Skocz do zawartości

e39 528 Przekładka instalacji


danon_d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie, w jaki sposób jeśli wogóle da się to zrobić, można dokonać przekładki instalacji gazowej??

W swojej e34 mam STAGA 300 i chciałbym ją przełożyć do obecnej 528. Czy można to później w jakiś sposób zalegalizować i wbić w DR??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Coś mi kumpel ostatnio wspominał, że nie można założyć używanej instalacji gazowej, bo podobno muszą być nowe podzespoły, z fakturkami itp, inaczej nie wbiją.

Dosłownie tydzień temu słyszałem o tym, bo miałem mu właśnie sprzedać kompletną używkę, ale że podobno jest z tym problem. :roll:

Najlepiej podjedź na jakąś stację kontroli pojazdów i zapytaj, myślę że oni najprędzej coś powiedzą. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jaja se robicie?

Sam ma se przełożyć i mu mają to wbić????

Nie ma takiej opcji.

 

Musi szukać gazownika który mu da papier , że to on zakładał. A gazownik jak nie jest frajer to będzie chciał przynajmniej obejrzeć tą "konstrukcję"

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś powiedział że sam ma to zakładać?a jeśli nawet,to w czym problem,jeżeli instalacja jest poprawnie założona to diagnosta nie ma nic do gadania.A co do tego podbijania uzywanych to przecież można trzeba poprostu dać za przegląd 50zł wiecej i pieczątka bedzie Shadow :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wprowadzaj go w błąd bo nawet w wydziale komunikacji nie wbiją mu instalacji bez faktury za jej zamontowanie z zakładu który ma homologację.

Diagnosta ma tu g.... do powiedzenia.

 

Musi koniecznie zakładać u gazownika. On zdecyduje czy warto mu sie podkładać.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też jak montowali,to mówili że jedna instalacja jest do jednego auta i nie można ładować używki.Takie jakieś przepisy papierkowe.Podobno czasy takiej przekładki już minęły jak to było parę lat temu.Coś mi się kojaży,że w papierach od instalacji(a musisz je mieć)jest wpisane konkretne auto i tylko do niego jest przypisana dana instalka.
niema nic lepszego niż BAWARKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem, byłem u gazownika i mówi że ma związane ręce, poza tym w starej siedzi STAG 300+ a one to już ponoć dinozaury.

ps. dzisiaj przyjeżdza klient po ten szmelc wiec i juz nie bedzie z czego przełożyć. Proponuje 1500pln i zabiera bez oglądania :/ trochę mało ale nie będę świrował o 500pln bo później będę się z tym bujał :///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.