Skocz do zawartości

e92 335i WHITE POWER


Top Boy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopy...z tą przesyłką to nie był bym taki pewny że pójdzie taniej...dyfuzor jest pakowany

w bardzo dużą drewnianą skrzynie,obudowany w środku drewnem...także gabarytowo jest

naprawde spory...myślę że waga nie ma tu wiele do znaczenia,a żeby mieli Wam to w jedną skrzynię

wsadzić...nie widzę szans,ale mogę się mylic,trzeba by dopytać... :cool2:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany auta idą w dobra stronę , aktualnie zmienił bym koło bo to wygląda dość słabo . Wrzuć jakaś fajna 19 i będzie kosa , to kiedy ten wagner i strojenie ? ogarnione problemy wydechem ?

Sprzedam :

- ręczny M-pakiet BMW e9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany auta idą w dobra stronę , aktualnie zmienił bym koło bo to wygląda dość słabo . Wrzuć jakaś fajna 19 i będzie kosa , to kiedy ten wagner i strojenie ? ogarnione problemy wydechem ?
No tłukę mu właśnie, że felunek do wymiany! :twisted:

Ale chyba poskutkowało :norty:

 

co do felunku to jak najbardziej sie zgadzam, aktualnie trwają poszukiwania uczciwej 19tki bądź 20tki,

icek i remap wpadną najwcześniej na przełomie maj/czerwiec ze względu chociażby felg...budżet sie wali :mad2:

...z wydechem już "prawie"wszystko gra,muszę jeszcze raz podjechać do małych poprawek :roll:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 nie zakładaj. Klagosz miał i nawet miesiąca nie pojeździł :lol: 19 do 3-ki to max gdzie to wygląda gustownie.

 

Generalnie pięknie zrobiony samochód. Podobają mi się obecne felgi - pasują do charakteru auta :cool2:

 

P.S. Patent z trzema białymi paskami - fajne - sam o tym myślałem ale to jakbym miał inny kolor auta. Np złote 3 paski, złote felgi, i jakieś akcenty delikatne - np.linia cienka tak jak masz tą performance :8)

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 nie zakładaj. Klagosz miał i nawet miesiąca nie pojeździł :lol: 19 do 3-ki to max gdzie to wygląda gustownie.

 

Generalnie pięknie zrobiony samochód. Podobają mi się obecne felgi - pasują do charakteru auta :cool2:

 

P.S. Patent z trzema białymi paskami - fajne - sam o tym myślałem ale to jakbym miał inny kolor auta. Np złote 3 paski, złote felgi, i jakieś akcenty delikatne - np.linia cienka tak jak masz tą performance :8)

 

Pomału przekonuję się ze 19' przy mojej jeździe to najpewniej max...nad obecnymi długo się nie zastanawiałem,

sam wybierałem,lecz nie sqmałem bazy i kupiłem 18'...rok temu to było...młody wtedy byłem i głupi :mrgreen:

Co do kolorów...myślałem nad trzecim kolorem poza black&white np.czerwonym badź któryś z odcieni niebieskiego,

lecz się nie zdecydowałem...gdyby jednak,napewno w czerwo poszły by fele i lusterka boczne i wtedy może i paski

na nerce tak już max żeby nie przesadzić...widziałem już taki egzemplarz...miazga :modlitwa:

Co do felg...będą napewno potężnie wklęsłe...czarny mat z białym parapetem i rantem :8)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się zmienia Twoje 335i. Widziałem je na żywo przed modami, teraz fajnie byłoby obczaić już po zmianach.

Najbardziej ciekawi mnie wydech i dyfuzor z tyłu. Może też skuszę się niedługo na coś oferty od Kokos'a :8)

Dopieszczone autko, gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się zmienia Twoje 335i. Widziałem je na żywo przed modami, teraz fajnie byłoby obczaić już po zmianach.

Najbardziej ciekawi mnie wydech i dyfuzor z tyłu. Może też skuszę się niedługo na coś oferty od Kokos'a :8)

Dopieszczone autko, gratulacje!

 

Matti to masz to swoje bmw czy nie? bo coś myślałem,słyszałem ,że pozbyłeś się swojej 330d ? :8)

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się zmienia Twoje 335i. Widziałem je na żywo przed modami, teraz fajnie byłoby obczaić już po zmianach.

Najbardziej ciekawi mnie wydech i dyfuzor z tyłu. Może też skuszę się niedługo na coś oferty od Kokos'a :8)

Dopieszczone autko, gratulacje!

 

Matti...zawsze można się gdzieś spotkać,to obczaisz temat wszak mieszkamy obok siebie :8)

Dzięki że doceniłeś...bo faktycznie od jakiegoś czasu hoduje już tego potworka,a sprawa nadal

jest rozwojowa :diabel_faja:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały temat, z opisów mi się bardzo podoba, ale zdjęcia się nie otwierają. Tylko u mnie, czy jakiś błąd?

 

 

edit:

 

Odpaliłem temat w pracy i tu mi zdjęcia się otwierają normalnie. Jest grubo, bardzo mi się podoba.

http://images68.fotosik.pl/367/113fbbf3940b185fgen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem temat w pracy i tu mi zdjęcia się otwierają normalnie. Jest grubo, bardzo mi się podoba.

 

dzieki kolego,staram się jak mogę....a Ty coś u siebie może dłubiesz? :)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed tygodniem wpadły dystanse...przód 5mm...tył 10mm...jak na moje zdrowe oko :shock: :mrgreen:

tył jest idealny...przód prawie :8) plus paski boczne dachowe carbon...wszystko zaczyna sie już

pomału komponować w sensowną całość :diabel_faja:

 

najbliższe plany to nadal cooler i remap,a w środku obszywamy skórą carbon z białą nitką

plus zdrowe audio :cool2:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed tygodniem wpadły dystanse...przód 5mm...tył 10mm...jak na moje zdrowe oko :shock: :mrgreen:

tył jest idealny...przód prawie :8) plus paski boczne dachowe carbon...wszystko zaczyna sie już

pomału komponować w sensowną całość :diabel_faja:

 

najbliższe plany to nadal cooler i remap,a w środku obszywamy skórą carbon z białą nitką

plus zdrowe audio :cool2:

 

Na zlocie chcę zobaczyć z bliska :8) oj dzieje się widzę...

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niedawno wpadły dystanse...przód 5mm/tył 10mm

z tyłu jest optimum...z przodu 90%...sami oceńcie,o ile

zdjęcia odzwierciedlą stan faktyczny Beemy :8)

 

http://i.imgur.com/0fu1XS5.jpg?2

 

http://i.imgur.com/VqtcRXp.jpg?1

 

http://i.imgur.com/HsEpnhF.jpg?1

 

i uwagi końcowe...jeśli masz zamiar założyć dystans bez kołnierza,

proszę sprzedaj samochód i przerzuć się na rower badź opcjonalnie kunia :mad2:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po zdjęciach poznaje parking przy A4 :wink:

 

więcej zdjęć :!: więcej zdjęć :!: ..... :)

 

a pokazes srodek ? ja lubie srodki :)

 

dziś postaram się coś wrzucić więcej...co do środka? klasyka,bez fajerwerków ale

oczywiście podrzucę i środek :cool2:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył git. Przód na siłę można by trochę zwiększyć.

Pytanie czy jest sens... Wg mnie jest już optymalnie :wink:

Wrzuć te foty ode mnie bo fajnie na nich wyszła!

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto ale jak na moj gust to zbyt nawalone czarnego jest na aucie,

migacze boczne , wolal bym biale

felgi , nie bardzo mi sie podobaja - brak im tego czegos.. i wygladaja na male.

Tylny spojler - lepiej w kolorze by wygladal

No i dach w kolorze.

 

lub ew. dach w czarny ale paski z boku OUT

bo zrobilo sie zbyt pstrokate auto :)

 

tak ja bym to widzial :)

Pozdrawiam i zycze szerokosci :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.