Skocz do zawartości

Jakie najmiejsze spalanie 2,0 D osiagneliscie w X3 manual ?


tomazo993

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

to i ja napiszę może komuś się przyda :D

x3 2.0d 150km

3 osoby na pokładzie (a raczej 2 + 6 miesięczny bobas)+bagaże+ box dachowy załadowany na full

cały zestaw ważył prawie 2200kg

dystans 800km spalanie wg dystrybutora 7,1l

Autostrada 140km/h, reszta dróg przepisowo :cool2:

W drodze powrotnej mocny wiatr "pod narty" i było bardzo mocno czuć obecność BOX-a :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

średnie spalanie w moim X3 na trasie 4500 km w tym 700 km autostrad , 1500 km górki ( Karpaty ) reszta po mormalnych drogach to 6,7l/100km . Auto załadowane na max z 4 dorosłymi osobami . Jazda w ramach przepisów ale nie eko. Jak na silnik 177KM to myślę że spalanie ok . Średnie spalanie w trakcie normalnego użytkowania to 7,5-8,0 lato a w zimie 8.0 do 9,5l ( sporo krótkich odcinków ) .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

3100km, 80% autostrada 140-150 6,5l średnia z komputera, normalna w miarę przepisowa jazda lokalnymi drogami przez 300km 5,6l, miasto 8,5 na odcinkach 6-10km do i z pracy, przed wycięciem DPF-a, 1,5-2l więcej, w mieście ciężko było zejść poniżej 10l, czkawka przy 2000obr i rosnący stan oleju nawet 0,5l na 1000km.

Wycięcie DPF rozwiązało każdy z moich denerwujących problemów pomimo tego że z samym DPF-em problemów nie miałem, po wykacyjnych wyjazdach utwierdziłem się w przekonaniu że to była najlepsza decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.