Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej nie, teraz zauważyłem, że jeździsz GS 1200, więc emocji chyba nie szukasz wielkich. Jeśli tak to postaw na komfort i kup piątkę. Dla informacji co niektórych GS 1200 przyspiesza do 200 km/h jak M5...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że kolega Kriss też z Wrocławia :)

 

Kiedyś była 645 2005 i bardzo lubiłem ten samochód.. Cenię sobie emocjonującą jazdę, a wydaje mi się, że 3 będzie ostrzejsza. Z chęcią wziąłbym 340i, ale to aż 60 tys różnicy, które wolałbym wydać np. na nowego s1000xr ;)

 

P.S - M5 to chyba jedyne co mnie wyprzedziło w życiu na GSie podczas jazdy na AOW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Trochę będzie, ale jak to się ma do moto? szczególnie do 1000 XR? po jeździe będziesz wiedział czego szukasz, ja miałem pierwsze BMW to była trójka, 3 następne to seria 5. Wg mnie to jest tak: seria 3 fajna do szybkiej jazdy, są emocje, ale w normalnym ruchu nie pojedziesz szybko i wtedy korzystam z komfortu, które daje seria 5. To moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie oglądał ktoś tą 520i w Auto Reduta ?

http://www.autoreduta.pl/car/938

 

Może ktoś zna właściciela ? :) Sprzedają na VAT marże więc chyba od prywatnego - co prawda wolałbym VAT 23 no ale auto wygląda na przyjemne - przynajmniej z opisu. Nie chcą dać VINu bo twierdzą że klient sie nie zgadza ... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oglądał ktoś tą 520i w Auto Reduta ?

http://www.autoreduta.pl/car/938

 

Może ktoś zna właściciela ? :) Sprzedają na VAT marże więc chyba od prywatnego - co prawda wolałbym VAT 23 no ale auto wygląda na przyjemne - przynajmniej z opisu. Nie chcą dać VINu bo twierdzą że klient sie nie zgadza ... :|

 

Auto ma pakiet serwisowy i ,,polską historię '' więc zapytaj się czy zgadzają się na sprawdzenie przedsprzedażne w ASO ?? Tak naprawdę interesowałoby mnie tylko czy ten egzemplarz nie był ponadprzeciętnie usterkowy , że chce zmienić właściciela przy przebiegu niespełna 50 tys. km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jak wyglada porownanie F10 520d vs e60 530d ? Zastanawiam sie nad nabyciem jednego z tych autek za ok 80 tysiaków - f10 wiadomo to bylby golas pewnie w manualu, a e60 juz mozna by kupic dobrze wyposazone, moze nawet w m-pakiecie... ktos z Was miał oba te auta i moze bezposrednio porównac?
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - czy ktoś zna ten temat?

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-525d-xdrive-ID6y9G9F.html

 

Jadę dziś obejrzeć ze szwagrem, ale dziwny temat - cena atrakcyjna, rok 2012 a przebieg 19tyś :shock: Ponoć bezwypadkowy, do tego ze Słowacji ściągnięty jako nowy... (pewnie był PS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - czy ktoś zna ten temat?

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-525d-xdrive-ID6y9G9F.html

 

Jadę dziś obejrzeć ze szwagrem, ale dziwny temat - cena atrakcyjna, rok 2012 a przebieg 19tyś :shock: Ponoć bezwypadkowy, do tego ze Słowacji ściągnięty jako nowy... (pewnie był PS)

 

Nie oglądałem na żywo, ale przejeżdzam tamtędy kilka razy dziennie - to auto stoi już bardzo długo. Poprzednia cena to 180, potem 150 tys brutto. Chcą je najwyraźniej sprzedać, stad promocja :)

 

Ten komis z tego co obserwuje jeździ tymi autami i potem wstawia je ze znikomym przebiegiem do sprzedaży. Nie rozumiem za bardzo takiego modelu biznesowego, ale skoro robią kase, to musi działać :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy, pojeździliśmy - do tego jest jeszcze drugi kpl felg alu (takie same 17") z nowymi oponami zimowymi :shock:

 

Generalnie auto czyste, na oko widać, że nie kombinowane w sensie zewnętrznym, faktycznie jak nowe. Ponoć miał go gość, co głównie do ślubów jeździł nim, a samochodów ma kilka, znudziło mu się i zamienił u nich na Panamerę.

Wszyscy szukamy oszustwa, haczyka, ale w sumie to tak sobie myślę, to teraz w BMW z PS roczniki 2014 można mieć za mniej niż 200k, a nawet za 170k PLN a tu jakby nie patrzeć, auto będzie mieć zaraz.. 4 lata, jest z przed liftu i też marnie wyposażone. Jeszcze 2 tygodnie temu cena była 149k więc dziś może jednak okazja? Wstępnie szwagier bierze, ale faktycznie może jeszcze to ASO warto odwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd historii białej 525xd z Oświęcimia...

No więc szwagierek już załatwił leasing w Getinie, bo mu tam najwygodniej, a tu informacja, że dostawca (czyli sprzedawca) jest zablokowany u nich w systemie - czyli jest na czarnej liście dostawców - innymi słowy, coś z nim mieli nie halo :shock: No i jeszcze nieformalna informacja, od innego kumpla (już nie ważne skąd), że jak dla znajomego, to niech temat odpuści z zakupem w tej firmie. Czyli robi się ciekawie :lol:

 

Żeby była jasność - absolutnie nie oczerniam tego handlarza, bo żadnych szczegółów nie znam co i dlaczego, ale szwagier już wk.... chodzi i klnie - bo naturalne jest, że za taką kasę nikt nie chce się jeszcze później martwić - trzeba mieć pewność, że dobrze się robi wydając ciężko zarobioną kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd historii białej 525xd z Oświęcimia...

No więc szwagierek już załatwił leasing w Getinie, bo mu tam najwygodniej, a tu informacja, że dostawca (czyli sprzedawca) jest zablokowany u nich w systemie - czyli jest na czarnej liście dostawców - innymi słowy, coś z nim mieli nie halo :shock: No i jeszcze nieformalna informacja, od innego kumpla (już nie ważne skąd), że jak dla znajomego, to niech temat odpuści z zakupem w tej firmie. Czyli robi się ciekawie :lol:

 

Żeby była jasność - absolutnie nie oczerniam tego handlarza, bo żadnych szczegółów nie znam co i dlaczego, ale szwagier już wk.... chodzi i klnie - bo naturalne jest, że za taką kasę nikt nie chce się jeszcze później martwić - trzeba mieć pewność, że dobrze się robi wydając ciężko zarobioną kasę...

 

a już się z nimi dogrywałem, ze jakby Twojemu szwagrowi nie wyszło to wezmę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem - nie ma co tematu z góry skazywać, bo najlepiej kogoś oczernić i z błotem wymieszać, szczególnie przez takich, co na takie auto sobie nie pozwolą (więc należy mieć do tego dystans z każdej strony) - auto wydaje się OK, nie wiem co szwagier w końcu postanowi, ale nie ma co się zrażać, szczegółów żadnych nie znam i mogą się okazać w tym konkretnym przypadku nieistotne albo... nieprawdziwe.

Niestety - zawsze przy autach używanych są takie albo inne zagadki, im droższe auto, tym więcej niewiadomych i większy strach...

Dlatego przy tych kwotach jestem zwolennikiem aut salonowych - są auta z Premium Selection, różne dema, czasem okazje w ASO itp. Wiadomo, trzeba jeszcze trochę dołożyć, ale przynajmniej ma się spokój - ale to subiektywne podejście, każdy ma prawo uważać inaczej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.