Skocz do zawartości

F30 316i 136KM - zwiekszenie mocy


mtothaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
temsky740 chłopak ma wiedzę,jest ukraincem. Nie przychodzi mu tak łatwo czytanie z zrozumieniem i przelewanie swoich myśli na polski papier.Stąd czasami nieporozumienia.Trochę tolerancji :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Spokojnie. Przecież grzecznie, bez pretensji, z uśmiechem zwróciłem uwagę, że źle cytaty się wkleiły. Myślę, że temsky nie odczuł tu jakiejkolwiek agresji, więc nie siej paniki. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Spokojnie. Przecież grzecznie, bez pretensji, z uśmiechem zwróciłem uwagę, że źle cytaty się wkleiły. Myślę, że temsky nie odczuł tu jakiejkolwiek agresji, więc nie siej paniki. ;)

 

Co tak się utożsamiasz.Informacja nie adresowałem do Ciebie.Chyba nie każdy wiedział,ja z min rozmawiałem, że temsky jest kuraincem i stąd czasami nieporozumienia, nie po raz pierwszy i nie tylko w tym temacie, stąd mój post.

To na pewno nie powód do paniki. Więc spokojnie,nie wiem o jakiej panice piszesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego temsky740 ale to ty piszesz o sr*** i ku***

a teraz wracając do tematu - jeśli boxy i chipy to syf (jak to nazwałeś), to powiedz to setkom tysięcy ludzi na świecie, którzy je mają i są zadowoleni

co do wgrania softu z 320, to już napisałem - fajna szybka opcja, ale zysk mały

pozdrawiam i zluzuj poślady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Asc, czy myślisz że jestem taki głupi i nie pomyślał kupić chińskie KESS lub Ktag za 150$ za 2 do odczytu oprogramowania i wysłania go sprawdzonym ludziom w Austrii lub jeszcze gdzieś do edycji ? I tylko niektórzy pozwalają sobie kupić CMD Flash do takiej pracy. I tylko niektórzy wiedzą jak pracować z Winols i naprawdę są w stanie edytować mapy w nim. Wszystko inne od złego . + Po prostu mi nie trzeba tego, moja opinia : chcesz mocy - kup V8, V12, M550d.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.