Skocz do zawartości

La Bunia 325xi: ublock forever !


Rivasi

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w galerii masz zdjęcia ZP-1 9.5" z dystansem 12 mm.

Moim zdaniem 20 to już będzie za dużo, chyba, że zamierzasz poszerzyć nadkola.

Ja mam u siebie felgi 313 9 cali tył i przy dystansie 20 mm tarło o nadkola i założyłem 15 mm i jest ok, myślę że 20 mm przy 9,5 cala to niestety nie da rady no chyba że opona tylna to będzie z niezłym naciągiem. Przód u siebie mam 8 cali i dystans 20 mm wszedł i jest ok ale więcej nie da rady, także 8,5 cala to myślę że 15 mm to będzie max.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak nie wyglada to rozowo, trudno najwyzej bede mial dwa komplety dystansow.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest zdumiewające ze Ci sie podoba preLCI. Masz na to jakieś uzasadnienie?

 

Dlugi temat... moze kiedys bedzie osobny temat na to :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest zdumiewające ze Ci sie podoba preLCI. Masz na to jakieś uzasadnienie?

Jak można mieć uzasadnienie na własny gust? :)

Podoba mu się bardziej Pre-Lci to mu się podoba i tyle.

Nie ma sensu drążyć tematu.

Ja się kocham w BMW, sąsiad w Mercach.

Ja lubię Stigę, on woli Stihla.

Świat byłby bardzo nudny gdybyśmy wszyscy lubili to samo ;)

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest zdumiewające ze Ci sie podoba preLCI. Masz na to jakieś uzasadnienie?

Jak można mieć uzasadnienie na własny gust? :)

Podoba mu się bardziej Pre-Lci to mu się podoba i tyle.

Nie ma sensu drążyć tematu.

Ja się kocham w BMW, sąsiad w Mercach.

Ja lubię Stigę, on woli Stihla.

Świat byłby bardzo nudny gdybyśmy wszyscy lubili to samo ;)

 

To nie kwestia gustu, gust kazdy ma inny i zawsze swoj, jest to zreszta mieszanka genetyki i srodowiska a wiec powiedzenie nie masz gustu jest bez sensu zreszta.. Gust to wlasnie fakt lubienia tego albo tego koloru ale juz estetyka podlega pewnym norma ktore mozna dyskutowac (np jak wlepisz prostokat obok kolka to lepiej to dobrze wymysl bo inaczej bedzie sie gryzlo)

 

Jezeli macie kogos z ASP, analityki obrazowej, konserwatora zabytkow lub po prostu architekta w rodzinie to wam to objasni latwiej niz na forum bo to skomplikowany i dosyc precyzyjny temat. Tym bardziej ze w kwestie estetyki w naszych czasach dochodzi kwestia mody oraz rentownosci/biznesu. A tak naprawde juz od dawna nie tworzymy nic nowego krecimi sie w kolko bo jestesmy ograniczeni przez rentownosc. Jezeli dzisiaj nie sprzedajesz to nie istniejesz a wiec designer lub artysta podporzadkuje sie rynkowi dlatego nie mamy nowych van_Gogh i monetow bo ich rentownosc nie interesowala, oni malowali/tworzyli dla swojego wlasnego rozwoju intelektualnego i artystycznego. Inaczej jak by impresjonisci zacheli dzisiaj to by nie zaistnieli bo by sie to nie sprzedawalo (tak zreszta jak wtedy tylko wtedy byly tak zwane kola malarskie ktore kierowaly sie pomyslem a nie przeliczaly wartosci artystycznej na dollara)

 

Bardzo dobrym przykladem takiego dzialania jest dama z lasiczka... to obraz na zamowinie machniety w roku dla kasy i mimo ze technicznie jest dobrze zrealizowany to jest jeden z wielu portretow z trendem mody tej epoki (portrait 3/4 a twarz skierowana do widza...) a Mona Lisa powstawala 3 lata i nigdy w koncu nie zostala sprzedana bo to jest dzielo sztuki, estetyka, technika i calosc tego obrazu czyni ze jest wyjatkowe i oprocz zagorzalych krakowiakow na 5 piwie ktorzy uwazaja za DZL jest tak samo piekna to nie ma debaty.

 

Wracajac do BMW post lift

Z BMw post lift jest tak samo, to takie dolepienie do starego projektu elementow à la mode po badaniu opini klientow i nowych mozliwosci rynkowych ktore powstaly (projekt BMW 3 pre lift jest pewnie z poczatku 2000) a potem jeszcze marketingowo sprzedany w tym kierunku (jak wychodzi post lift to nagle bmw pokazuje wszystkie niby mankamenty przed lifta ktory nagle staje sie has been a ze srodowisko jest dosyc prezne a dzienikarze motoryzacyjni to zazwyczaj nie sa orly to przekazuje tego typu komunikaty na zasadzie kopiuj wklej kumunikatu prasowego zaraz obok reklamy wlasnie seri 3 post lift za 60 kafli (ps : nie generalizuje powiedzialem "zazwyczaj" chyba nie mozna mniec skarzyc,PS2 no bo to kraj jak napisesz ze prezydent jest strasznym burakiem jak opowiada jak nie pojdzie na polowanie przy obamie i zostawi zony w domu to cie zamkna PS3 : to tez napisalem tylko teoretycznie hein :mrgreen: .)Tak naprawde fakt ze sadzicie ze post lift jest takie fajne w wiekszosci elementow to dlatego ze wam powiedziano ze tak jest i taki jest trend mody mie zawsze nowsze bo niby lepsze ale akurat w designie to nie jest regula...

 

Szybka analiza aby nie nudzic

Przetlocznie dodatkowe na masce wola o pomste do nieba, jest tak zle zrobione i nie z braku talentu tylko roznych ograniczen technicznych bo jak by ktos robil on nowa to czegos takiego by nie zrobil, zreszta poprawili to w 2014 ale mistrostwem swiata marktingu bylo sprzedanie modyfikacji zderzaka i bocznych drzwi pod rynek chinski jako unoweczesnienie top lazur glove i zobacz jakie to piekne.... te muskaularne ksztalty wijace sie, w zaokraglenia.... mmm to takie typowo chins... przeraszam niemieckie... Nowe Swiatla tylnie to proba ujednolicenia tylnych swiatel z nowymi modelami a i tak to zle wyszlo bo nie zmieniajac blotnikow tylnich (Koszty...) zostalo stara zewnetrza forma do ktorej dokleili na cha jakies swiecidelko z ostrymy ksztaltami i zbyt gwatlownym spadem, designer ktory pewnie plakal jak sie dowiedzial ze ma zrobic na ostro agresywnie zachowujac stary tylni blotnik i ogragle zewnetrze swiatlo, probowal to zamaskowac zmieniajac strukture formy (kwadraty ) wleiajac ledy, no nieudalo sie do konca ale tak jak zamkniesz jedno oko to jeszcze przejdzie... a wystrczylo tak naprawde seryjnie wpasowac blackliny, najwiekszym problem byl ten bialy plastik ktory tam sie wzial z kosmosu...

 

KAzde podebienstwo z waszym BMW post lift nie jest przypadkiem

http://1.bp.blogspot.com/_zfDuy4-yDB8/S7NKuu6ZICI/AAAAAAAAFA8/9a0Q6KUgZrs/s1600/walnut+chair+with+the+design+of++Chinese

 

 

No dobra ja sie tu napisalem, w sumie znowu dalem sie nabrac na tlumaczenia szczegolowe tylko nie wiem po co i tak uslysze ze albo kazdy ma inny gust i zaraz tu Watacha skoczy do gardla aze jestem idiota i ze jego BMW post lift nie jest robione na chiny na tanio tylko to zmysl desinerski BMW bez zadnych kalkulacji finansistow co do oszczednosci na zmianach i otwarcia na nowe rynki przeciez marketing bmw mowil nam ze tak bedzie lepiej a ja no to odpowiem E-TYPE FOREVER !!!! bo to moja galeria :mrgreen:

http://www.mendaily.com/wp-content/uploads/2012/10/jaguar-e-type.jpg

 

Ale zauwazcie trzymalem sie prawie rok zeby nie zbombardowac post lifta a bylo mi zal jak widzialem te piekne pre lift masakrowane na post lifta w imie ujednolicenia i nowego trendu designu za 2 grosze... znowu dalem sie K8... sorry :cry2:

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja tam wolę LCI.możliwe,że zostałem zmanipulowany ;) tak czy siak, Rivasi,Twój temat to jeden z ciekawszych na forum i z przyjemnością się go czyta :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ty zosytles zmanipulowani tylo ci ktorzy powinni takie sprawy dosztrzec siedza cicho bo inaczej im reklamy utna a bez reklamy nie ma pisma. Nie no serio jak mozesz pisac zle o kims kto cie zywi, t a wiec facet wkleja co mu BMW napisze i tak nie ma pojecia bo skonczyl religioznastwo a prace mu zalatwil kuzyn zony... (P.S. : nie powiedzialem ze wszyscy dzienikarze motoryzacyjny to nieudaczniki ktorzy dostali robote przez znajomosci i przepisuja komunikaty prasowe produventa bo nie chce im sie jechac zrobic testu samochodu).

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po interwencji Prmaxa, nowy silnik sprawuje sie jak powinien... jeszcze w piatek wizyta na trasie napeolonskiej aby doszlifowac kilka drobiazgow.

 

Umowilem sie na sesje z Michalem Zakrzewskim ktory robil miedzy innymi zdjecia dla kkamo84 i pewnie w nastepnym tygodniu bede w koncu w stanie zaprezentowac zmiany.

 

Lista Zmian w stosunku do seri jak chodzi o pierwszy etap do M3 :

- Przednie Blotniki M3 z kierunkowskazami z E92

- Listwy progowe zewnetrzne M3

- Zderzak tylni M pakiet

- Tlumik Remus power sound z 4 koncowkami od kolegi Michala330

- Nerki performance Czarne

- nowe swiatla przeciwmgielne

- splitery carbon

- slupki Drzwiowe z karbonu (czytaj nie folia)

- odswiezenie lakieru u lakiernika

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tss ale to bardzo pogladowa, czekam na sesje :)

 

http://i.imgur.com/Gbqf93t.jpg

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dlatego dzwonilem sie umowic wczoraj jak tam z czasem stoisz:) czekam tylko na dokladny termin od fotografa !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
z terminami słabo :mrgreen: , ale mam juz klucz od drugiej hali, więc jak będziesz chciał sam popracować to nie ma problemu w kazdej chwili jest dla Ciebie miejsce :cool2:
sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bede W krk w ten week end zrobie zdjecia, bo z fotografem w wawie nie moge sie dograc, mod fajny jiuz go widzialem na bimianie ale celuje w kierownice z wyswietlaczem znalazlem ze 2800 zl... wacham sie.

 

@K8 : auto jezdzi w week end jade na serpentyny zamkniete w parku ojscowskim i zrobie testy

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

za 2800 jest na allegro , jak cos mogę załatwic rabat 30% :wink: i to na tą nową nie okrągłą tylko ściętą na dole

ogólnie te z bimmiana są ładniejsze i grubsze...

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2800 jest na allegro , jak cos mogę załatwic rabat 30% :wink: i to na tą nową nie okrągłą tylko ściętą na dole

ogólnie te z bimmiana są ładniejsze i grubsze...

 

ale na bimminianie nie ma wyswietlacza a ja chce znac temperatury oleju, cieczy itd, chyba ze bym zrobil zegary bo jezeli bym mial kupowac bez to pewnie ze bym wzial bimmiana albo Carsdreama

te 2800 to na allegro wlasnie znalazlem.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

wyślę ci na PW,

ja też zastanawiałem się na tą kierą z wyświetlaczem, ale zdecydowanie bardziej podaoba mi sie z bimmiana, a zegary można np. z Awron-a kupic

http://www.awron.de/

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna jak masz LCI, te zestawy dzialaja z MSV80 a ja mam MSV70 u siebie, oprocz BMW tylko mozliwe zestawy analogowe.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
za 2800 jest na allegro , jak cos mogę załatwic rabat 30% :wink: i to na tą nową nie okrągłą tylko ściętą na dole

ogólnie te z bimmiana są ładniejsze i grubsze...

 

 

Kolego, na wszystkie części performance masz taki rabat? ;) pytam,bo szukam dyfuzora performance do E90/91 2.0D,a ceny ogólnodostępne trochę średnie za kawałek plastiku. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

nie mam pojęcia ale raczej nie, bo robiłem u znajomego wycenę różnych gratów i na niektóre było 15%,

 

jeśli chodzi o dyfuzor to kup tajwańczyka(nie chińczyka) z ebay, w zeszłym tygodniu oglądałem dyfuzor carbon u mechanikana 3-ce którą naprawiał,

ładnie wyglądał i spasowany też był dobrze, gość kupił komplet razem ze spliterami od jednego sprzedawcy wyglądało jak ori bmw

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.