Skocz do zawartości

wysoka temperatura


Kulkae34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam bmw e39 523I benzyna , moj problem z autem jest taki iz po przejechaniu 10km wzrasta mi temp do kreski czerwonej , i skacze od 90 do czerownego , na dole zbiorniczka przy chłodnicy zauwazyłem nie wielki wyciek płynu , waz wylotowy z chlodnicy jest zimny caly czas a waz wlotowy jest ciepły , nawiew dmucha caly czas zimnym powietrzem , prosze o pomoc jescze jedno 2 tygodnie temu silnik przeszedł gruntowny remont włozyłem duzo kasy i teraz to jeszcze prosze o pomoc albo linki z podobnymi postami :))

 

 

 

viewtopic.php?f=72&t=117890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jest zapowietrzony.

Napraw to i zlikwiduj wycieki płynu bo jak to zaniedbasz to znowu wsadzisz kupe kasy.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak dyzio255 pisze.Na 100 procent zapowietrzony.Usuń wyciek,bo tamtędy się zapowietrza i pożądnie odpowietrz.Nawet jak masz do wymiany chłodnicę,to lepiej te parę setek włożyć niż znowu kupę kasy w remont ładować.
niema nic lepszego niż BAWARKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.