Skocz do zawartości

Odbiór BMW F30 335i x-drive


Kackiller

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, żadne z moich nowych aut nie przekraczało 100 km. Ostatnio odbierałem F15 i miało chyba z tego co pamiętam 56 km :) W mojej opinii to 3 tyś. jak na nowe auto to trochę dużo.
"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Doczytalem, kolega JacoFK tez napisał ze miał 3km przebiegu, ja kiedyś odbieralem Focusa z salonu to tez miał 3km przebiegu... Nie wiem co to byłby za nowy samochód gdyby miał 3 tysiące (wgl ktokolwiek pisał w tym temacie o 3 tysiącach km przebiegu?)

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzalem sie fotce na ktora sie powoluje kolega lewybmw1. Slabe zdjęcie ale jest tam wyraźnie 3km przebiegu i 0.5 km.

A swoją droga to miałbym wątpliwości gdyby moja nowa bryka miała 56km przebiegu jako nówka z salonu. Jak dla mnie to już używka :mrgreen: Rekord ustanowiłem odbierając parę lat temu Hondę Legend - przebieg nówki 1.8 km :cool2:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to bez różnicy czy on ma 3 km czy 56 km, nie traktuje samochodu jak muzeum :) I tak nowy i tak . Ale nie trafiło mi się jeszcze żeby moje nowe auto miało 3km a było ich trochę. A poza tym zjechanie z taśmy produkcyjnej, na parking, na lawetę, z lawety itp. itd. to trochę wyjdzie chyba więcej niż 3 km .
"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko kolegi thestructor...3.6km przy odbiorze :mrgreen:

viewtopic.php?f=153&t=206947

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pisalem dokladnie nie pamietam ile to bylo. Moze to nie bylo 56? Moze 36, ale to nie zmienia faktu ze nie mial 3 ;)

 

Kiedyś napewno miał 3km przebiegu :mrgreen: Ale jako używka lub demo może mieć więcej :twisted2:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 56km to pewnie jezdzil sobie taki jeden po placu gdzies i gazowal na zimnym

 

itd itd

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam demo.. 56 km to juz na zlom ! :D

 

Może coś Ci się pomyliło z tym przebiegiem? Nie pamiętam dokładnie, ale miałem kilka km przy odbiorze. Swoją drogą ciekawa sprawa, bo umowa dotyczy auta fabrycznie nowego. Rozumiem jakiś minimalny przebieg techniczny, ale kilkadziesiąt km na wyjazd z fabryki i ewent. późniejsze podstawienie auta to wydaje się jednak zbyt dużo. Rozumiem że można nie traktować auta jak muzeum, ale jednak kupując nowy samochód płaci się właśnie za to, że kupujemy świeży, nieużytkowany wcześniej pojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 56km to pewnie jezdzil sobie taki jeden po placu gdzies i gazowal na zimnym..

 

No jasne i jeszcze pewnie palił gumę i pojechał w off-road. Co za pier.... Tak samo mógł sobie gazować stojąc na lawecie czy myjąc u dilera. Te X6 z filmiku też wygląda na nowe i ma 45 ml przebiegu.

 

Może coś Ci się pomyliło z tym przebiegiem? Nie pamiętam dokładnie, ale miałem kilka km przy odbiorze. Swoją drogą ciekawa sprawa, bo umowa dotyczy auta fabrycznie nowego. Rozumiem jakiś minimalny przebieg techniczny, ale kilkadziesiąt km na wyjazd z fabryki i ewent. późniejsze podstawienie auta to wydaje się jednak zbyt dużo. Rozumiem że można nie traktować auta jak muzeum, ale jednak kupując nowy samochód płaci się właśnie za to, że kupujemy świeży, nieużytkowany wcześniej pojazd.

 

Nie wiem, mnie to nie rusza że miał 30 czy 50 km. I tak nowy i tak, żadnych śladów zużycia czy użytkowania. Wszystko chodzi jak w zegareczku. Co za różnica czy ma 3 czy 30 przecież to i tak znikomy przebieg.

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze bedzie jakis maly przebieg przy transporcie, ale 56km to jest zdecydowanie za duzo. Jak odbieralem X6 to mial doslownie 1km na liczniku, a tez z fabryki z spartanburgu w stanach
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze bedzie jakis maly przebieg przy transporcie, ale 56km to jest zdecydowanie za duzo. Jak odbieralem X6 to mial doslownie 1km na liczniku, a tez z fabryki z spartanburgu w stanach

tak a teraz jedzisz e36 tds jak miales x6 tobie chyba sie snilo :Dj

 

swoja droga jaki finał jest tej sprwawy? dali ci inne f30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wiadomo ze bedzie jakis maly przebieg przy transporcie, ale 56km to jest zdecydowanie za duzo. Jak odbieralem X6 to mial doslownie 1km na liczniku, a tez z fabryki z spartanburgu w stanach

tak a teraz jedzisz e36 tds jak miales x6 tobie chyba sie snilo :Dj

 

swoja droga jaki finał jest tej sprwawy? dali ci inne f30?

 

:duh: Łomatko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.