Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W UK nie można kupić czarnych nerek do M3, tzw black/dark chrom, jeśli nie poda się prawidłowego vinu dla M3 limited edition 500...

W Polsce kupiłem od ręki :mrgreen:

Byłbym zainteresowany kupnem takich nerek możesz podać numer części :?:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rozporka podejdzie do E87?

 

musiałbyś chyba zmierzyć odległość między kielichami,ale wydaje mi się,że E90 jest szersze.

Skoro oem rozpórka BMW Performance obojętnie czy to wersja carbon czy alu pasuje zamiennie do e8x (oprócz 135i ze względu na wysokość silnika) i e9x (tak samo dla 335i i 335i), to znaczy, że szerokość kielichów jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo takiego samego rozstawu kielicha w 1er i 3er Wiechers roznicuje produkty pomiędzy oba modele:

Wiechers dla e81 e82 e87 nr 067030

Wiechers dla e90 e91 e92 nr 067033

Oba modele diesel

Być może chodzi o głębokość położenia silnika w obu modelach i różnice w kształcie rozporek ze względu na wlew oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pomimo takiego samego rozstawu kielicha w 1er i 3er Wiechers roznicuje produkty pomiędzy oba modele:

Wiechers dla e81 e82 e87 nr 067030

Wiechers dla e90 e91 e92 nr 067033

Oba modele diesel

Być może chodzi o głębokość położenia silnika w obu modelach i różnice w kształcie rozporek ze względu na wlew oleju?

Hmm albo dla zasady dwa inne modele i dwa inne nr,to da tak blizniaczo podobne konstrukcjyjnie auta...ale może być coś jednek inaczej nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze
miesiac temu poszla jedna (320i) za w koncu 27 tys euros (2010) dlatego pewnie nastepny wystawil tyle ze ta poprzednia byla zrobiona rownierz w srodku bardzo ladnie i ciekawiej z zewnatrz.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

licytacja - dyfuzor performance do E92/E93 zderzaka mpakiet i dwie rury (335) od 380zł - za 20h koniec i nikt nie licytuje :

http://allegro.pl/bmw-e92-e93-dyfuzor-performance-m-i6109948657.html

 

http://1.allegroimg.pl/original/17/61/09/94/86/6109948657_3

 

i jako ciekawostka - Carobonowy spoiler przód PERFORMANCE do E92/3 Mpakiet: http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-bmw-performance-karbon-e92-e93-i6117150163.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam prośbę- jak by ktoś przeszukując Allegro trafił na zderzak tył M pakiet PDC z całymi zaczepami (nie pękniętymi) prosił bym o kontakt. Szukam już dobre 4 miechy i pomału się poddaję....kolor dla mnie jest obojętny byle był cały z całymi zaczepami. Z góry dzięki;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musisz dzwonić ... na zdjęciach nie widać nigdy wszystkich zaczepów, podpowiadałem Ci już kiedyś że tel w rękę 2h i dzwonić po kolei , da się trafić w kolor i cały , tylko kup oryginał bo replika może średnio zgrywać się z reszta , powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem szukałem kilka miesięcy ale nic sie nie trafiło. Zderzaki maja strasznie delikatne te małe uszka i podczas demontażu bardzo często pękają. W końcu kupiłem z trzema ulamani małymi uszkami i wszystko pasuje jak oryginał. Problemów nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.