Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

Dość często używam lewej łopatki jeżdżąc po mieście. W trybie ECO zmiana biegów jest ślamazarna a gdy jest pitrzeba gwałtownego przyśpueszenia lewa łopatka szybko zrzuca 2-3 biegi i maszyna zrywa do przodu. Prawej używałem z ciekawości na autostradzie i na górskich serpentynkach ale automat jest mądrzejszy :mrgreen:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum .

Jest to mój pierwszy post na tym forum ,więc przede wszystkim CZEŚĆ.

Odwiedzam to forum od pewnego czasu (czyli momentu kiedy postanowiłem zmienić moje wysłużone

audi a6 na coś lepszego np.F10/11) .Proszę o poradę , wpadł mi w oko taki oto model co o nim sądzicie ,czy jest wart uwagi?

http://allegro.pl/bmw-f11-520d-184km-fv23-brutto-prywatny-piekny-i4535481454.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz skrzynie zwykła i sporotową - różnica jest taka, ze przy sportowej masz ładniejszy drążek ( fajnie mieć ładny drążek :mrgreen: ) jak i zupełnie bezuzyteczne łopatki przy kierownicy. Obydwie są 8 biegowe

 

Bardzo często używam tych łopatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze ksenony na zdjeciach i w opisie. Rodzina sprzedawała w ubiegłym tygodniu właśnie 520d z końca rocznika 2011, ale mega wyposażone (hud, logic 7, komforty, duza navi), na gwarancji i poszla w de za 30k eur. Tylko przebieg 50k km.

 

Cena oferty wyżej bardzo atrakcyjna, ale w sumie juz prawie 200k km najechane, więc też nikt 30k eur za to nie da. Ceny lecą w dół, ludzie starają sie wypchnać zużyte auta, sezon łowców okazji na F10 uważam więc za otwarty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze ksenony na zdjeciach i w opisie. Rodzina sprzedawała w ubiegłym tygodniu właśnie 520d z końca rocznika 2011, ale mega wyposażone (hud, logic 7, komforty, duza navi), na gwarancji i poszla w de za 30k eur. Tylko przebieg 50k km.

 

Cena oferty wyżej bardzo atrakcyjna, ale w sumie juz prawie 200k km najechane, więc też nikt 30k eur za to nie da. Ceny lecą w dół, ludzie starają sie wypchnać zużyte auta, sezon łowców okazji na F10 uważam więc za otwarty :mrgreen:

 

a6 kupiłem z przebiegiem 230k teraz jest 310k i większych usterek nie miałem , czy w f11 mogę się spodziewać dużych wydatków przy takim przebiegu?

 

Ceny na allegro za F10 zaczynaja sie poniżej 80 tys zł...

 

pokaż z takim wypos.i fv23%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny na allegro za F10 zaczynaja sie poniżej 80 tys zł...

 

 

Normalnie auto dla ludu, mozna sie niedługo spodziewać tuningu jak w kalibrze

 

Tylko się cieszyć.Coraz więcej 5 na mieście będzie.Nie oszukujmy się f10 to nie f12(Ferrari) :lol: .

Latka lecą to i przebiegi.Prosty wypas to i cena normalna.

A odbiegając od tematu to widziałem piękną kalibre-kolor lambo,białe lampy,naklejki ognie,dwa wydechy,kołpaki ala felgi-kosmos. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak po prostu jest w przypadku BMW od zawsze (nie wiem jak u konkurencji premium). Pamiętam jak chciałem kupić E60 to za ok 70 tyś można było kupić 3 letnie 520d lub 5 letnie 530d (z dobrym wyposażeniem, czyli automat, duża navi). Widać, że póki co F10 jest znacznie droższe (dopiero 4 lata na tynku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie te czasy,że auto po wyjezdzie z fabryki nabiera wartości.

No może z małymi wyjątkami kilku niszowych marek.

Według mnie i tak f10 dobrze trzyma cene.A jej popularność z czegoś się bierze.

Pomimo kilku mankamentów nie jest to złe auto,może się podobać.Dodatkową dobrą robotę wykonała e60.

Dużo osób przesiadło się sie z poprzedniego modelu na aktualny.I jak to brzmi mam F10.Jak pojazd NATO..haha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.