Skocz do zawartości

[535d E61] brewki diodowe


Kazeb

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że było o tym dużo,ale ja odpowiedzi nie znalazłem.

Mianowicie mam problem, odkąd kupiłem auto, raz na jakiś czas brewka diodowa (cała- wszystkie 6 diod) gaśnie . I tak na przykład: przez miesiąc później nagle zapala się i chodzi przez kilka miesięcy. Miałem przez całą zimę spokój i wczoraj, bach znowu zgasła i nie chce zaskoczyc ;/(czasami lekko miga jakby było słabe napięcie) Wydaje mi sie że gdyby to była wina diod to by już całkiem dawno padły a nie że świecą miesiącami idealnie a potem stop i znowu świecą ;( zetknął się ktoś z czymś takim? W ostatecznośći myśle o przeszczepie brewki więc jakby ktoś wiedział gdzie na dolnym śląsku można to zrobić to byłbym wdzięczny za info ;) chociaż mam nadzieje że ktoś z was mi powie że jednak można to inaczej rozwiązac . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Zacznij od wizyty u elektryka niech pomierzy co z napięciami na brewce, LEDy to durne użądzenia i nie do końca jest jak napisałeś, np ja w domu mam właściwie tylko LED-y i w jednym pokojnu mam dwie żarówki z czego w jednej diody palą się jak u Ciebie w brewkach - przez tydzień działa super potem dwa tygodnie nie działa i potem znowu sie rozswieca. I jest to wina żarówki bo po przełożeniu jej do innego pokoju jest to samo

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.