Skocz do zawartości

BMW 330i Łódź WBAEV51000KM67083


Rekomendowane odpowiedzi

Komuś znany samochód?

 

http://allegro.pl/bmw-330i-pelny-m-pakiet-nawigacja-16-9-i4346370633.html

 

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAEV51000KM67083

Kod typu EV51

Typ 330I (EUR)

Typoszereg E E46 (4FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M54

Pojemność skokowa 3.00

Moc 170

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW)

Data prod. 2002-11-15

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S167A ABGASNORM EU4 Norma spalinowa EU 4

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S338A M SPORTPAKET II M Pakiet sportowy II

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk.

S716A M AERODYNAMIKPAKET II Pakiet aerodynamiczny

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S772A INTERIEURLEISTE ALU BLACK CUBE Listwy wewnętrzne Alu Black Cube

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S789A M LM-RAEDER MIT MISCHBEREIFUNG Obr. BMW, st. le. indywid.

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

P972A COMFORT PAKET Pakiet komfort

P981A COMFORT PLUS PAKET Comfort Plus Paket

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może się znowu mylę w kwestii standardowego wyposażenia 330i, ale chyba powinny być w wersji titan dla tego silnika - czyli chromowe środki reflektorów i chromowe otoczki kierunków. A tu masz podstawowe, w które wyposażano inne wersje silnikowe. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli nie mam racji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Lepiej by w tej kwestii wypowiedział ktoś bardziej obeznany. W każdym razie ja bym na Twoim miejscu poprosił dodatkowe zdjęcia komory silnika, zanim się zdecydujesz na wycieczkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg jest zgodny z oczekiwaniami społeczeństwa. Nie dla wszystkich oczywiście, tylko dla wybranych jednostek :mrgreen: Nadal kultywowane jest u nas to, że benzynami się nie "jezdzi" i nie ma tutaj nic bardziej mylnego. Zależy to od celu użytkowania auta, ale wiadomo że z tzw "prywatnych" rąk, nie mamy co liczyć na przystępną cenę. W tym zakresie funkcjonuje skrót WCC czyli wiara czyni cuda. CCC też jak najbardziej aktualne :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego dekielka brakuje w jednym kole,według rozkodowania miał radio kasete z zmieniarką,to navi(nie oryginał) dołożony,spójrz na fotele 144 tys tyle na pewno nie ma,zwłaszcza też widzę wgnieciony boczek od strony pasażera,144 tys km to fotele powinno wyglądać jak nowe.

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Adalbert moze i kultywowane ze sie nie jezdzi benzynami ale sa przypadki gdzie tak jest faktycznie. E90 kupilem w lipcu 2012 do dzis czyli nie pelne dwa lata zrobilem raptem 18kkm. Wiec da sie. Znam kolesia co od nowosci ma e46 318i ktore ma na liczniku obecnie 97kkm (auto z 2000roku) Nigdy nie wiesz kto i do czego kupuje auto. Jedni tlucza kilosy ile wlezie a inni jezdza okazjonalnie lub maja dwa auta gdzie jedno np male sluzy do jazdy do pracy zakupy itd a drugie od czasu do czasu do podrozy.

Radziu77 wcale ze fotel nie bedzie wygladal jak nowy

Przewin do 2:50 auto ma 100kkm a boczek zlochany. Wszystko zalezy jak sie dba, ile razy wsiada i wysiada i w jaki sposob.

Oczywiscie nie twierdze ze auto z ogłoszenia takowe jest. Moze jest moze nie. Nie wiem trza sprawdzc historie.

Edytowane przez feel_x

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W filmiku który wstawiłeś ewidentnie widać ,że uszkodzenie fotela to jakieś zadrapanie ,a nie wytarcie czy wygniecenie .

Do stanu fotela z ogłoszenia to jeszcze mu dużo brakuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiem. Ale auto z filmiku ma ile poltora roku. Dwa lata? A juz skora na boczku zorana. Jak ktos w aucoe 12 letnim np nigdy nie dbal o skore nie konserwowal to taki boczek bardziej sie zlocha.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adalbert moze i kultywowane ze sie nie jezdzi benzynami ale sa przypadki gdzie tak jest faktycznie. E90 kupilem w lipcu 2012 do dzis czyli nie pelne dwa lata zrobilem raptem 18kkm. Wiec da sie. Znam kolesia co od nowosci ma e46 318i ktore ma na liczniku obecnie 97kkm (auto z 2000roku) Nigdy nie wiesz kto i do czego kupuje auto. Jedni tlucza kilosy ile wlezie a inni jezdza okazjonalnie lub maja dwa auta gdzie jedno np male sluzy do jazdy do pracy zakupy itd a drugie od czasu do czasu do podrozy.

Radziu77 wcale ze fotel nie bedzie wygladal jak nowy

Przewin do 2:50 auto ma 100kkm a boczek zlochany. Wszystko zalezy jak sie dba, ile razy wsiada i wysiada i w jaki sposob.

Oczywiscie nie twierdze ze auto z ogłoszenia takowe jest. Moze jest moze nie. Nie wiem trza sprawdzc historie.

Nie zaznaczyłem, że chodzi o sprowadzane auta to fakt, dzięki temu zapomniałem że mogą się pojawić takie wpisy. Zawsze są, kiedy leci temat przebiegów. Myślałem że wiesz o co mi chodzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiem o co chodzi. Czesto jest tak ze sprowadzaja najgorsze tlucznie byle opylic i zarobic. Ale tez nie mozna z gory zakladac ze tak jest za kazdym razem. Tak samo jak smiesza mnie wpisy na forum ze ludzie chca tylko aut z pelna historia serwisowa ze innych to nawet nie warto ogladac, a ilu tych co tak krzycza sami pozniej serwisuja? Pozniej chca sprzedac i nastepny chce miec kistorie serwisowa ale skad skoro poprzedni nie robil i znow tworza sie teorie co sie z autem dzialo w tym czasie.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie można założyć że 99,999% to picowane trupy na handel. Problem jest w tym, że większość chce mieć "coś" ekstra za małe pieniądze, ludzie mają coraz mniejsze wymagania np. nieważne jak bity i jaki ma przebieg, ważne jak zrobiony i jaki jest stan techniczny, a przecież jedno wyklucza drugie. Takie jest zapotrzebowanie i handlarze oszuści doskonale to wyczuli i na stałe wpisali się w nasz motoryzacyjny krajobraz i mają się wyśmienicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniu nie zaznaczono, że "bezwypadkowy". Dopytałbym o to, poprosiłbym zdjęcia komory silnika, i jeśli wszystko wyglądałoby sensownie jechałbym oglądać. Ale przebieg można między bajki włożyć moim zdaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Mając 100 kkm przebiegu i sportowe fotele, siedzisko nosi ślady zużycia, np, "boczek lewy" na licu jest pozbawiony struktury skóry i się świeci, nawet ma lekkie przetarcie mimo pielęgnacji dobrymi środkami, ale np, kierownica wygląda jak nowa, być może dlatego, że mam delikatne dłonie, zaś waga jest w granicach 90 kg. :mrgreen: Zmierzam do tego, że obserwując fatalne zdjęcia nie można w 100% wskazywać na kręcenie licznika, choc ten egzemplarz ma rzeczywiście wyślizganą kierownicę, natomiast fotele mogą tak wyglądać. Reasumując, trzeba jechać i zbadać samochód, wcześniej, jeśli się da, sprawdzić historię pojazdu zdalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zent, pewnie też wiesz, ile może kosztować poza granicami PL samochód z takim przebiegiem i z m-pakietem, o ile nie jest powypadkowy ;) Ale i tak wszystko, co tu zostało powiedziane, to tylko dywagacje. Sprawdzać, jechać, oglądać. Nie da się kupić samochodu tylko siędząc przed monitorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiem. Ale auto z filmiku ma ile poltora roku. Dwa lata? A juz skora na boczku zorana. Jak ktos w aucoe 12 letnim np nigdy nie dbal o skore nie konserwowal to taki boczek bardziej sie zlocha.

chłopie to był demo car.zużycie liczysz X10.dostajesz takie auto na 3-7 dni do testów i robisz z nim wszystko na co wyobraźnia i prawa fizyki pozwalają.

nikt nie szanuje takich aut tylko sprawdza wytrzymałość materiałów :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze wiedzieć co, gdzie i jak sprawdzać. Jak ktoś się nie zna i nie potrafi tego zrobić fachowo, oraz nie ma kogoś kumatego do pomocy, to niech pozostanie w domu. Sama chęć oględzin np. z takim przeżytkiem jak miernik grubości lakieru i ocenianie auta na podstawie jego wskazań, mija się z celem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiem. Ale auto z filmiku ma ile poltora roku. Dwa lata? A juz skora na boczku zorana. Jak ktos w aucoe 12 letnim np nigdy nie dbal o skore nie konserwowal to taki boczek bardziej sie zlocha.

chłopie to był demo car.zużycie liczysz X10.dostajesz takie auto na 3-7 dni do testów i robisz z nim wszystko na co wyobraźnia i prawa fizyki pozwalają.

nikt nie szanuje takich aut tylko sprawdza wytrzymałość materiałów :mrgreen:

 

Chłopie a ilu jest uzyszkodnikow co nie szanuje auta? Tak samo jak ten do testu tak samo sa i ludzie ktorzy mają gdzies jak auto wyglada byle jezdzilo. Poza tym zadrzec skore mozna juz w pierwszy dzien jak ci kobita z jakimis durnymi metalowymi plakietkami na gaciach powierci sie na fotelu :mrgreen:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.