Skocz do zawartości

bmw sama odpala po podpięciu pod komputer;/


przemek7802

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam bardzo dziwny problem, padł mi czujnik abs. Podjechałem do mechanika podpieliśmy pod komputer i gdy chciał się połączyć auto odpaliło!!!!!!!!

[zapłon był włączony i gdy łączył się z komputerem samochód odpalił] po odpięciu od komputera rozrusznik nadawał się do wymiany bo cały czas pracował

ta sama sytuacja bez uszkodzenia rozrusznika u 2 innych mechaników i 2 inne komputery

bmw jest z 99 roku silnik 2.0d, spotkaliście się z czymś takim?

dodam że jest zrobione odcięcie zapłonu, działa na zasadzie gdy się je włączy to temperatura cieczy idzie na maxa wyświetla się kontrolka od asc i po przękręceniu kluczyka nie ma reakcji.

z kostki od stacyjki są wyprowadzone kabelki jeden do masy a drugi do takiej niebieskiej kostki, kabel z przełącznikiem nie wiem gdzie wchodzi albo do silnika prawdopodobnie do sterownika silnika

 

dlaczego auto samo odpala po podpięciu do komputera były takie przypadki bo na forum nie mogęznaleźć?

jak można zdemontować to odcięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie interesujący problem. Problemu raczej należy szukać właśnie w jakichś przeróbkach elektrycznych, miałeś jeszcze jakieś? to odcięcie niech może lepiej zdemontuje specjalista jeśli nie wiesz jak co jest dokładnie po podłączane. Zakładałeś to sam czy u jakiegoś specjalisty? czy też kupiłeś już taki?. :) Na forum tego chyba nie znajdziesz taki problem to raczej indywidualne przypadki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.