Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

A potrzebujesz miejsce z tyłu dla pasażerów?

Bo jeżeli tak, to możesz sobie darować. Ilość miejsca na nogi mogę porównać z Seicento.

 

 

Nie potrzebuje. Będą sie wozić 2 osoby po przesiadce z E61. Jakie silniki polecacie diesla 2 litry bo było kilka wariantów...?? i jakie roczniki ????

 

Auto ma być mało awaryjne i w miarę ekonomiczne i to jest istotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko automat , silnik 2.0d B47 , ja potrafie przy xDrive na programie ecoPro ( auto waży ok 1800kg) 50/50 (miasto/trasa) wykrecić 6,2 L/100km :mrgreen: :norty: :lol:

 

 

aktualnie jeżdżę e61 właśnie w automacie i nie chce manuala :P

 

napisz coś wiecej w jakim roczniku szukać f10/f11 i coś wiecej o tym silniku. Jest pozbawiony awarii?? łańcuch itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to ten silnik jest montowany chyba od lipca 2014 , ponoć zmodernizowany pod kątem wad poprzednika N47 , ludzie go chwalą ze chodzi bardziej aksamitnie cokolwiek to znaczy :-) i jest lepiej wyciszony od N47 - ma tez o 6KM więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nowa klasa E w środku podniosła poprzeczkę - ciekawy jestem jaka będzie odpowiedź BMW - zaczyna się ciekawa rywalizacja

 

http://www.autocentrum.pl/newsy/z-kraju-i-ze-swiata/oto-wnetrze-nowego-mercedesa-klasy-e/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie było jeśli chodzi o merca,i nie będzie bo to przecież dziadkowe auta...

Moim zdaniem to tendencja się zmienia,przynajmniej F10 poszło w stronę dziadkowych aut a nowe mercedesy całkiem ciekawie się prezętują l :)

Wolę już 100 razy audi

Tapniete LG F60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjna deska BMW coś w sobie faktycznie ma :cool2: Zapewne dlatego iż jest bardzo czytelna i znakomicie uporządkowana.

Ale bazując na przeciekach na temat G30 chyba czeka nas deska w 100% elektroniczna :cry:

Edytowane przez JacoFK

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.