Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

Bezwypadkowy jest na 100% przebieg również autentyczny, a bezkolizyjny to zupełnie inne słowo niż bezwypadkowy, okazuje się, że auto jest całe bez dziwacznych historii. Poniżej historia.

http://i.imgur.com/xOS3lMl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przebieg nierealny. Realny to minimum 170, a najpewniej ponad 200 tyś.

 

Cena zaniżona jak na auto w dobrym stanie.

http://i.imgur.com/xOS3lMl.jpg

 

Żeby to było prawdą co piszesz kolego i te 200.000 km :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi przebiegami to nie jest tak łatwo cofnąć w BMW, żeby nie dało się do tego dojść.

Poza tym, ja sam mam teraz zrobione 33 tys km ( prod. 03.2012 ), a i tak sporo nim jeździłem jak na mnie :D

Jak wystawię 6-letnie auto na sprzedaż z przebiegiem 90 tys km to dopiero nikt w to nie uwierzy! A jednak to będzie prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem podobne ( oczywiście w sensie rejestracji :oops: ) auto gdzie w Niemczech jest kupione z fabryki ale było eksploatowane przez 6 miesięcy i miało 14 tkm przebiegu. Gość twierdzi też, że jest 1 właścicielem choć de facto auto było zarejestrowane w Niemczech i miało nr rej.

Jak dojść to tego kto jeździł takim autem? i jak potwierdzić jego historię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW sprzedaje takie auta - mogą je kupić pracownicy albo ASO i sprzedać jako tzw. Premium Selection.

 

Warunkiem dla pracownika jest posiadanie auta min 6 miesięcy, potem może sprzedać. Co się często bardzo opłaca, spokojnie 1-2 pensje wpadają na takim F10 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat robi się trochę nudny :duh: więc napiszę, co sądzę o tej ofercie:

 

Moim zdaniem to niezła promocja, warto zapytać czy nie dorzucają gratis jakieś ćwiartki do tego :mrgreen:

 

Ale ja sie nie znam, nie bylem z tym autem w ASO, nie ogladalem, wiec co Ci moge powiedziec? Jak Cie na nie stac, to bierz do ASO i sprawdz, kosztuje go grosze za wiedzę czy za 180k kupujesz super auto czy bezpańskiego szrota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bierz do ASO i sprawdz, kosztuje go grosze za wiedzę...

 

Około 800 złoty ...

Sprawdzanych jest kilkaset (!) punktów kontrolnych. Całość trwa około 3 godzin i niewiele ASO zrobi to "od ręki". Z najważniejszych: sprawdzona zostanie grubość lakieru (sporo alu uniemożliwia sprawdzenie prostym testerem oraz zbieżności kół. Z solidnymi oględzinami własnymi da to jakieś wyobrażenie o aucie.

Można zrobić wycieczkę do ASO z kluczykiem, ale tylko po ewentualną historię (bez Francji) i odczyt błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim fanom f10 :D

 

przymierzam się do zakupu bmw 520d rocznik 2011. Celuje w mpakiet ze względu na wyglad wiadomo, ale... jeśli chodzi o jazdę to bardziej zalezy mi na komforcie.

 

Jakie są tryby jazdy w mpakiecie? Czy istnieje jakaś wersja w mpakiecie, ze nawet na 19' bedzie tlumil nierownosci? A moze powinienem celowac w normalne zawieszenie a nie sportowe?

 

Lada dzien zaczynam poszukiwania , wiec Wasza pomoc bedzie dla mnie bardzo cenna! :cool2:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji......co jest do kupienia ?

Wasze opinie i uwagi. Ktory wybieracie i dlaczego ? Czym sie kierujecie, co was przekona, na co zwracie uwage np. samochod z UE a USA ?

 

Samochod:

- bezwypadkowy

- uszkodzony do naprawy

- powypadkowy naprawiony

- sprowadzony z UE

- sprowadzony z USA

- duzy przebieg

- benzynowy

- diesel

 

Inne warianty jak np. wyposazenie, 4x4 pomijam. Czekam na wasze opinie, uwagi, zalety, wady i wnioski co do poszczegolnych mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nowy - salon

 

Jak masz dobre zdolności negocjacyjne to ugrasz dobry rabat

 

Ja osobiście nie przykładam wagi do indywidualnego wyposażenia itd. lubie stockowe wozy, jak konfiguracja mi pasuje to negocjuje rabat

 

Troche sie przekonałem do Audi ostatnio :mrgreen: patrzyłem za czymś mniejszym jak a5 sportback i w fajnej konfiguracji białego 1.8 tfsi automat, duuużo bajerów typu bang& coś tam, sportowe fotele, kiera, cały pakiet s lineitd dostałem na stockowego rabat z 230 TPLN na 165 :norty: koniec roku się zbliża i muszą sie pozbyć zabytków z salonu

 

Dodatkowo masz masę bonusów jak bierzesz z salonu - leasing 101% ubezpieczenie bodajże 2,5% oraz ja przy tym konkretnym egzemplarzu dostałem jeszcze gwarancje 4 lata lub 80.000 (jezdze rocznie 15 max 20 tysięcy, dla mnie ok)

 

Jak brałem 520d to też podobnie, ubezpieczenie chyba nawet 1,99% pakietowa allianza ale już nie pamietam

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.