Skocz do zawartości

wymiana wtyczek ksenonow e39


antekkk1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem e39 z 2001r. Czy istnieje mozliwosc wymiany samych czerwonych wtyczek od zarnika ksenonow ktore prowadza kablem do przetwornicy... czy musze kombinowac z przetwornica. Poprzedni lasciciel cos przekombinowal i powylamywal zatrzaski w owych wtyczkach przez co nie mozna pewnie podlaczyc wtyczki. Na pozor wyglada to jakby spokojnie mozna bylo to rozebrac ale nie wiem czy mozna wymienic same wtyczki. Z gory dzieki za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz mozliwosci przeslania ale chodzi mi konkretnie o samo gniazdo w ktore wpina sie zarnik ksenonow z tylu ma nalepke z piorunem odchodzi z niego groby kabel prosto do przetwornicy. Tyl ciemny sama okragla wtyczka czerwona później postaram sie wyslac zdjecie. Z pozoru ma jakies zatrzaski na boku wiec powinna byc rozbieralna ale wole sie upewnic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

To moj pierwszy post, jestem od niedawna posiadaczem BMW, wiec na wstepie witam wszystkich serdecznie :)

Podbijam temat, bo mam taki sam problem. Po zakupie autka pechowo pobilem jedna z lamp. Wiec chcac nie chcac zakupilem na alledrogo cala lampe i rozpoczalem wymiane. No i tu wlasnie pojawia sie problem, bo okazalo sie, za ta ktora zakupilem ma zupelnie inna wtyczke zarnika. Po grzebaniu w necie doszedlem do wniosku, ze poprzedni wlasciciel grzebal cos z przetwornicami i lampami, bo wychodzi na to, ze nie sa oryginalne. Niby na tych srodkach w starych lampach jest napisane hella, ale cale gniazdo i wtyczka przypomina jakby mocowanie zarowki H7. W tej ktora zakupilem na alledrogo (wydaje mi sie ze to wlasnie jest oryginal) wtyczka jest zupelnie inna.

Podsumowujac, poszukuje takiej wtyczki jak jest na zdjeciach powyzej, nigdzie nie moge czegos takiego znalezc, moze ktos wie gdzie mozna takie cos nabyc? I jeszcze jedno pytanie: czy da sie zmienic sama ta wtyczke, tak, zeby pasowala mi do lampy, a reszte zostawic? Jak wroce do domu, to wkleje pare fotek, jak to wyglada.

Pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.