Skocz do zawartości

530d M57 1999r. Czarna chmura


george300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam od nie dawna e39 i jak wcisne pedał gazu do konca z nizszych obrotów to zaczyna dymić że aż widze czarną chmurę w lusterku. Rozumiem ze dym musi puscic ale ze az taki ? :D Z błędów na INPIE to tylko Glow Devise czyli któraś-eś swieca-e do wymiany. Dodam, że nie mam katalizatora.

Załączam plik z inpy wtryski na biegu jałowym. http://sendfile.pl/190412/wtryski.xps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Proponuje wywalić ten filtr i jak w obudowie jeszce czysto to przejechać się bez filtra.

 

Nie przesadzasz? :roll:

A jak pociągnie jakiegoś piasku albo syfu z zewnątrz i chłopakowi turbo uszkodzi albo coś dalej?

Filtr jest, i ma być, żadna jazda bez filtra nie wchodzi w grę.

Jeden ma szczęście i nic się nie stanie, drugi uwali silnik.

To tak jakbyś podejrzewał że bije ci opona, zdjął ją i przejechał się na samej feldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obejrzałem sobie dolot i rury cale , ale zobaczyłem że koło turba jest zamontowany jakis plastik i wchodzą do niego 2 cienkie przewody jeden siedział na miejscu a drugi miał rozerwaną koncówkę i wylatywał nie siedział odciełem go trochę i wsadziłem na miejsce autko się w ogóle inaczej zbiera, Jutro w dzień zobaczę jak będę do pracy jechał czy dalej dymi.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DL71&mospid=47545&btnr=11_2337&hg=11&fg=45 To był przewód nr 10 obok 11 powinien siedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kontroluj olej bo jak mnie ta banka sie zje^^ to wessalo mi olej do wydechu na szczescie zawsze mam prawie maks i zeszlo tylko do minimum stanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.