Skocz do zawartości

BMW 528i problem z silnikiem


mixerr200

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tu musi sie przyznac nie BMW tylko Serwis BMW, a wiemy ze to im naprawa nie wyszla i to oni zaplaca. Moim zdaniem tylko prawnik, sad lub ugoda i naprawa oczywiscie w innym serwisie niz ten co to zepsul a odbior z rzeczoznawca samochodowym. Tak bym zrobil ja :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki to serwis proszę . Ja czekam na wymianę tego napinacza który gwiżdże , od 3 tyg jeżdżę do serwisu samochód już 2 razy stał po 2 dni i panowie naprawiali wszystko inne (... teraz czekam na stanowisko BMW czy wymienią sam napinacz, czy łańcuch rozrządu , za 2 tyg wyjazd na wczasy ---
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak sie czyta takie historie jak tutaj przytoczona to sie noz w kieszeni otwiera. Gosc jezdzi do ASO placac x3 w stosunku do "normalnych" cen za wszystko co oni serwisuja, potem psuja mu silnik i proponuja ze za drobne 50k pln go wymienia. Tylko sad! Trudno mi sobie nawet wyobrazic jak bylbym wk...ny na miejscu naszego kolegi. Wspolczuje i zdrowia zycze zebys mial sile ich pojechac! Skarga na to ASO do BMW chyba tez jest musem w tej sytuacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
podejrzewam że z tego co zostawili w silniku się nie wyłgają, a nawet mogą mieć spory smród
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bawarii kupiłem auto. A silnik zepsuł serwis BMW Gazda.

Dobrze wiedzieć bo miałem zamiar wybrać się do Gazdy z nadzieją, że naprawią co Bawaria popsuła.

No to na Śląsku nie ma gdzie jechać do ASO :mad2:

 

Kolego! Śmiało do sądu! Oni właśnie liczą , że tego nie zrobisz.

Może jak papuga coś mądrego napisze to będzie ugoda bez rozprawy! Jeszcze jest good will - płacisz za robotę, a bmw daje części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

... ASO na Sląsku to tylko Sikora - ja sam osobiscie jedze nawet 500km :( na serwis do Sikory i nie jestem sam pokonujac taki dystans, co do Gazdy to wiele negatywnych opowiesci slyszalem -warto omijac ten punkt.

... wiele wytrwalosci i powodzenia zycze przy odzyskiwaniu rekompensaty za w/w usterke ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do niemieckiego ASO, skoro masz dokument gwarancyjny to muszą ci naprawić, chyba że tam jest jakiś zapis że gwarancja nie dotyczy silnika po przebiegu takim i takim...

 

Taki przykład z Niemiec, w nowym Mercedesie mojego znajomego padła skrzynia automatyczna, auto zatrzymało się z zablokowaną skrzynią na środku drogi. Wymiana skrzyni na nowa w ASO Mercedesa, koszt 0 euro.

http://imageshack.us/a/img222/358/img0470ji.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
... dobra rada, tylko iz GAZDA juz wlozyl palce i to prawdopodobnie jego wina - uszkodzenie silnika.....gdyby odrazu udezyc do ASO DE to ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce mi opadają jak czytam ten wątek. Panowie prawnika zaangażowałbym już dawno :twisted:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostarczyłem do Bmw Gazda ocenę techniczną od rzeczoznawcy. To jak zostałem potraktowany woła o pomstę do nieba. "Kierownik" serwisu był chamski, nie chciał nawet tego przeczytać, kpił z kompetencji rzeczoznawcy twierdząc że on wie lepiej co sie stało i nie musi tego czytać i dla niego sprawa jest zakończona. Straszył mnie sądem bo w nerwach coś mu tam dowaliłem. Szkoda ze chama nie nagrałem.w przyszłym tygodniu zakładam sprawę w sądzie. Jego nastawienie na atak dało mi do myślenia. Jednak się czegoś boją.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
... zrobic tzw. zlot forum( wystawiajac zla opinie ) na Gazde i tyle - samo traktowanie klienta, nawet jak nie ma racji nie powinno byc tak traktowane - czy my zyjemy w kraju III kategorii jestesmy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest dobry pomysł z tym obsmarowaniem tego ASO. Jeśli temat stanie się "popularny" i znany to serwis sam zmięknie bo straci klientów. Będzie im wówczas zależeć na równie medialnym upublicznieniu zaangażowania się w pomoc klientowi i rozwiązanie problemu.

Akcje z TVN'em i innymi mediami odradzam. Pracowałem kiedyś w mediach i tacy jak BMW należą do raczej nietykalnych medialnie. Z przyczyn oczywistych :P Zresztą tu nie chodzi o BMW tylko o ASO a to już temat raczej niechodliwy medialnie.

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.