Skocz do zawartości

M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 856
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

no i pięknie chendo - zrób zdjęcia podkoniec dnia kiedy jest słonecznie ..... bardzo się ciesze ze zakup sie udał

 

 

Volvo w czwartek mam załatwiać rejestracje a odbiór koło 1-go .

 

Dziś jestem w hotelu z dzieciakami koło Olsztyna SIŁA - VOLVO POLSKA ma szkolenia dla swoich pracowników jak sprzedać i serwisować nowy model XC90- są 4 modele 2 D5 i 2 T6 na przekór mają też auta konkurencji jest BMW X5 25d Mercedes ML i Jeep GC V6 ON - po pierwsze Volvo czuć lekkość i jakość wykonania szukałem tzw. elementów made in china - i nie znalażłem :) nie pisze dla tego że zamówiłem volvo.

 

We wszystkich salonach volvo do obejrzenia będą od 1-go czerwca - Panowie warto zobaczyć - wiem że to nie BMW ale jakość Kabiny jest świetna ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pięknie chendo - zrób zdjęcia podkoniec dnia kiedy jest słonecznie ..... bardzo się ciesze ze zakup sie udał

 

 

Volvo w czwartek mam załatwiać rejestracje a odbiór koło 1-go .

 

Dziś jestem w hotelu z dzieciakami koło Olsztyna SIŁA - VOLVO POLSKA ma szkolenia dla swoich pracowników jak sprzedać i serwisować nowy model XC90- są 4 modele 2 D5 i 2 T6 na przekór mają też auta konkurencji jest BMW X5 25d Mercedes ML i Jeep GC V6 ON - po pierwsze Volvo czuć lekkość i jakość wykonania szukałem tzw. elementów made in china - i nie znalażłem :) nie pisze dla tego że zamówiłem volvo.

 

We wszystkich salonach volvo do obejrzenia będą od 1-go czerwca - Panowie warto zobaczyć - wiem że to nie BMW ale jakość Kabiny jest świetna ....

Mam stare xc 90 jest ok ale nowe to inna epoka świetny wóz jedyne co mnie martwi to cztero cylindrowe silniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

VOLVO POLSKA ma szkolenia dla swoich pracowników jak sprzedać i serwisować nowy model XC90- są 4 modele 2 D5 i 2 T6 na przekór mają też auta konkurencji jest BMW X5 25d Mercedes ML i Jeep GC V6 ON - po pierwsze Volvo czuć lekkość i jakość wykonania szukałem tzw. elementów made in china - i nie znalażłem :) nie pisze dla tego że zamówiłem volvo.

 

We wszystkich salonach volvo do obejrzenia będą od 1-go czerwca - Panowie warto zobaczyć - wiem że to nie BMW ale jakość Kabiny jest świetna ....

 

za takie pieniądze 4-cylindrowy motorek? nie, dziękuję...

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo XC90, i powiem X5/6 ma na noc. To zupełnie inny wymiar. Cena jak za 4 cylindry dość wysoka. Ceny pewnie spadną ale dopiero za rok. Puki co aut na nasz rynek jest bardzo mało, stąd rabatowanie też jest słabe.

 

Nie wiem jak to jeździ, to które widziałem w Katowicach było jeszcze niezarejestrowane. Nie mniej wygląd i wnętrze bajeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody z najwyższej półki tu goszczą :cool2: ale maska w carbonie to już przerost formy nad treścią moim zdaniem. Pamiętaj Maja, że granica między czymś fajnym, a wiochą jest bardzo cienka i nawet M3 na klapie tego nie usprawiedliwia. Taka maska robi wow w e36 czy e46 śmigających w motorsporcie gdzie każdy kg się liczy - powiedzmy.

Maski w eMkach są aluminiowe, lekkie...nic Ci to nie da oprócz visualu made by pimp my ride from usa.

Oczywiście jest to moja personalna opinie...bo może forumowym masom się to spodoba..pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Jestem w szoku, że dopiero teraz trafiłem na wątek opisujący ten samochód. No dobra, sama fura też mnie trochę zszokowała :shock: Wypada tylko pogratulować. Jedynie trochę lipa z tym prawkiem. Hejterami się nie przejmuj, to taka nasza cecha narodowa, Janusze zamiast równać w górę to wolą ciągnąć w dół. Bo tak łatwiej. Wnioskując po twoim opisie całego zdarzenia w sądzie teoretycznie nie powinieneś mieć problemów. Jeżeli nie miałeś stałej predkości przez dłuższy okres czasu to ciężko wtedy zmierzyć prędkość takiego samochodu za pomocą wideorejetratora (vide sprawa Hołka w GTRze :lol: ). No chyba, że jesteś tzw. recydywistą drogowym. Albo trafisz na sędziego jełopa... Nie mniej pewnie wszyscy forumowicze trzymają kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

... trzymajcie kciuki abym miał zwrócone prawko na zlot :):)... w opinii środowisku sędziowskim i prawniczym powinienem mieć zwrócony dokument ...... tylko na kogo trafie - tu wiecie jakie są wyroki .....:( takie nasze prawo średniowieczne - chwalimy sie konstytucja 3 maja a czy do tego czasu coś się zmieniło mimo postępu życiowego?:):)

..... oddałem sie dobrowolnej karze - jak i drogówka jak i prawnicy twierdza szybkie i proste otrzymanie zwrotu PW

 

... co do maski projekt odważny ale kiedyś trzeba zacząć - ktoś musi być pierwszy :wink: - sami ocenicie na Zlocie .....

 

 

zobaczcie co TESLA ROBI Z HAMOWNIA:

 

http://motofilm.pl/2015/05/tesla-model-s-p85d-niszczy-hamownie-wideo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... trzymajcie kciuki abym miał zwrócone prawko na zlot :):)... w opinii środowisku sędziowskim i prawniczym powinienem mieć zwrócony dokument ...... tylko na kogo trafie - tu wiecie jakie są wyroki .....:( takie nasze prawo średniowieczne - chwalimy sie konstytucja 3 maja a czy do tego czasu coś się zmieniło mimo postępu życiowego?:):)

..... oddałem sie dobrowolnej karze - jak i drogówka jak i prawnicy twierdza szybkie i proste otrzymanie zwrotu PW

 

... co do maski projekt odważny ale kiedyś trzeba zacząć - ktoś musi być pierwszy :wink: - sami ocenicie na Zlocie .....

 

 

zobaczcie co TESLA ROBI Z HAMOWNIA:

 

http://motofilm.pl/2015/05/tesla-model-s-p85d-niszczy-hamownie-wideo/

Niezła jazda z tą teslą hamownia tylko jękła :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

... wujek raczej jeśli chce podwyższyć moc to teraz tylko poprzez turbiny+ program i wzmocnienie skrzyni. Nie widziałem ofertę Gpower-a ile jest Nm? - obstawiam ponad 820Nm a tu nalezy zmocnic skrzynie automatyczną.

 

Manhart ma opcje na 585KM i 800Nm było pytanie od nich czy chce - powiedziałem że teraz nie.

 

Prawdopodobnie zmienię tłumik początkowy powinno dać jakieś 5-7KM, dodałem już sportowe filtry powietrza BMC

 

.... maciek bardzo fajny zestaw tylko ja muszę mieć regulowane zawieszenie z przodu - wcześniej na forum opisałem dlaczego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

... bylem na stronie Gpower-a i wujek obstawiam twoje M3 na jakies 650KM jeśli masz do 0-200km ok. 10.5sek - Gpower podaje RL G-POWER M3 GTS

635 PS - 4,4l V8 (+185 PS zur Serie)

0-100 - 4,2s

0-200 - 11,9s

 

...ale ciekwy projet Gpower ma tez z M5 :

G-POWER M5 HURRICANE RS

 

• Top speed: 367,4 km/h

• 0-100 km/h: 4.5s

• 0-200 km/h: 9.7s

• 0-300 km/h: 26.0s

 

https://www.youtube.com/watch?v=1MGgqmhMV_M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

troche ciekawostek z swiata:

1. nie robcie ciekawych zmian...... :mad2:

 

http://motofilm.pl/2015/05/cztery-koncowki-wydechu-to-za-malo-zdjecie/

 

2. dla froga 1:0 - dlaczego ( jeździć jak wariat również trzeba umieć ), zdarzenie w tym tygodniu około 12.00 w Poznaniu

 

https://youtu.be/B26oblcIjtk

 

3. wystarczy troche nie uwagi i ma sie wczasy na 3 m-ce / Jelenia Góra 22 maj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyy... Ależ ten Ohlins jest regulowany, czy coś źle kumam? ;)

 

Straszna szkoda tej 6-tki...

 

 

sent from my iPhone via Tapatalk

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bylem na stronie Gpower-a i wujek obstawiam twoje M3 na jakies 650KM jeśli masz do 0-200km ok. 10.5sek - Gpower podaje RL G-POWER M3 GTS

635 PS - 4,4l V8 (+185 PS zur Serie)

0-100 - 4,2s

0-200 - 11,9s

 

...ale ciekwy projet Gpower ma tez z M5 :

G-POWER M5 HURRICANE RS

 

• Top speed: 367,4 km/h

• 0-100 km/h: 4.5s

• 0-200 km/h: 9.7s

• 0-300 km/h: 26.0s

 

https://www.youtube.com/watch?v=1MGgqmhMV_M

 

hamownia pokazała 582 konie... ;) wiec moze manual jest po prostu szybki a dkg nie jedzie ;)

Gpower ma tez 1001 konne M6 E63 dla klienta z arabii... 4.7s 100-200, jakis kosmos.

 

mam tez pare niepokojących info dla Ciebie, ale to na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wujek - sam sie przekonałem 3 hamownie i rożne wyniki ...... dlatego daje okolo 600KM dla twojego wozidla -aa co do skrzyni manualnej to zalezy jak to zmienia nbiegi - ty chyba zamiast pomiarów RL powinieneś wystartować przy pomiarze zmianie biegów/manual/ bo w tym jesteses mega szybki:):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wynikami na hamowniach jest różnie.

 

Jednak porównując seryjne samochody o bardzo dużych mocach do Twojej M3 to faktycznie wychodzi, że w silniku (tzw. crank power o ile się nie mylę) powinieneś mieć co najmniej 650-660 BHP biorąc pod uwagę czasy 100-200 i 200-300 km/h.

 

Bez względu na ilość rumaków pod maską masz niezwykle szybkiego automobila :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

mała zmiana przed dużą grą:

 

dyfuzor RKP

 

 

http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/20150604_124250_zpsdctpixfv.jpg

http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/8cee51d7-d46e-4e20-af43-a7eac03623ff_zpsba3oni9c.jpg

http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/c9843b20-63bd-48bf-93c8-76a13c9a159b_zpsdultyxeu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.