Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ty cwiartki i mierzysz miernikiem? Po co jak one sa w kolor i nic nie zmierzysz :mrgreen:

Po drugie ja nie sprzedaje e90 bo to auto musi byc w full M pakiecie zeby jakoś wyglądało a diesli nie woze bo każdy musiał by byc po korekcie licznika :cool2:

 

Jakby było do kupienia ładne e90 z 2005 w fullu za30 tys to moj sąsiad nie jeździł by e46 w mpakiecie za 30 koła 330d tylko e90.

 

 

Chyba w miejscu gdzie jest spawane, nie bedzie nadal 170? :duh:

 

Co do E90 kwestia gustu, mi sie podoba, innym nie musi, kupuje auto dla siebie.

 

Ja nie mowie ze mam full opcje, bo brakuje mi bardzo duzo, ale porownujc tego diesla ktorego wstawil kolega za 34, to mam duzo lepiej wyposazony samochod, za sporo mniejsze pieniadze. Mam podstawowe rzeczy juz w wyposazeniu, a rszte sobie doloze z czasem. Jak chcesz kupuj E90 za 50tys z 05r, a ja bede sie smial i cieszyl swoim.

 

Co do 8tys euro to sie zgodze, mi sie udalo taniej kupic troche, to am z tego powodu plakac? Szuklem samochodu do 38tys. Udalo znalezc sie taniej, to mam plakac ze nie mieszcze sie w waszych kryteriach cenowych? :duh:

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana ćwiartki nie ma nc wspólnego ze 170 grubością lakieru bo tnie sie auto na przerodzie na podszybiu i drugie cięcie jest na podłodze gdzie dokładnie niewiem czy przed fotelem kierowcy czy za ,niewiem bo takich aut nigdy nie wozilem ale wiem ze masa tego jest robiona w drogich samochodach i one późnej trafiają na niemiecki rynek z powrotem bez żadnej gwarancji i w opisie jest ze na export :cool2:

 

Dlatego kupowanie drogiego auta w Deutsch niesie za sobą duze ryzyko ,musimy mieć pewnego sprzedawcę i najlepiej w opisie ze gwarancja możliwa .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam auto z PL... Ale tak na pewno dałem mniej i na pewno mam spawany, padniety silnik, wy dajecie 4tys więcej i na pewno macie ideały :cool2:
Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze na prawdę trafiłeś okazję. Ciężko znaleźć nawet na szrotowym allegro cokolwiek nawet z 2005 roku poniżej 30 tysięcy. Chciałbym też tak trafić ale nie wiem gdzie szukac :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdzie nie znajdziesz, bo to mało realne, zdrowe E90 z 2005-06r z wiarygodnym przebiegiem kosztuje w niemczech od 30 - 35tys.zł w zależności od wyposażenia. ( a w niektórych przypadkach grubo ponad 40tys. ). Trzeba doliczyć do tego ok 4 - 5tys na transport, opłaty itp wychodzi cena samochodu, plus ewentualnie kolejne 5tys.zł na zarobek handlarza jesli auto jest od niego.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.