Skocz do zawartości

BMW 330i Łódź WBAEV51000KM67083


Rekomendowane odpowiedzi

Zent, pewnie też wiesz, ile może kosztować poza granicami PL samochód z takim przebiegiem i z m-pakietem, o ile nie jest powypadkowy ;) .

 

... powyższa cena x 2, dlatego nie sprzedaję swojej. :mrgreen: Ale jeśli ktoś chce sprzedać w PL samochód niestety cenę dostosowuje do eurotaxu tudzież cen z allegro, itp. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zent, pewnie też wiesz, ile może kosztować poza granicami PL samochód z takim przebiegiem i z m-pakietem, o ile nie jest powypadkowy ;) .

 

... powyższa cena x 2, dlatego nie sprzedaję swojej. :mrgreen:

 

No właśnie :mrgreen:

 

Ale jeśli ktoś chce sprzedać w PL samochód niestety cenę dostosowuje do eurotaxu tudzież cen z allegro, itp. :mad2:

 

Co do tego też się zgodzę, ale w przypadku właścicieli, którzy sami dla siebie sprowadzili i parę ładnych lat pojeździli, a nie od typowego polskiego handlarza, który przywiózł samochód z DE i musi go opchnąć jak najszybciej i tak, żeby zarobić.

 

Reflektory są OK. W Mpakiecie nie może wystąpić nic co jest chromem lub jakimś cygańskim sreberkiem.

 

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zwłaszcza też widzę wgnieciony boczek od strony pasażera,144 tys km to fotele powinno wyglądać jak nowe.

 

W 12 letnim aucie??? Dobrze się czujesz??? Dostrzegasz różnicę między użytkowaniem auta w mieście a na autostradzie? W mieście przez 12 lat można zamęczyć kierownicę i fotel tak, że wygląda jakby zrobił 500 tys. km. Nie twierdzę, że to auto ma oryginalny przebieg, ale nie popadajmy też w paranoję. Co innego 150 tys km w aucie 2 letnim a co innego w 12 letnim, szczególnie przy fotelach sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ma wyglądać fotele z przebiegiem 140 tys km?Nie ważne czy ma 12 lat czy 3 latka,w takim razie w nowszych modelach zauważyłem gorszą jakość skóry a może zamiast sztucznych.

kolega miał e46 z przebiegiem 129 tys km to miał idealne jak nowe,jak ktoś dbał o nią to wszystko jest możliwe nawet po 12 latach.

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tą skórą, ponieważ w BMW nie są one najwyższej jakości. Ja u siebie mam sportowe fotele, przebieg 160k. Dbam o skórę (poprzedni właściciel tez dbał), ale jego 100 kg, a moje 95kg i codzienne wsiadanie i wysiadanie średnio x6 robi swoje. Szczególnie w fotelach sportowych, które mają specyficzne ustawienie i nie da się z nich wysiąść nie obcierając boczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak dzwoniłem do ASO ostatni wpis 2009 64000 przelatane.

Dzwoniłem również do właściciela fura w Polsce od lutego.

Twierdzi, że tak szybko sprzedaje ponieważ chce coś praktyczniejszego.

Sprzęgło podobno zaczyna się powoli odzywać.

Wszystkie nadkola były robione pod te koła, z przodu zaczyna coś wychodzić.

Pokazuje błędy tylnich lamp.

Zawieszenie gwintowane MTS.

Zdjęcia komory sinika ma mi wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

chyba Ci się marki pomyliły to raz.

te jeżdżące kanapy inaczej się zachowują co do zużycia i lepsza jakość.

dwa że rantu boczka nie widać tutaj, a trzy że może zmieniane.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że odróżniam BMW od Mercedesa, więc tego typu uwagi zachowaj dla siebie, bo są na poziomie przedszkolaka.

Po drugie CLK 4,3 l. V8 kanapowóż??? Dobre sobie :norty: widzę, że nie jechałeś nigdy takim egzeplarzem :mrgreen:

Sam miałem 7 lat CLK ale tylko z 2-litrowym motorem (w wersji Sport) więc akurat coś na temat zachowania na drodze i prowadzenia mogę powiedzieć i mam porównanie do BMW. Swoją drogą przyznajesz, że jakość w Mercedesach jest lepsza? :wink:

Po trzecie jeżeli nie widzisz rantu boczka fotela na tych zdjęciach, to polecam okulistę :mrgreen:

A czy fotele były zmieniane to wątpię -sam swojego sprzedawałem z przebiegiem 270 tkm. i fotele były w takim samym stanie.

Pozdrawiam i więcej dystansu życzę :wink:

Edytowane przez bobi82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Twoja wypowiedź jest na poziomie najaranego przedszkolaka, więc nie krytykuj innych. CLK bym za darmo nie chciał i porównanie go z BMW, w tym przypadku E46 coupe jest żałosne. A podawanie jakiegoś jednego przykładu auta z ogłoszenia (pewnie godzinę Ci zajęło szukanie) też jest śmieszne. W ten sposób to można wszystko udowodnić, bo ja widziałem CLK z niewielkimi przebiegami zatyrane na maksa. Wszystko kwestia użytkownika więc rzucanie takich linków jest bardzo na siłę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś boski! :cool2: wiesz wszystko o wszystkich i o wszystkim najlepiej :mrgreen: (np. ile czasu zajęło mi szukanie i czego, rozwaliłeś mnie tym tekstem, ale o Twoim poziomie to świadczy Znawco :cool2: )

Ja właśnie nic nie chce udowadniać na siłę tylko pokazać jak powinny wyglądać fotele w ZADBANYM pojeździe tej klasy, bo przecież zadbanego 330i dotyczy ten wątek, prawda? Dlatego akurat taki przykład wrzuciłem a nie jakiś "zatyrany". Logiczny ciąg przyczynowo-skutkowy jest Ci znany?

Porównałem CLK (w wersji Sport, nie Elegance, z uwagi na różnice w zawieszeniu i prowadzeniu) z BMW ogólnie, w sensie osławionego prowadzenia pojazdów tej marki. Gdybyś parę lat pojeździł CLK w w/w. wersji, to byś takich potocznych opinii nie pisał.

I naprawdę nie widzę sensu, żeby dalej zaśmiecać ten wątek takimi wypowiedziami, bo nie dotyczy on wyższości jednej marki nad drugą, tylko zakupu konkretnego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tatuś za karę zamknął na weekend rakietę 520i to się chłopak nudzi i szuka czegoś co w miarę przyśpiesza :mrgreen:

 

I to właśnie świadczy o Twoim poziomie, ta wypowiedź.

Patrząc na reprezentowany przez Ciebie poziom powoli zaczynam zastanawiać, czy obiegowe opinie o posiadaczach BMW nie są uzasadnione. Od kilku lat jestem na forum CLK, od paru miesięcy na forum Chryslera, śledzę również fora innych marek i nigdzie nie spotkałem się z tego typu zachowaniem i wpisami. Z przykrością ale muszę stwierdzić, że poziom kultury reprezentowany tutaj m. in. przez Ciebie odbiega nieco od podstaw przyzwoitości.

Ale tak jak napisałem, o Tobie to świadczy a nie o mnie. Pytanie tylko z czego wynika ta spina i kompleksy...? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

to się przenieś na tamte fora i nie smuć, będziesz miał lepszy poziom.

albo na filozofię idź jak masz takie przemyślenia :lol:

co do tego auta jakoś nikt rozbieżności nie stwierdził.

jest tylko bicie piany o zużycie i fotele więc nic nie pozostaje poza oglądnięciem go.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg miód-malina :cool2: Moim zdaniem przednie reflektory i kierunki nie są od 330i.

 

 

330i zawsze ma reflektory titan silber w środku po ty, poznać każde 330i

Po drugie przebieg jak najbardziej realny ale auto po wypadku moze byc dlatego tylko zawitało do nas

Sam czasem mam takiecprzebiegi ale wtedy nie mam napisane na fakturze ze auto unfallfrei

Wszystko zalezyvco było uszkodzone bo wystarczy wzięty tylko Blotnik i tej wzmianki juz nie ma

Jezeli tu sa inne lampy to Przod był uszkodzony a jak mocno to juz tylko w dobrym warsztacie to sprawdzicie.

 

Jezeli to full M pakiet fabryczny to cena okazyjna bo takich aut jest bardzo mało i trzymają cene w dodatku ten niski przebieg ja podbija 35 tys powinna kosztowac bezwypadkowa.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg miód-malina :cool2: Moim zdaniem przednie reflektory i kierunki nie są od 330i.

 

 

330i zawsze ma reflektory titan silber w środku po ty, poznać każde 330i

 

330i zwykła tak,ale 330i w Mpakiecie są zwykłe czarne

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niewiem jutro zapytam kolegę ktory siedzi w bmw lata ,miałem 330ci w M pakiecie fabryczny mi NIEPAMIETAM jakie miała lampy ale mysle ze platyna w środku.
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.