dlatego sprżedajemy je cały czas nie musimy sie ukrywać pod pseudo prywatnymi sprzedawcami :cool2:

Nie musimy cofać liczników :cool2:

Ale łowcy okazji omijają nas wielkim łukiem :mrgreen:

Ps dlatego nie zamieniamy sie bo wiemy co sprżedajemy :cool2:

 

Jezeli sprzedam ta Kupe złomu ktora kopci i ma pare kilo szpachtli to on bierze wlasnie topaz blau (…) golf to niestety kupa złomu :mad2:

 

W takiej sytuacji Ty jako GURU sprzedających super auta - nie strupy i g.ó.w.niane okazje powinieneś powiedzieć - sorry kolego ale golfa sprzedaj sobie sam bo stracę swoją RENOMĘ (chyba wiesz co to znaczy).

Albo opisać go szczerze. Ale tak nie będzie i właśnie dlatego wszystkie Twoje wywody (w których jest często dużo prawdy) tracą na wiarygodności.

 

SpRŻedawajcie dalej :norty: Pozdrawiam :mrgreen:

Teraz możesz mnie zwyzywać / zakrzyczeć itp, mnie to nie rusza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji Ty jako GURU sprzedających super auta - nie strupy i g.ó.w.niane okazje powinieneś powiedzieć - sorry kolego ale golfa sprzedaj sobie sam bo stracę swoją RENOMĘ (chyba wiesz co to znaczy).

Albo opisać go szczerze. Ale tak nie będzie i właśnie dlatego wszystkie Twoje wywody (w których jest często dużo prawdy) tracą na wiarygodności.

 

SpRŻedawajcie dalej :norty: Pozdrawiam :mrgreen:

Teraz możesz mnie zwyzywać / zakrzyczeć itp, mnie to nie rusza :)

 

x2 :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno pomijam posty które Zenek napiera. To jakaś okazja, to auto to trup, to auto to jakiś szpachel, druga sprawa to jak Zenuś piszę na forum. Czasami nie czaje jego postów, mam wrażenie że do 15' monitora ma podłączoną starą maszynę do pisania, która nie ma możliwości wymazania znaku.

 

Ten gość poprostu nie czai że kogoś nie stać na UNFALLFREI (to słowo jest wpisane w tytule aukcji po to żeby być wiarygodnym) i szuka okazji... Ale widzę, że w jego naturze jest je.b..a.n...i.e. wszystkiego czego on nie sprzedaje. Myślę, że gdyby uprawiał szczaw to pewnie też by wypisywał, że on ma najlepszy w województwie bo używa prawdziwego nawozu.

 

Poprostu Zenek musi pokazać, że on ma największego... Prawda jest taka, że wielu z nas ma twardszego jak wyciąga niż on jak wkłada...

 

Ale co tam ważne żeby GELD się zgadzał !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajger :cool2: :cool2: :cool2:

A co się dziwicie...każdy musi dbać o swój biznes i reklamować go jak tylko się da :D

Mnie tylko trochę dziwi podejście Zenka do ocenianych aut....każde to szrot, trup itp itd. Pewnie w kilku przypadkach ma rację ale nie można wszystkich wrzucać do jednego worka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nigdzie nie czytałem, żeby ktoś się skarżył na samochody Zenka. Uważam natomiast, że ma wiele racji co do prezentowanych na forum egzemplarzy, jest tak dużo szrotów że możliwość znalezienia wśród nich czegoś normalnego jest bardzo mała. Nie czepiajcie się kto i w jaki sposób ocenia, Zenek jak my wszyscy robimy to subiektywnie, ale przynajmniej zdaje sobie sprawę, że za taki sam model, rocznik i wyposażenie, który u Niemca kosztuje np 10tys euro w Polsce stoi za połowę tej sumy. I nie ma co tutaj snuć domysłów dlaczego tak się dzieje, bo chyba wszystko zostało w tym temacie powiedziane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek jak my wszyscy robimy to subiektywnie, ale przynajmniej zdaje sobie sprawę, że za taki sam model, rocznik i wyposażenie, który u Niemca kosztuje np 10tys euro w Polsce stoi za połowę tej sumy

 

Zgodzę się z tym jeśli rozmawiamy o samochodzie sprowadzonym...bo wiadomo opłaty, transport, zarobek itp itd stanowi czasami 30-50% wartości wystawionego auta więc wiadomo, że zostało kupione za kwotę, za którą nie kupimy w reichu dobrego auta.

Inaczej sprawa wygląda już z zarejestrowanymi (od prywatnych właścicieli).....pomimo posiadania dobrego auta, cena w Polsce nigdy nie będzie odpowiadać cenie u Niemca bo by wisiała w ogłoszeniach bez końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej sprawa wygląda już z zarejestrowanymi (od prywatnych właścicieli).....pomimo posiadania dobrego auta, cena w Polsce nigdy nie będzie odpowiadać cenie u Niemca bo by wisiała w ogłoszeniach bez końca.

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, rozmawiamy o samochodach sprowadzonych, a niemal wszystkie są własnie tutaj. Tak rzadko, można powiedzieć wcale nie pokazują się tutaj auta w dobrej kondycji, a co za tym idzie, odpowiedniej cenie. A jak już, to też się okazują "powypadkowymi perełkami" łącznie z przedstawieniami jakie urządzają niektóre ASO. Ale to też zależy co komu pasi, są tacy co wręcz im nie przeszkadza powypadkowa przeszłość i setki tysięcy cofniętych km. bo.... "i tak innych w Polsce nie kupię" I bardzo dobrze,że w Polsce nie ma wglądu do historii sprowadzanych samochodów (tak jak w przypadku amerykanów) bo dopiero by się działo :mrgreen: Nasi rodacy wiedzą, ale nie chcą widzieć bo tak lepiej. Dobra cena, niski przebieg, handlarskie zapewnienia że to obcierkai jazda do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno pomijam posty które Zenek napiera. To jakaś okazja, to auto to trup, to auto to jakiś szpachel, druga sprawa to jak Zenuś piszę na forum. Czasami nie czaje jego postów, mam wrażenie że do 15' monitora ma podłączoną starą maszynę do pisania, która nie ma możliwości wymazania znaku.

 

Ten gość poprostu nie czai że kogoś nie stać na UNFALLFREI (to słowo jest wpisane w tytule aukcji po to żeby być wiarygodnym) i szuka okazji... Ale widzę, że w jego naturze jest je.b..a.n...i.e. wszystkiego czego on nie sprzedaje. Myślę, że gdyby uprawiał szczaw to pewnie też by wypisywał, że on ma najlepszy w województwie bo używa prawdziwego nawozu.

 

Poprostu Zenek musi pokazać, że on ma największego... Prawda jest taka, że wielu z nas ma twardszego jak wyciąga niż on jak wkłada...

 

Ale co tam ważne żeby GELD się zgadzał !

 

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ludzie widzę ze słońce wam dało sie we znaki :mrgreen: proponuje dobrego lekarza :cool2:

podobno lepsze są polskie jabłka :mrgreen:

zjedzcie jedno za Bohaterów Powstania....

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.