Skocz do zawartości

[E90] 325i N52 Lekkie szarpanie na zimnym silniku


poli_x

Rekomendowane odpowiedzi

Problem dotyczy lekkiego szarpania na zimnym silniku, w momencie dodania gazu czuć delikatne szarpanie, lub przy nabraniu obrotów do 2,2.5k obrotów gdy zdejmiemy nogę z gazu to w momencie wytracania obrotów też czuć szarpanie(wszystko podczas jazdy), nie jest to coś mocno uciążliwego czy coś poważnego, mam ten problem od dawna tylko zawsze mnie zastanawiało co może być tego przyczyną, na ciepłym silniku jest duuuuużo lepiej,czuć ale to i tak nic przy tym co czuć na zimnym.

Gdy odpalę sinik który jest zimny to chodzi w okolicach 800-900 obrotów (sprawdzę dokładnie komputerem) i też nie jest to kultura pracy taka jak na ciepłym, mówiąc krótko, problem dotyczy ewidentnie nie rozgrzanego silnika, czy ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimno kultura pracy silnika jest zawsze gorsza niz na cieplo. W tym co opisujesz nie widze nic niepokojucego jak chodzi o prace N52 na zimno.

Przy odpaleniu silnika na zimno, obroty sa zawsze podwyszone do poziomow ktore opisujesz a potem opdaja do ôziomu mn 600 obr.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.