Skocz do zawartości

BMW 318d M pakiet WBAUX11080A333183


Rekomendowane odpowiedzi

Link:

http://allegro.pl/m-pakiet-bmw-318d-320d-facelift-xenon-alcantara-i4185588331.html

 

Auto sprzedaje użytkownik naszego forum, ogólnie nie wygląda źle - cena wręcz wspaniała. :cool2:

Ale bardzo nie lubię, gdy ktoś (zadeklarowany miłośnik marki) celowo usuwa pewne elementy z rozkodowanego nr VIN czym wprowadza potencjalnego kupującego w błąd.

Tutaj np brakuje dosyć ważnej informacji:

 

S843A Power reduction

S854A Language version French

S863A Retailer Directory Europe

S881A On-board vehicle literature French

 

O tytule ogłoszenia 320d nawet nie wspominam

 

Dodatkowo brak naklejki od airbagu na prawym słupku środkowym - co w przypadku zatajania powyższych informacji poddaje pod wątpliwość tekst iż auto ma oryginalny lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja się zakończyła chwilę po tym, jak Bronx dodał post, więc wątpię. Ale może był to zbieg okoliczności ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja się zakończyła chwilę po tym, jak Bronx dodał post, więc wątpię. Ale może był to zbieg okoliczności ;)

 

Zbieg okoliczności - akurat się kończyła gdy na nią trafiłem. Pewnie za chwilę powróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni koledzy:

aukcja poprostu skończyła się bo wygasła w allegro:

podaje wam nowy link gdyż wystawiłem auto ponownie:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4230818757

 

redukcja mocy jest juz ściągnięta więc auto mam faktyczne 143KM i dlatego nie pisałem o tym w ogłoszeniu.

Poprzedni właściciel przywiózł sobie to BMW z Belgii, gdzie często auta z powodów podatkowych (podatek od KM) mają już w serwisie pozakładaną redukcję mocy. Niektórzy to potem ściągają a inni nie. to auto ją miało, co mnie wkurzało dlatego ją zdjąłem.

Język francuski nie oznacza że auto przyjechało z francji gdzie jak wiadomo często są to auta powypadkowe. dlatego o tym nie napisałem.

Chłopaki- nie kupują odemnie auta tylko sami forumowicze, którzy doskonale wiedzą jak sobie samemu rozkodować vin a który oczywiście podaję w ogłoszeniu więc w czym macie problem??? jakbym nie podał było by lepiej??

a wracając do tematu to klienci (nie z forum) czasem dziwnie odbierają fakt jak samochód ma w opisie literatura pokładowa Francuski.

Dlatego tez tego nie pisałem.

aha o jakiej zaślepce Bronx ty piszesz??? na żadnej fotce nie widać przecież takich żeczy.... coś ci się pomyliło-auto jest nie malowane 100%

Więcej grzechów nie pamiętam.

aha opony są zimowe na tych kołach jeszcze a letnich nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni koledzy:

aukcja poprostu skończyła się bo wygasła w allegro:

podaje wam nowy link gdyż wystawiłem auto ponownie:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4230818757

 

 

Język francuski nie oznacza że auto przyjechało z francji gdzie jak wiadomo często są to auta powypadkowe. dlatego o tym nie napisałem.

 

a wracając do tematu to klienci (nie z forum) czasem dziwnie odbierają fakt jak samochód ma w opisie literatura pokładowa Francuski.

Dlatego tez tego nie pisałem.

a:)

\

 

to ze przyjechalo z Belgi o niczym nie swiadczy tam jest 80 % aut z Francji na ktore cazsem pol roku sie czeka na papiery dlatego masz francuski i tyle.

Jezeli auto bylo by Belgijskie to nie bylo by jezyka Francuskiego tak samo jest w Szwajcari nie masz jezyka Francuskiego chociaz masa Szwajcarow mowi po Francusku bo mieszkaja przy granicy .

Auto masz z Francji .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\

 

to ze przyjechalo z Belgi o niczym nie swiadczy tam jest 80 % aut z Francji na ktore cazsem pol roku sie czeka na papiery dlatego masz francuski i tyle.

Jezeli auto bylo by Belgijskie to nie bylo by jezyka Francuskiego tak samo jest w Szwajcari nie masz jezyka Francuskiego chociaz masa Szwajcarow mowi po Francusku bo mieszkaja przy granicy .

Auto masz z Francji .

 

Kolejny raz błyszczysz. W salonie BMW w Belgi kupując auto wybierasz język i często jest to także francuski. Sprawdz zanim napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

aha o jakiej zaślepce Bronx ty piszesz??? na żadnej fotce nie widać przecież takich żeczy.... coś ci się pomyliło

 

"rzeczy"

Chodzi mi o naklejkę na prawym słupku środkowym informującą o tym by nie przewozić dzieci tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu. Samochód na pewno wyjechał z nią z salonu a sama z pewnością nie odpadła.

 

Co do języka to oczywiście samochód może być z Belgii, wystarczy zajrzeć jakie serwisy są w książce i wszystko jasne :cool2:

 

Bmw-hunter powinieneś się cieszyć, że wrzuciłem tu Twój samochód bo dzięki temu już co najmniej jeden użytkownik jest zainteresowany :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w belgi i wiem co tam sie kupuje tak jak pisałem 80% aut to Francja bo ? Bo sa tanie jak barszcz a100% z nich to wypadki moze twój jest inny ale ja pisze to co widziałem a przywiozłem moze 8 aut z belgi i żaden nie miał języka francuskiego.

Po drugie auta z belgi to jeden wielki syf kupuje sie je dlatego bo sa tanie a nie dobre i tyle w temacie .

Moze twój to igła o stan kolekcjonerski nie wnikam cuda sie zdarzają .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o naklejkę na prawym słupku środkowym informującą o tym by nie przewozić dzieci tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu. Samochód na pewno wyjechał z nią z salonu a sama z pewnością nie odpadła.

Raczej te naklejki same nie odpadają.

Jest jeszcze jedna opcja. Może pasażerowi nie podobała się gdy tylko otwierał drzwi do auta i po prostu ją zerwał :norty:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym językiem w Vinie to różnie bywa, ja mam np Holenderski, a auto kupione w salonie w Niemczech, więc nie wiem od czego to zalezy

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzane fotele, fotochromowe lusterka, głośniki Hi-fi, servotronik - to mamy w opisie, a raczej w samochodzie tego nie znajdziemy. Trochę dużo rozbieżności jak na moje oko, ale może znajdzie się ktoś, komu to nie będzie potrzebne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w belgi i wiem co tam sie kupuje tak jak pisałem 80% aut to Francja bo ? Bo sa tanie jak barszcz a100% z nich to wypadki moze twój jest inny ale ja pisze to co widziałem a przywiozłem moze 8 aut z belgi i żaden nie miał języka francuskiego.

Po drugie auta z belgi to jeden wielki syf kupuje sie je dlatego bo sa tanie a nie dobre i tyle w temacie .

Moze twój to igła o stan kolekcjonerski nie wnikam cuda sie zdarzają .

:nienie: nie wiem ile byłeś w Belgi, dobę, dwa, ale sie mylisz, a język francuski jest wybierany bardzo czesto. Ale masz racje lepiej kupić szrota z Niemiec od kebaba :wink: to jak wyglada i jest zadbany samochod nie zależy od kraju, ale od człowieka , który go uzytkuje i nie ma co genaralizować. Niemcy , to już nie ten naród co kiedyś, teraz to też flejtuchy i nie dbaja nie tylko o wygląd , ale i stan techniczny samochodu, ale jak wszedzie nie ma co genaralizować. Znam posiadaczy bmw zakupionych i w Niemczech , Szwajcari i Francji czy Włoch i zdziwilbyś się, kto mniej narzeka na samochód. Pewnie literatura pokladowa w Belgi to niemiecki, w końcu okupowali ten kraj , to mogli sie Belgowie uczyć języka :mrgreen:

edit:jeszcze jedno, jeśli z Belgi, to powinna być naklejka z serwisem ,adresem salonu serwisu belgijskiego bmw, wszystkie, które widziałem miały coś takiego, przeważnie na wewnetrznej stronie klapy bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co sie wozi na handel z belgi niewiem co ty kupiłeś ale tam sa auta tańsze bo sa zaniedbane ,Belgowie czesto jeżdżą tymi autami po polach bo maja takie gospodarstwa nie raz czyscilismy środek z błota ,ziemi i to szło w kilogramy .
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co sie wozi na handel z belgi niewiem co ty kupiłeś ale tam sa auta tańsze bo sa zaniedbane ,Belgowie czesto jeżdżą tymi autami po polach bo maja takie gospodarstwa nie raz czyscilismy środek z błota ,ziemi i to szło w kilogramy .

 

TO FAJNE MASZ AUTA !! :arrow: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, oglądałem, bardzo ładna sztuka - co prawda oglądaliśmy w deszczu z kolegą, jednak czujnik lakieru potwierdził, że stan blacharsko-lakierniczy wydaje sie być w porządku. Auto całkiem nieźle utrzymane jak na ten przebieg, zniszczona jedynie kierownica - widać, że jeździła autem kobieta, bo kierownica nosi ślady pierścionków / obrączek.

 

Tematu naklejki z ostrzeżeniem od strony pasażera nie zgłębiłem - chciałem auto sprawdzić w serwisie i byłem praktycznie gotowy do ustalenia terminu wizyty, ale dostałem dobrą ofertę na poszukiwaną przeze mnie benzynę z pewnego źródła, z której skorzystam.

 

Auto trzyma sie drogi bardzo dobrze, jak na ten przebieg. To pewnie zaleta zawieszenia sportowego. Łańcucha nie słyszałem - albo był zrobiony, albo tego egzemplarza problem nie dotyczy. Z mechanicznych problemów tylko tylna klapa wydawała się być lekko zmęczona życiem (nie chciała się otwierać za bardzo, siłowniki wyglądały na zużyte albo uszkodzone). To i kierownica to w zasadzie drobne sprawy, które może tłumaczyć przebieg. Opony nowy nabywce będzie musiał kupić nowe, ale to chyba jest opisane w ogłoszeniu (założone są zmęczone zimówki).

 

Dla kogoś, kto szuka tego modelu, to moim zdaniem warta zainteresowania sztuka - pozostaje sprawdzić w serwisie dla świętego spokoju i jeśli nie wyjdą jakieś dziwne rzeczy, których z kolegą nie zauważyliśmy, to samochód jest na prawdę wart uwagi :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.