Skocz do zawartości

F10 - Organizacja kolekcji muzyki


Mac29i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kręcę i kręcę tym iDrivem i za nic nie moge znależć jak pokatalogować muzykę zapisywaną na wbudowanym dysku. Konkretnie chodzi mi czy jest możliwość tworzenia katalogów z nazwami artystów i plyt?

Będę wdzięczny za pomoc

 

 

Edit:

 

Czy moje pytanie jest z gatunku "glupie pytania"? :)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Najlepiej przygotowac sobie cala liste (albumy, rodzaje muzyki) w osobnych katalogach na komputerze a nastepnie wrzucic na USB pendrive'a

i tak przygotowana kolekcje - zaimportowac do samochodu. Ja tak robie i jest to jak najbardziej OK. Oczywiscie przed wgraniem trzeba

usunac poprzednia kolekcje (czyli wgrywamy na nowo wszystko).

Wtedy kolekcja pojawi sie pod nazwa "USB 1", jesli bedzie sie uzywalo tego samego pendrive'a caly czas to moza pozniej tylko na niego

zgrywac ta muzyke ktora chcemy dolozyc, ale tylko pod warunkiem ze bedzie to ciagle ten sam pendrive, inaczej zostana utworzone

kolejne kolekcje "USB 2", "USB 3" etc

 

Mam natomiast inny problem z wyswietalniem katalogow i bylbym wdzieczny za pomoc - wyglada mi to problem z software - bo ta

sama kolekcja w bmw 3 - wyswietla katalogi dobrze tzn. jesli katalog sie nie miesci to nazwa jest ucinana i pojawiaja sie 3 kropki, to jest OK.

Natomiast w F10 czasami jest tak ze wyswietla podobnie jak w e90, ale czasami jakby wyswietlal tylko to co ucina - czyli np. sama

koncowke nazwy katalogu np. zamiast wyswietlic "Tiesto - In Search of Sunrise ..." wyswietla tylko "... 2" bardzo dziwne zachowanie

szukalem tutaj na forum i innych i nikt nie zglaszal takiego problemu - czy ktos wie o co moze chodzic ?

 

Pozdrawiam

Neo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.