Skocz do zawartości

Doposażenie w tempomat- E60


pionek22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Orientuje się ktoś czy dorzucenie tempomatu wiążę się z czymś więcej niż dokupieniem "pałki" tempomatu pod kierownicę i "odblokowanie" opcji przez podpięcie do kompa? Z góry wielkie dzięki.

 

Jeszcze jedno, czy plastikowe obudowy będą dobre czy też trzeba zmieniać?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Zmieniasz pająka, jedziesz do kogos na kodowanie/programowanie i tyle. Plastik nie ma wyjscia na dodatkowa manetke wiec albo kupujesz nowa oslone albo wycinasz w starej

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Orientuje się ktoś czy dorzucenie tempomatu wiążę się z czymś więcej niż dokupieniem "pałki" tempomatu pod kierownicę i "odblokowanie" opcji przez podpięcie do kompa? Z góry wielkie dzięki.

 

Jeszcze jedno, czy plastikowe obudowy będą dobre czy też trzeba zmieniać?

 

Pozdrawiam

od dolu poduszki jest dziurka... tam podwazasz sprezyne (jak robisz to 1wszy raz bedziesz sie motal)... pod sciagnieciu poduchy (bez kluczyka/zaplonu!!!) widzisz centralna srube - odkrecasz i sciagasz kiero - zaznacz czyms jak kiero byla wlozona na wieloklin!!!)... sciagasz plastik pod kiero (kiero by sciagnac musisz odpiac od wtycznek)... i widzisz wtyczke wlasnie na manetke temp - wkladasz, zakrecasz 2 srubki (moze je sobie w aso wczesniej kup albo dowiedz sie jaki sa) - uwaga: musisz wyciac wglebienie w plastikach albo je zmieniac na takie "pod tempomat"/ja cialem/

Jak ja to aktywowalem to juz nie pamietam - generalnie kabel za 100cos + ncsexpert i wertowanie po necie (pitolenie sie z odpaleniem tego na win764b, updatowanie spdaten czy innych dupereli jest czasochlonne - w porownaniu do VWgenowych programo wiecej zabawy)

W wersji e60 lci w licznikach po wlaczeniu tempomatu bedzie kropka pokazujaca predkosc wybrana i kontrolka ze tempomat jest wlaczony... ponoc w przedliftowych sa inne liczniki z tempomatem i bez i nie bedzie kropki pokazujacej predkosc (ale to tylko slyszalem)

Przemek

400ps/830Nm ( a było tylko 235 :D)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=299251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę trochę, potrzebuję zakodować tempomat, dołożyłem manetkę ale nie wiem gdzie i co mam zakodować. Ciężko cokolwiek o tym znaleść, ma ktoś jakąś wiedzę ewentualnie ktoś by mi to zakodował??

 

EDIT :

Zakodowane, kolega Mlodzik18 zrobił to szybko i fachowo i na dodatek zdalnie. Polecam!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.