Skocz do zawartości

Chromolenie, Dzwięk z wydechu


Pakamen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może mi ktoś podpowiedzieć czym spowodowany jest ten dzwięk spod samochodu a mianowicie dobiegający z układu wydechowego dodam, że samochód w trakcie jazdy tzn na biegach jakby to nazwać 'chromoli' jeszcze bardziej. Katalizator niedawno był wymieniony niestety nie oryginalny ale mechanik uważał, że spokojnie odegra swoją role ten założony teraz. Chciałem włożyć rurkę zamiast kata ale dużo osób odradzało, ze względu na problem przejścia badań okresowych. Nie wiem czy temat dodałem w dobrym miejscu więc proszę o wyrozumiałość zwłaszcza, że to mój pierwszy post.

Poniżej dodaje filmik proszę o pomoc !

Pozdrawiam :)

 

 

 

viewtopic.php?f=72&t=135491

Edytowane przez Pakamen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to Twój pierwszy post należałoby zapoznać się z regulaminem zakładania tematów w tym dziale.

 

Z tego co widzę to w tym dziale ludzie piszą o tym, że ich Bmw kopie prądem więc chyba mój problem jest bardziej w odpowiednim miejscu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

według mnie to ten kat jest badziewny.

On tak brzęczy.

 

A zakładając temat zatytułuj go prawidłowo i wyłącz caps-lock bo nikt tu głuchy nie jest.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to kat to wiesz jak rozwiązać ten problem? Średnio mi się uśmiecha kupić nowego kata oryginalnego od BMW bo ceny są na prawdę śmieszne byłem u gościa co się w tym specjalizuje skupuje itp to powiedział ze za 1500 zł może mi sprzedać używanego oczywiście.

Jakieś sugestie?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.