Skocz do zawartości

E38 jako drugi samochód.


lunevil

Rekomendowane odpowiedzi

Znam bardzo ładną 750i przedliftową na sprzedaż. Szpachla lekko pęka, w Polsce miała 8 właścicieli z czego żaden dłużej niż pół roku :D Jedyne 8 tysięcy do negocjacji, kolor czarny :D Większość benzyn taka zajeżdżona, nikt tego do delikatnej jazdy nie kupuje.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za 2.8 polifotwe w dobrym stanie trzeba dać minimum 20k plus do tego pakiet startowy 5-10 tys.

Nie oszukujmy sie nikt idealnego auta nie sprzedaje bo po co?

Ja swoja e38 2.8 kupilem za niecałe 18k w chwili obecnej wyszlo juz ponad 25...

A mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia. W tej cenie jest zawarte doposazenie auta bo kilku rzeczy brakowalo.

Niestety jest e38 i dojechane e38. Mozna miec SIÓDEMKĘ za 8 i za 28 tys.

Są to juz wiekowe auta a części wcale nie są tanie. Jak nie dokonuje sie napraw na bierząco to później robi sie dluga lista części a po podsumowaniu zbiera sie ładna sumka.

Dlatego kupując drogie czy tanie e38 trzeba sie liczyć że cos napewno bedzie do zrobienia i coś do zrobienia po chwili jeszcze wyjdzie

 

Sam chcialem zadbane 4.4 jednak odpuściłem bo łatwiej było znaleść zadbane 2.8.

Myślę że za 4.4 to minimum 28k trzeba mieć plus kilka zł na poprawki.

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mądry kiedyś powiedział "nie stać cię na nowe auto klasy wyższej to nie stać cię na żadne auto klasy wyższej " i niestety e38 jest tego doskonałym przykładem. Jeśli nie lubisz w wolnych chwilach grzebać przy aucie lub nie masz uczciwego i kumatego mechanika to te patalach co nazywają się mechanikami wykoncza ci psychicznie i finansowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją tam uważam że jak ktoś sam potrafi przy aucie majstrować ma dobre podejście do tego oraz kupuje dobre części to 728 nie będzie kłopotliwym autem i nie wpompuje w nie worka pieniędzy. Podstawą jest zakup auta w dobrym stanie niekoniecznie za 20 czy 30 tys. Długo szukałem auta dla siebie i często było tak że auta za duże pieniądze nie zawsze były najlepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ktoś mądry kiedyś powiedział "nie stać cię na nowe auto klasy wyższej to nie stać cię na żadne auto klasy wyższej " i niestety e38 jest tego doskonałym przykładem. Jeśli nie lubisz w wolnych chwilach grzebać przy aucie lub nie masz uczciwego i kumatego mechanika to te patalach co nazywają się mechanikami wykoncza ci psychicznie i finansowo

To prawda serwis i porzadne utrzymanie e38 jest bardzo drogie. Srednio 3 razy drozsze niz e36/e46 z podstawowymi silnikami. Warto to przemyslec przed zakupem.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.