Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chcesz go rejestrować w NL?? Jeśli nie looknij w DE - nowsze tansze lepsze wyposazenie, ew. inny 6 cylindrowiec 523i/528i

 

https://www.gaspedaal.nl/bmw/5-serie/benzine?bmin=2011&cilindersmin=6&kmax=140000&srt=pr-a&trns=14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak w nl. Bo tu mieszkam. Sprowadzenie do holandii z Niemiec to trzeba doliczyc akcyze za 535 jakies 3 tys euro minimum. Zalezy mi by przebieg nie byl wiecej jak 130tys. Sam jezdze malo okolo 10 tys rocznie. Musi byc automat 6 garów (528 to mininum, nie chce slabszego niz mam teraz) siedzenia komfort, ogolnie nie biedny egzemplarz. Płacąc w de 22 tys i muszac placic 3 za sprowadzenie do Holandii to wole kupic bezposrednio tutaj i nie bawic sie w papierkowa robote ze sprowadzaniem.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey może trochę pojechałem :D ale np:

 

https://www.autoscout24.nl/aanbod/bmw-535-i-acc-navi-logic7-headup-komfortsitz-rollos-xenon-benzine-zwart-403d5646-384b-46a8-a078-752e7a19782e?cldtidx=12

 

BPM €2100

 

Auto 7 letnie z 2010 za prawie €26000 moim zdaniem nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No nie powiem cena dosc wysoka. Ale maly przebieg srodek bardzo zadbany wyglada. Siedzenia tez wygladaja na niewypierdziane, skóra sie nie błyszczy jak psu jajka. Wyglada naprawde ok. Myslalem by jechac na weekend ogladnac i zrobic jazde probna. Kupujac i tak oddawalbym swoje w rozliczeniu (pod warunkiem rozsadnej ceny :D )

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem cena dosc wysoka. Ale maly przebieg srodek bardzo zadbany wyglada. Siedzenia tez wygladaja na niewypierdziane, skóra sie nie błyszczy jak psu jajka. Wyglada naprawde ok. Myslalem by jechac na weekend ogladnac i zrobic jazde probna. Kupujac i tak oddawalbym swoje w rozliczeniu (pod warunkiem rozsadnej ceny :D )

 

 

Życzę udanego zakupu. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździmy dla firmy z Drezna to tam też wszystko diesle. Ekonomia rządzi i gadanie że benzyna pali tylko ciutke więcej to ściema bo prezesi potrafią liczyć.

 

Jak widać są prezesi i prezesi.

 

oczywiscie :D

co nie oznacza ze twoje kategoryczne zdanie na temat diesli podzielaja inni

dopoki jezdzenie we flotach dieslem jest legalne to ekonomia rzadzi a nie czyjes widzimisie

prywatnie sam uzytkuje diesla i poki co pasuje mi, zrobilem 90tys i od wymiany wtryskiwaczy i egr (gwarancja) srednie spalanie spadlo do 6.5

robie przeloty na autostradach 160-170 km/h i nie widze swojej f11 w benzynie :mrgreen:

 

tapatalked

jest moc, będzie szmoc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o 520d 184 km ? Kolega miał to cieszył się niskim spalaniem i jedyny problem miał chyba tylko z wtryskami które oddał do regeneracji..

Poza tym bezawaryjnie..rozrząd dalej potrafi się posypać ? Boje się troszkę dynamiki bo to ciężkie auto w sumie.

Szukam czegoś bardziej uniwersalnego ze względu na duże przebiegi.

Kluczowe jest zatem dla mnie zatem spalanie no i przyszłe serwisowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

148 stron do przewertowania więc liczyłem na jakiegoś świeżego mądrego posta .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo fajny silnik, wystarczający do normalnego użytkowania. Mało pali i dobrze jedzie. Obecnie i tak nie ma gdzie przycisnąć bo wszędzie korki, ograniczenia prędkości itd. Na autostradzie spokojnie 200 leci, czego więcej chcieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to w klinice w Pruszkowie ale to już dosyć dawno,jakoś 2 lata temu..

Kolega płacił 5,6 k brutto.

Ale powiedzmy sobie szczerze Klinika jest może i solidna ale droga.

Znajomy te wtryski to na własne życzenie dojechał poprzez butowanie na zimnym silniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Jeśli ktoś szuka bardzo zadbanego F10 520d, to chciałbym polecić swoje autko, które wymieniam na G30 520d. M-pakiet, pewny przebieg 190 tys. 100% bezwypadkowy, bardzo zadbany. Dla kogoś, kto szuka solidnego auta, a nie okazji z przekręconym licznikiem i wspawaną ćwiartką :) Info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

za takim się rozglądam... tylko te kanapy... :cry2:

To akurat najmniejszy problem, myślałem żeby nawet sobie zmienić bo to nic wielkiego, ale potem właśnie jakiś kupujący się dopatrzy i zacznie się lamęt - że może po zalaniu albo na odwrót po spaleniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.