Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie tez jest ważne aby samochod był w 100% oryginalny ale jeżeli wyszedł z tym pakietem optycznym alpina z fabryki to to tez już jest 100% oryginalny. Głownie chodzi mi o to czy była przy nim jakas rzeźba czy nie, ale to raczej sie dowiemy jak sie rozlosuje vin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc grille, znaczki em czy :mrgreen: na dwu litrowym dieslu, to szczyt wiochy.

 

To już musisz miec pretensje do BMW że sprzedaja pakiet M z 2.0d :cool2:

 

Chociaż koledzy z USA mają podobne podejście - ostatnio przy luźnej rozmowie jeden z nich podsumował, komentując nowy zakup drugiego, że kupno 550i z M-pakietem to jest profanacja dla marki, jest jedno M i 550i nim niestety nie jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez jest ważne aby samochod był w 100% oryginalny ale jeżeli wyszedł z tym pakietem optycznym alpina z fabryki to to tez już jest 100% oryginalny. Głownie chodzi mi o to czy była przy nim jakas rzeźba czy nie, ale to raczej sie dowiemy jak sie rozlosuje vin

Nie można było zamówić żadnego pakietu optycznego Alpina. Gość musiał sobie to sam podokładać, być może częściami od Alpiny, albo i nie. Jedyny pakiet jaki można zamówić w fabryce to M-pak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze turas dokładnie poobijał z każdej strony Efke i przy remoncie przez pana Tadka z Georlitz odpicowali na Alpine, szybciej zejdzie,bo empaki już wszyscy mają.

 

Ta wersja jest bardziej prawdopodobna niż to, ze pastor wydał 20k ojro na pakiet optyczny i czekał aż przyjedzie Polak odebrać za półdarmo.

 

Oczywiście zawsze mogę sie mylić i to jest super igła, złota wyprzedaż na allegro i powinieneś zapłacić zaliczkę i zacząć grać już dziś w dużego lotka :)

 

Pozdrawiam

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że gospodina księdza obiła auto na zakupach i wyremontowano po kosztach częściami ze skasowanej Alpiny ;)

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też słyszałem dobre opinie i patrząc na ich aukcje typu ferrari ff za 1M albo w tle DB7 czy S3, lambo ferrari nie wydaje mi sie, że by robili taką rzeźbę jeżeli handlują autami za grube miliony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie z dwóch F'ek złożony :mrgreen:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet czy nie pakiet, jedno pytanie. O ile sie nie mylę w każdym 3.0 jest juz w standardzie skrzynia 8 stopniowa automatyczna ale to co widzę to przy niektórych drążkach sa guziki do zmiany trupybu jazdy a przy niektórych nie? Czym to jest spowodowane? Przy konfiguracji 320d gt nowego z salonu guziki były. Może zależy to od systemu nawigacji całego ze to w tym ukryte tam jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
O jakich Ty guzikach piszesz? Czy chodzi Ci o prElaczanie trybu comfort, sport itd? Jesli tak to jest to regulowane zawieszenie i wtedy obok skrzyni są prElączniki tych trybów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet czy nie pakiet, jedno pytanie. O ile sie nie mylę w każdym 3.0 jest juz w standardzie skrzynia 8 stopniowa automatyczna ale to co widzę to przy niektórych drążkach sa guziki do zmiany trupybu jazdy a przy niektórych nie? Czym to jest spowodowane? Przy konfiguracji 320d gt nowego z salonu guziki były. Może zależy to od systemu nawigacji całego ze to w tym ukryte tam jest?

 

Masz skrzynie zwykła i sporotową - różnica jest taka, ze przy sportowej masz ładniejszy drążek ( fajnie mieć ładny drążek :mrgreen: ) jak i zupełnie bezuzyteczne łopatki przy kierownicy. Obydwie są 8 biegowe

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet czy nie pakiet, jedno pytanie. O ile sie nie mylę w każdym 3.0 jest juz w standardzie skrzynia 8 stopniowa automatyczna ale to co widzę to przy niektórych drążkach sa guziki do zmiany trupybu jazdy a przy niektórych nie? Czym to jest spowodowane? Przy konfiguracji 320d gt nowego z salonu guziki były. Może zależy to od systemu nawigacji całego ze to w tym ukryte tam jest?

 

Masz skrzynie zwykła i sporotową - różnica jest taka, ze przy sportowej masz ładniejszy drążek ( fajnie mieć ładny drążek :mrgreen: ) jak i zupełnie bezuzyteczne łopatki przy kierownicy. Obydwie są 8 biegowe

 

Dlaczego twierdzicie, że łopatki są bezużyteczne ?? Nie trzeba auta zapinać w tryb sportowy przy wyprzedzaniu, tylko jak już widzimy, że zbliża się manewr można elegancko zrzucić kilka biegów niżej łopatkami, a później skrzynia sama wraca na "D" Super rozwiązanie !

http://images.spritmonitor.de/773563.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te łopatki w 2.0d są zbędne. Jak masz 300+ koni pod maska to ma to sens, można się fajnie bawić biegami bez odrywania rąk od kierownicy, w 520d używałem ich tylko z ciekawości kilka razy i jedynym ich plusem jest urozmaicenie krajobrazu kierownicy :mrgreen:

 

Dla mnie zbędny gadżet :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Zodiac, moze w dużej benzynie te łopatki sie przydają - w dizlu masz krótkie zakresy obrotów + 8 biegowa skrzynia, dodatkowo kickdownem auto samo zrzuca z 3 biegi wiec nie trzeba wciskać łopatek.

 

Mnie denerwuje ze łopatki działają również na "D" nie tylko w trybie sport, Czasami przez przypadek wcisne :cry:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.