Skocz do zawartości

E39 3.0 Aut m. Załuski WBADT61042CJ50010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mierzyłem, gołym okiem widać po odcięciach, że tylne nadkola malowane, z przodu coś majstrowane przy szybie, możliwe, że wymieniana. Dałem za nią nie całe 23 tys, z zainstalowanym gazem. W Niemczech 530i z takim wyposażeniem i udokumentowanym przebiegiem zaczynają się od 25 kafli, plus opłaty, koszt sprowadzenia to wychodzi ponad 30 kafli z zamontowaniem gazu. Wiadomo, że masz auto bardziej pewne, ale nie masz gwarancji, że w drodze powrotnej nie jebnie Ci skrzynia czy coś w silniku. Tutaj auto zadbane, nawet jak całe malowane potrochu bo tu była rdza, tam przerysowane to i tak warte ceny bo wygląda bardzo ładnie a prowadzi się bardzo dobrze. Pod spodem, co według mnie jest najważniejsze chyba wszystko jest oryginalne, czyli nie była mocno walnięta. Ty obsmarowałeś, że szrot, ja tak nie uważam i dlatego piszę, żeby ktoś czytając kolejną Twoją ocenę się nie zrażał od razu. Bo ja czytając Twoje wypociny mocno się wahałem i gdybym miał jechać np. 200 kilometrów to na pewno bym się nie zdecydował. Już po zakupie, który zrobiłem prawie, że na podstawie intuicji miałem spore obawy, do momentu zrobienia przeglądu podczas którego sam obejrzałem auto od spodu i poprosiłem diagnostę żeby dokładnie wszystko sprawdził i obejrzał. Podłużnice całe, nic nie spawane, oryginalna konserwacja więc o Twoim "wstawianiu ćwiary" raczej mowy być nie może. Zenek pestka też Ci powiedział, że nie masz pojęcia o czym mówisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany tarcze z przodu, już kupiłem :8) Na przeglądzie wyszło też, że trzeba powoli myśleć o amortyzatorach z przodu choć jeszcze można troche polatać. Przy oględzinach nie miałem takiej możliwości (jedynie oglądanie z zewnątrz i pod maską i w bagażniku), ale podczas przeglądu wszedłem do kanału, ja się jakoś mega nie znam ale facet powiedział, że cała powłoka wygląda na oryginalną, nie ma rdzy i nie widać, żeby auto miało jakąś poważną kolizję. Auto ogólnie w takim stanie, że nie miałem z czego targować,

Na diagnostyce byłeś zapewne w miejscowości sprzedającego ?

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie miał byc w innym województwie. ? :mrgreen:

Diagnosta nie moze Cie okłamać jeżeli cis jest nie tak w zawieszeniu moze z ta powłoka lakiernicza zaciemnic ale

Watpię.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję takiej potrzeby, nawet jak malowane to co? mogła gałąź spaść jak mojemu bratu i trzeba malować. Tak czy siak raczej auto nie jest po :mad2:

 

Przepraszam, że się wtrącam, ale wiesz co? jesteś idealnym klientem dla typowego handlarza - cwaniaka. Mało tego, że nie sprawdziłeś wozu dokładnie, łyknąłeś gadkę handlarza jak gąska kluskę, to teraz jeszcze dorabiasz własną legendę, twierdząc, że "mi ta wiedza nie potrzebna". "Auto jedzie prosto" - śmiech na sali...

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie czepiajcie się już kolegi - kupił to, co chciał: tanio i z wypasem :cool2: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na diagnostyce byłem w innym województwie właśnie kolego carlOs :norty: Dla mnie zabawne jest jak ktoś chce kupić 530i aut w oryginanym lakierze za 20 kafli :cool2:

Nie mówię, że auto idealne, ale że warte swojej ceny. Na pewno nie było wspawywanej "ćwiary" tyle chciałem tylko powiedzieć :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.