Skocz do zawartości

wzmacniacz antenowy


Tomko998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Jestem w trakcie kupowania kilku gratów do mojej "beti" i interesuje mnie wymiana wzmacniacza antenowego, gdyż mam problemy z centalnym zamkiem... No i tutaj mam problem gdyż mój stary wzmacniacz posiada numer 8368208 a ciężko znaleść taki w dobrej cenie.. Spotkałem się z licznymi aukcjami wzmacniaczów z numerami 8368209 czy taki wzmacniacz będzie pasował do mojego samochodu? Co oznacza ten numer, ostatnia jego cyfra? Przepraszam jeśli wypisuje jakąś głupote, albo nie w tym dziale, jestem nowy na forum :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jako że nie chcę zakładać nowego tematu postanowiłem ponownie poruszyć mój problem tutaj. Kupiłem owy wzmacniacz antenowy i.. nic. Koduję kluczyk już chyba setny raz i dalej zero reakcji. Po kodowaniu dioda w kluczyku miga, więc na pewno robię wszystko dobrze. To raczej nie jest wina modułu komfortu, ponieważ z konsoli wszystko śmiga jak należy... Proszę o pomoc kogoś bardziej rozeznanego bo mi już ręce opadają :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post pod postem ale nikt nie pomoże? To może ktoś wie dlaczego w tym starszym wzmacniaczu jest jedna wtyczka mniej? Wyczytałem gdzieś na forum że jest to wtyczka od anteny pilota, ale gdzie ona jest w takim razie w moim samochodzie? tu jest widok starszego wzmacniacza: http://auto-lich.eu/img/Nummer/648_BMW_E46/2/Steuergeraet_SG_B2.JPG a tu nowszego http://jserv.pl/bmw/zdjecia/c0bf5aaf.jpg. Liczę na jakąkolwiek pomoc z Waszej strony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm jak na razie nie zwracałem się do fachowca, a na bank podłączam wszystko dobrze, poprawności kodowania też jestem pewien.. ciekawi mnie tylko jak idzie antena u mnie skoro jeden wzmacniacz ma na nią wtyk, drugi już nie.. jeśli nie znajdę usterki sam to oddam samochód w ręce fachowca, jednak chciałem sam dojść do tego :/ Żeby wykluczyć luty spróbuję zakodować kluczykiem kumpla jeśli się będzie dało.. Dzięki za zainteresowanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.