Skocz do zawartości

E46 318i WBAAY710X0FZ45441 Słupsk


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kiedyś 318D z 2003r z przebiegiem 250 tys. i kierownica wyglądała podobnie więc to żaden wyznacznik :)

Nie podoba mi się tylko kit o możliwości powrotu do domu po wykupieniu OC.Oc to nie dokument dopuszczający pojazd do ruchu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli dokonana przez Ciebie weryfikacja opisu w naturze przebiegnie pomyślnie, myślę że trafiłeś na piękne auto i do tego z wyjątkowo małym - niefałszowanym przebiegiem (w BMW 202 tys. km z serwisem w ASO w 12 lat w Niemczech to rzadka sprawa).

Kierownica z takim przebiegiem nie ma żadnych śladów używania-cud jakiś :think:

Nie zgodzę się, stan kierownicy odzwierciedla ten przebieg.

 

Sprawdzaj i nie odwlekaj decyzji, bo możesz się spóźnić.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Umowa na niemca :?: , wycieki spod dekla zaworów, pompy vacum, filtra oleju i elektrozaworów - bankowo! Kierownica miała albo pokrowiec albo wieniec jest wymieniony, to gumowa kiera więc po ok 100tys km siłą rzeczy jest wytarta na godzinie 10 :mrgreen: ale to akurat plus tego auta, przebieg łatwy do sprawdzenia i raczej prawdziwy, lewy reflektor jest za bardzo cofniety ale bez jaj, auto wygląda i tak b.ładnie, plus dla sprzedającego za przygotowanie do sprzedaży że od samego oglądania zdjęć nie dostaniemy już tyfusu :mrgreen: Tak jak piszą inni, samo OC nic Ci nie da, to i tak partyzantka. Polskie próbne plus OC na 30dni wtedy jest OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

golec aż w oczy razi.

chyba rekordzista na forum :norty:

z vin zgodny.

 

 

Wyposażenie

 

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAAY710X0FZ45441

Kod typu AY71

Typ 318I (EUR)

Typoszereg E E46 (4FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik N42

Pojemność skokowa 2.00

Moc 105

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor GRAUGRUEN METALLIC (442)

Tapicerka STOFF JACQUARD/GRAU-(WAR TITANGRAU) (H9TT)

Data prod. 2002-05-16

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S279A LM RAEDER/STERNSPEICHE 45 Obr. BMW, st. le. spr. gwiaz. 45

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S660A RADIO BMW REVERSE Radio BMW Reverse (C42)

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S530A KLIMAANLAGE Klimatyzacja

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie OC sprzedadzą ci wszędzie i na wszystko :D W tym przypadku będziesz je tylko miał, ale w razie czego, to jakbyś nie miał.

 

 

dokładnie jak kolega napisał tak będzie

 

auto nie jest zarejesreowane więc to że da Pan ci oc na 30 dni to nic ci to nie da

podejrzewam że to będzie tak wyglądało że jak się zdecydujesz na zakup tego auta to pan handlarz wypisze umowe między toba a niemcem od którego kupił i wpisze datę na dzień kiedy będziesz go kupował. nie pchał bym się w taki układ i zaproponował bym panu handlarzowi niech zarejestruje na siebie auto a po tym zabiegu ty go kupisz juz na pełnym legalu bez stresu

 

co do auta to wyglada ładnie

wyposażenie nie zawsze musi byc powalające jeżeli ogólny stan jest wzorowy

dopóki nie pojedziesz i nie zobaczysz na żywo to się nie przekonasz

oby te piekne zdjęcia potwierdziły na żywo jego stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oc jest na auto na numer vin a nie na tablice dlatego przy wypadku możesz nawet Niemiec tablic powiesz ze ci ukradli ,

 

Co do kierownicy wierzcie ni ze prEbieg ma znaczenie ale kto tym jezdzi i ile auto ma lat to drugie,

Sam mam czasem obszyta kierownice a prżebieg np 150 tys a w drugim mam 290 i kiera normalna z

Lekkim wyslizganiem i te150 tys ma w1000% pewne nogę nawet dać to na piśmie .

 

Czesto skora pęka na gorze kierownicy tam gdzie słońce najwiecej grzeje .

Ona nie jest wytarta tylko ma pęknięcie ,ale miałem tez kiedy do wymiany przy 250 tys .

Dodam tez ze jezeli ktos chce oszukać to nie obszywa kiedy a kupuje na allegro i wtedy znaffffcy nic nie wyczują.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

gdzie masz w tej kierownicy skórę? to gumowy kondom.

ubezpieczenie w pl to nieważne dają na nieważne zagraniczne numery nie na żaden vin.

na vin to dają po zarejestrowaniu w polsce jak się ma już czerwone blachy.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają na vin znajomy miał kontrole i dostał mandat tylko za nieważne tablice 100 zł a oc sprawdzili i było ok na 30 dni.

 

Oczywiscie mowie o komisjach ktore maja umowę z ubezpieczycielem niewiem jak to jest zvoszustami którzy dają briefy do ręki i z dupy umowę na urlich fonjungingena :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak OC maja na numer vin,znajomy to robi i wie ze to legalnie.

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm ....naprawdę zadbany egzemplarz ....i to ze wsi Słupsk ....rzadkie zjawisko :)

 

Hyhyhy :D.

 

Ja to bym nie chciał tam z nimi nawet muchy w klopie ubić, a co dopiero interes jakikolwiek.

 

 

 

A tak poza konkursem - God damn! E46 poliftowa, z małym przebiegiem i poniżej 20000? Gdzie są nasi najznamienitsi forumowi ubijacze piany, że "się nie da bo w dojczach tyle a tyle i poniżej tylu to a tylu nic nie ma dobrego, samo goowno i zgnilizna"?

 

Kredą w kominie trzeba datę tę zapisać, kiedy to auto poniżej 20000 nie zostało z automatu zmieszane z błotem, i to tylko za sprawą stanu kierownicy. :mrgreen: :mrgreen:

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo taaak :) a ty CarlOs z Koszalinka naszego ..pozdro ;)

 

 

ale można się jeszcze istotnie doczepić do jednej sprawy :arrow: Zawsze uważam za 'wałeczek' wyciąganie oryginalnego chodniczka kierowcy ...który jest istotną prawdą o przebiegu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo taaak :) a ty CarlOs z Koszalinka naszego ..pozdro ;)

 

 

ale można się jeszcze istotnie doczepić do jednej sprawy :arrow: Zawsze uważam za 'wałeczek' wyciąganie oryginalnego chodniczka kierowcy ...który jest istotną prawdą o przebiegu. :)

 

To co mówisz, to 100% racji, ale to tylko pół biedy - jakim trzeba być niedorozwojem, żeby wyjąć tylko jeden dywanik, a resztę zostawić, po czym wrzucić zdjęcia, na których kawałek tegoż dywanika jest widoczny, a za chwilę - hokus pokus - dywanik znika. A to sporo mówi o sprzedającym - albo wyjątkowo oderwany od rzeczywistości i ogarnia tylko część bodźców, albo słupski cwaniaczek jakich tam pełno... Generalnie korci mnie, żeby podjechać tam i obadać auto, tylko czasu jak na lekarstwo.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak OC maja na numer vin,znajomy to robi i wie ze to legalnie.

jak handluje to może.

nikt mi nigdy nie dał jako osobie prywatnej oc na vin zawsze dowód rej.

a z 3 razy brałem takie coś.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze poczytać ogólne warunki ubezpieczenia OC. Ubezpieczyciel nie może odmówić i ubezpieczy wszystko co chce klient. Pamiętać trzeba ,że w przypadku szkody jadąc pojazdem niedopuszczonym do ruchu czyli bez ważnych tablic itd... ubezpieczyciel ma prawo domagać się zwrotu wszystkich kosztów jakie wypłacił! Podobnie może być jak wóz nie ma ważnych badań czy kierowca był bez prawka. Dopuszczenie do ruchu to nie tylko OC. Szczegóły są w ustawie. Przy kontroli skutkiem jest 500PLN mandatu i zakaz dalszej jazdy. Reasumując nie można wyjechać na drogę bez tablic rejestracyjnych i koniec.Oczywiście tablice zjazdowe są ważne tylko czasowo i jest na to dokument. Co do umowy "na Niemca" zdecydowanie odradzam takie interesy - samochód zawsze kupuje się od właściciela lub pośrednika z papierami a nie od pana Helmuta ,który niby podpisał umowę in-blanco :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golec aż w oczy razi.

 

Przy moim obecnym samochodzie to i tak jest bogate wyposażenie :D

 

 

To co mówisz, to 100% racji, ale to tylko pół biedy - jakim trzeba być niedorozwojem, żeby wyjąć tylko jeden dywanik, a resztę zostawić, po czym wrzucić zdjęcia, na których kawałek tegoż dywanika jest widoczny, a za chwilę - hokus pokus - dywanik znika. A to sporo mówi o sprzedającym - albo wyjątkowo oderwany od rzeczywistości i ogarnia tylko część bodźców, albo słupski cwaniaczek jakich tam pełno... Generalnie korci mnie, żeby podjechać tam i obadać auto, tylko czasu jak na lekarstwo.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za takową wizytę u jegomościa i podzielenie się uwagami. Jeśli to nie będzie problemem, oczywiście.

Osobiście podjadę do osoby sprzedającej auto dopiero w weekend, na dodatek czeka mnie w tym celu prawie 300 kilometrowa podróż, także będę bardzo wdzięczny za każdą opinię.

 

Dopiero aspiruje, aby wejść do grona posiadaczy BMW i mam jedynie doświadczenia (pośrednie, bo poprzez samochód ojca) z E90 z silnikiem N47.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, mogę się podzielić historią z rozrządem, która zakończyła się happy-endem.

 

Znikający dywanik to kolejny fenomen - Niemiec pewnie płakał jak sprzedawał. :norty:

 

Czy może ktoś polecić jakąś stację diagnostyczną w okolicy Słupska, żeby dobrze przejrzeć to auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź to auto na molo i sie rozpedz :mrgreen: po co ci tak dupiato silnik to nie jedzi a żre dużo :mad2:

Rzeczywiście miałem kiedyś 318iA i paliła tyle co moja obecna 728iA :)) Dodam ,że 7er jeździ lepiej :D

Ale nie każdy chce R6 ,do normalnej jady ten silnik wystarczy no i tańszy do ewentualnego zagazowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Weź to auto na molo i sie rozpedz :mrgreen: po co ci tak dupiato silnik to nie jedzi a żre dużo :mad2:

Co Ci pali dużo? N42 2.0 ? Proszę cie przestań zalewać, jeździłem taką 318i e46 2002r przez 5 miesięcy, średnie spalanie 7,8 kupujący w drodze do domu (450km) wykręcił 6,4 i to nie były wyniki z kartką i ołówkiem w ręku. Trzeba mieć tylko w niej wszystko sprawne a nie wlec kable za sobą :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 6 CYLINDROW pali 8 po mieście i przynajmniej jest czego posłuchać a nie dupiatej 4 cylindrowki ktora każde auto objeżdża.

 

A po drugie te pisanie 7,6 6,2 ludzie weźcie kalkulatory do podawania tych danych o spalaniu a najlepiej to zagazujcie wpizddu .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.