Skocz do zawartości

[e90] Jakie żarówki z zimną barwą dla E90 xenon po lifcie


brigade

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

posiadam e90 po lificie z ksenonami, które świecą niesamowicie. Denerwują mnie świecące na żółto ringi wokół soczewek. W związku z tym mam pytanie: jakie żaróweczki polecacie, żeby miały barwę jak ksenony (biała, nie niebieskie), były trwałe i czy mogę je sam wymienić?

 

Wybaczcie za pytanie, ale to moja pierwsza betka, forum nie pomogło:(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie podpowiem Ci czy i ewentualnie jakie żarówki można tam włożyć ale proponuję Ci chwilę się wstrzymać z wymianą :wink:. Mi na początku po kupnie samochodu też nie pasowały żółte ringi ale teraz już bym ich nie zmienił na żadne inne, może z Tobą będzie tak samo. Żółty ma swój urok a co byś nie wsadził to nie uzyskasz takiego efektu jak w nowych BMW. Na dodatek Będzie się bardzo zlewało z ksenonem.

Ja odradzam ;P

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie podpowiem Ci czy i ewentualnie jakie żarówki można tam włożyć ale proponuję Ci chwilę się wstrzymać z wymianą :wink:. Mi na początku po kupnie samochodu też nie pasowały żółte ringi ale teraz już bym ich nie zmienił na żadne inne, może z Tobą będzie tak samo. Żółty ma swój urok a co byś nie wsadził to nie uzyskasz takiego efektu jak w nowych BMW. Na dodatek Będzie się bardzo zlewało z ksenonem.

Ja odradzam ;P

 

Zgadzam się z kolegą wyżej. Sam wróciłem po paru miesiącach używania GP thunder do barwy żółtej (oryginał) i teraz raczej już bym ich nie zamienił na inne, chyba że na nowe lampy LED ;) Żółte mają swój urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurka, to mnie zakoczyliście... Panowie, w jaki sposób można wymienić żarówki (same żarówki H8 35w się kupuje czy jakieś markery - nie ogarniam)? Czy można włożyć LEDy? Posiadam wersję po lifcie z ksenonami...

 

Zaciekawiliście mnie opinią o tym, żeby zostać przy żółtych, ciekawe jak inni Forumowicze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

JA od kilku lat jeżdżę na GPthunder i Mtec blue cosmo co jakiś czas z nudów zakładamy oryginalne żółte i najpóźniej po dwóch dniach spowrotem am białe .

 

Zółte mi nie leżą

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA od kilku lat jeżdżę na GPthunder i Mtec blue cosmo co jakiś czas z nudów zakładamy oryginalne żółte i najpóźniej po dwóch dniach spowrotem am białe .

 

Zółte mi nie leżą

 

Aha. Możesz mi powiedzieć które są lepsze i jak się je montuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.