Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

powoze teraz a5 sportback 2.0tdi 170 ps i coooz :) bardziej mi to golfa przypomina jak audi, no ale co kto lubi :)

 

1. sprowadzony z UE, nie stac mnie jeszcze na utrate wartosci -30% nowego salonowego po roku uzytkowania samochodu. po roku szpic i szukanie kolejnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto, cene cennikową płacisz w zasadzie tylko za nowy model jak np. teraz bmw 4 czy x4

 

Za auta produkowane od kilku lat w salonie spokojnie możesz ugrać do 20%, na f10 spokojnie taki rabat dostaniesz

 

co do a5 i golfa - ty sie z tobą zgodzę :mrgreen: przyznam sie ze jeszcze nawet tym nie jezdziłem, ale golf jezdzi spoko :wink:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Za auta produkowane od kilku lat w salonie spokojnie możesz ugrać do 20%, na f10 spokojnie taki rabat dostaniesz

20% na F10 wg własnej konfiguracji, do produkcji? :shock:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

przymierzam sie do sciagniecia F11 520D z niemiec

moje glowne kryteria to:

1. auto od dealera

2. przebieg do 100k

3. silnik 2.0

4. mozliwie bogate wyposazenie

 

Co sadzicie o tych ofertach:

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1074576/5

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1073946/6

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1043553/7

 

z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. wczoraj gadalem osobiscie z kolesiem z salonu i zapewnial mnie ze auto jest bezwypadkowe. Dal rowniez wydruk oferty na ktorej mam zaznaczone Unfallfrei: Ja

czy bylbys w stanie wkleic mi historie??

 

PS. sorry za moze banalne pytanie ale co masz na mysli przez: "ani to PS"?

jestem dosc nowy w temacie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ma za soba jakas przygode lakierniczo-blacharska :)

klimatyzacja jest ale ta najbiedniejsza...

ani to PS ani Unfallfrei :P a chyba to powinno byc glownym kryterium w szukaniu w salonie firmowym

ale to moje zdanie

pozdrawiam

 

ciekawe???? na jakiej podstawie wysnuwasz twierdzenie, że auto ma jakieś wady skoro niemiecki sprzedawca o tym nie informuje????

zatajenie informacji o np. wypadku w Niemczech, w przeciwieństwie do naszego kraju, jest karalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. sorry za moze banalne pytanie ale co masz na mysli przez: "ani to PS"?

jestem dosc nowy w temacie :|

 

http://www.bmw.pl/pl/pl/usedvehicles/premiumselection/2010/main.html

Wszystko jasne :)

no wiec faktycznie auto nie jest w ramach programu PS ale o ile mi wiadomo, jest wiele czynnikow ktore musza sie zlozyc w calosc by auto wystartowalo jako PS

W tym przypadku z ksiazki serwisowej wynika ze ostatni przeglad byl robiony jakos 30k km temu. Oczywiscie jezeli bym sie zdecydowal, mam dac im tydzien a oni zrobia gruntowny serwis, wypicuja wszystko na medal i wpisza nowy przeglad do rejestru. Do tego roczna gwarancje EUROPlus - tak tak, slyszalem jak dziala ta gwarancja w PL, ale cale szczescie przez najblizsze kilka miesiecy bede czesto za Odra.

 

Jezeli ktos moglbym wkleic historie wysle VIN

 

Oczywiscie zastanawiam sie zeby auto zabrac jeszcze na niezalezny przeglad do DEKRA, koszt niewielki a co dwie glowy to nie jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brałem 520d to też podobnie, ubezpieczenie chyba nawet 1,99% pakietowa allianza ale już nie pamietam

 

Na ile da sie zbic cene 520d, jesli klient zgodzi sie na auto takie jakie mają juz w salonie. Zakładajac najbiedniejsza wersje, szmaciane fotele, nawet manualną skrzynię? Auto w gorszej kolorystyce?

Ktoś ma jakies doświadczenia, sugestie, przemyslenia w tym temacie?

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co chcesz kupować coś, co nie powinno występować?

Tylko dla znaczka?

:duh:

 

To, czego szukasz, pewnie nikt na stok nie zamówi, a jeżeli nawet, to cena będzie dobra teraz za rocznik 2013, który nie zszedł.

 

Też nie widzę sensu takiej konfuguracji :-) Znajomy wziął insginie za 150k z v6 4x4 i pełnym wypasem, wentylowane fotele, automat itd.

 

Co do pytania kolegi, jak brałem swoją f10 to dostałem rabat dokłądnie 18,6% na stockowe, chcieli mi dać "rodzynka" za 160k, ale na szmatach, z drążkiem zamiast skrzyni biegów, tragiczną standardową keirownicą, mały komputerek nawet chyba bez navi, aleeeeeeeeeee za to ksenony miał! :mrgreen:

 

Myśle ze jak poszukasz to golasa za 160k wychaczysz, podobno to też BMW ale dowiaduj sie czy bedzie miało znaczek śmigiełka

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale złosliwosci :)

 

duzo racji macie , ale co innego jak kupuje sie auto za gotówke ciężko zapracowana, a co innego jak w leasingu na firme.... wiadomo, że lepiej miec skonfigurowane pod siebie w kazdym calu :) życie to sztuka kompromisów...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację colego - jak kupujemy w leasing to nie za nasze pieniądze tylko inni Państwo płacą :D wiec łatwiej sie pieniążki wydaje

 

A tak na marginesie, to myślę ze przez ostatnie 25 lat wolnej Polski za dużo jest w szkołach nauki religii a za mało matematyki,nie mówiąc o podstawach ekonomii

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale złosliwosci :)

 

duzo racji macie , ale co innego jak kupuje sie auto za gotówke ciężko zapracowana, a co innego jak w leasingu na firme.... wiadomo, że lepiej miec skonfigurowane pod siebie w kazdym calu :) życie to sztuka kompromisów...

 

Acha. To przy leasingu nie trzeba wydawać ciężko zarobionych?

:roll: :mad2:

 

Faktycznie. Mniej Radia z Torunia, więcej logiki. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez tak jest ze jak auto firmowe to paliwo, serwis, plyn do spryskiwacza gratis.......tak sie utrało przez lata kapitalizmu. Jedziemy twoim ty masz slużbowe. Nie wazne ze na to trzeba zarobic......moj kumpel mowi tak ze etatowiec nigdy nie zrozumie przedsiebiorcy.... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

 

 

 

Acha. To przy leasingu nie trzeba wydawać ciężko zarobionych?

:roll: :mad2:

 

Faktycznie. Mniej Radia z Torunia, więcej logiki. :duh:

 

 

A co Ty się martwisz o nie Twoje pieniądze :mrgreen:

ps. z powodu zawiści musicie psuć temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przepraszam jesli kogos uraziłem, na pewno nie to było moim celem.

Aczkolwiek troche przykro czyta sie stwierdzenia, ze F10 za 160 tys zł (po rabatach) to wyrób samochodopodobny, bo nie ma bogatego wyposazenia... ja fanem bogatego wyposazenia nie jestem... 7 lat temu miałem Peugeota 607, któremu mało które e60 mogło wówczas dorównac wypasem...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre wyposażenie kupuje się u nas w kraju z dwóch powodów....

1. oczywiście dla siebie

2. dla kupującego samochód używany

 

To jest ta największa różnica w mentalności pomiędzy nami a np. nabywcami w Niemczech.

Kto próbował sprzedać "gołe" auto wie o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.