Skocz do zawartości

Czyzby znowu "Galeria & Styling"?


-siwy-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!Myśle że to jest jeden z lepszych pomysłów na forum :norty: Skoro mamy to co kochamy to cemu by tego nie pokazać publicznie??????? :mrgreen: "..........Bo piękno nie po to jest by pod korcem stało.................."-jak to mówił jeden z wybitniejszych :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale wyglada na to, ze go malo skutecznie meczycie. :wink:
Nie chodzi tylko o uruchomienie działu pod tytułem galeria, tu chodzi bardziej o ustalenie sensownych zasad ... Sam chciałbym żeby taki dział powrócił, ale z doświadczenie poprzedniego działu widać, że wymaga on zmian zasady działania, stąd taka długa zwłoka ze strony Admina.

Trochę cierpliwości.

Prawde mowiac (tzn. piszac), nie wiem jak bylo przedtem, bo dolaczylem dopiero 10 lutego A.D. 2006 :mad2: . No i nie wiem wlasciwie jaki ma "orzech do zgryzienia" nasz Admin :( .

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyglada na to, ze go malo skutecznie meczycie. :wink:
Nie chodzi tylko o uruchomienie działu pod tytułem galeria, tu chodzi bardziej o ustalenie sensownych zasad ... Sam chciałbym żeby taki dział powrócił, ale z doświadczenie poprzedniego działu widać, że wymaga on zmian zasady działania, stąd taka długa zwłoka ze strony Admina.

Trochę cierpliwości.

Prawde mowiac (tzn. piszac), nie wiem jak bylo przedtem, bo dolaczylem dopiero 10 lutego A.D. 2006 :mad2: . No i nie wiem wlasciwie jaki ma "orzech do zgryzienia" nasz Admin :( .

 

Poprzednio rzeczywiscie narobilo sie troche syfu. Wrzucane były kazde znalezione zdjecia z BMW, niektóre nawet po 2-3 razy. Jak dla mnie wystarczylyby zdjecia aut forumowiczów, reszte mozna sobie w necie znalesc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotychczas chcialbym podziekowac panom: NIKI, BOSS881123, Dixi, mek, realowiec, JELITO, MADEJ, cosmo, BYDLAK,Caps, GP-T1000, Kornelio, tom-junior, KUJON, radziu77, RoboCop, k1cyprys, loks, pepsi1001, el Presidente, Sosen, bodziotx, Fazer, BagorBMW, Rafals, ///Mac Arthur, krismax, grzybekm, Boggy e36, AdamB, Drakul, silos i TrzmieL za poparcie :cool2: w tej naszej slusznej sprawie. :wink:

Chcialbym do tej listy "dorzucic" kolegow:MArcin 850i, weltmeister, MC-Maxim, Loocas, tudm, beemek i Blaster.

Jesli sie nie myle - to jest nas 41 (slownie: czterdziestu jeden) :cool2: :cool2: :cool2:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie jest jak kolega z miasta pisze :)

ja tez jestem za. mialem juz tam fajna galerie mojej buni i mi ja zamkneli

a jak otworza to pojade specjalnie nowe foty porobic :)

ale dziwie sie ze odrazu zostala zamknieta galeria... bo mozna bylo zrobic pozadki z tymi co ja zasmiecali, wywalac topiki i dawac ostrzezenia.

a zreszta czesc ludzi ktora robila balagan odeszla z forum i pozakladali swoje ale tam tez taki smietnik zrobili ze potem sie rozpadlo to forum znow na dwa inne... cyrk.

a bmw klub polska ma super forum i tylko porzadnej galerii brakuje tylko z naszymy maszynami

 

jeśli to do mnie to zapraszam na GG bo sam śmietnik robisz w tym momencie na forum.

 

To tyle ode mnie.

 

PZDR

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja rowniez jestem za i bardzo mi czegos takiego brakuje (na razie musze prezentowac samochod na swojej stronie, ktora malo kto odwiedza :cry: ).

 

Mozna to zorganizowac np w ten sposob, ze kazdy user moze zalozyc tylko jeden topic, chyba, ze zmieni samochod, to wtedy nastepny (na moim przykladzie - [e36] maciejkiner) wrzucic do niego zdjecia i po klopocie.

 

W ogole jak jestesmy przy zmianach na forum, to podoba mi sie np takie cos jak ma vwzone.pl. Ogolnie mocno rozbudowana strona, kazdy ma profil, a w nim swoje galerie, mozliwosc oceniania samochodow i dyskutowania na ich temat. Gdyby ktos chcial sie bawic w budowe takiego serwisu (tzn dobudowanie np czegos takiego tutaj) to moge sluzyc pomoca - zawodowo tworze aplikacje i serwisy internetowe :)

 

Reasumujac: _popieram_pomysl_z_galeria_NASZYCH_autek :)

 

pzdr

maciejkiner

http://www.oneclick.pl/bmw/bmw_baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oststniej awanturze powstały gorsze i lepsze(De BMW) fora ale forum BKP jak dla mnie jest bardzo opiniotwórcze i ludzie wypowiadają sie najbardziej merytorycznie. Moim zdaniem galeria powinna powrócić.

 

"Jeżeli razem będziemy tego chieć to ten cel uda nam sie osiągnąć. To jak, Pomożecie?? ....... "

http://img27.imageshack.us/img27/1430/10008058vw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zreszta czesc ludzi ktora robila balagan odeszla z forum i pozakladali swoje ale tam tez taki smietnik zrobili ze potem sie rozpadlo to forum znow na dwa inne... cyrk.

a bmw klub polska ma super forum i tylko porzadnej galerii brakuje tylko z naszymy maszynami

 

ale głupoty gadasz człowieku :evil: jak ci tu tak dobrze to po co sie rejestrowałes na innych forach,zakładałes galerie i pisałes posty :?

a teraz obrabiasz tyłek innym heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No ale taka galerie mozna przygotowac jako osobny modul, a nie jako czesc forum (mysle, ze bedzie to latwiejsze w przygotowaniu i przedewszystkim mozna to w pelni customizowac - z phpbb jest roznie w tej materii). Nie chcialem, zeby odbierano moj pomysl jako probe tworzenia czegos nowego, podkreslalem, ze to moglaby byc czesc TEGO :oops:

 

pzdr

maciejkiner

http://www.oneclick.pl/bmw/bmw_baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze dyskusja powoli schodzi na niski poziom (vide watki o innych forach), pozwalam sobie zamknac temat.

Wszystkie Wasze pomysly na temat funkcjonowania galerii pokrywaja sie mniej lub bardziej w pomyslami klubowiczow w dyskusji na zamknietej czesci forum. Teraz pozostaje tylko czekac na przychylna decyzje wladz klubu. Pytania kiedy pojawi sie galeria sa jak narazie nie na miejscu, gdyz odpowiedzi na nie niema. :)

były: E30 318is coupe, E30 325i saloon, E36 320i coupe, E34 520i sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.