Skocz do zawartości

[520i]BC jak odblokować w liczniku


matadorRS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Nie dalej jak w niedziele zakupiłem e39 (520i Touring 1997r). Jest tam duże BC (w radiu). I własnie z nim jest problem bo nie działa. Po przyciśnięciu guzika BC dolny panel się wygasza. Pogrzebałem na googlach i niby trzeba było wejść w menu licznika później test 19 i tam dać na ON (czy coś takiego ) ale u mnie nie da rady przełączyć bo cały czas zmienia się ON/OFF i tak w kolo.

Dodam że BC w manetce działa bez problemu.

Będę wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez matadorRS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To on/off miga a ty musisz kliknąć w momencie kiedy jest off :!: --czyli odblokowujesz funkcje.

Popraw tytuł na ładniejszy i według tych zaleceń viewtopic.php?f=72&t=117890 . Treść to twoja głowa.Dobrze by było szybciutko,bo nie mam chęci dawać ci nagrode. :norty: POzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże OBC to w teście 19 wpisuje się sumę czterech ostatnich cyfr VIN. Ja tak odblokowałem.

ON/OFF to jest chyba przy małym OBC.

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz podbije temat bo chyba wydaje mi się że nie zostałem zrozumiany. Testy w liczniku działają. Za to nie działa BC które jest w radiu. Jest to radio z telefonem jeśli to ma znaczenie i jeszcze do radia podpięty jest emulator zmieniarki.

Po naciśnięciu BC na radiu gaśnie dolny "wyświetlacz".

 

EDIT: Co powinno się dziać po naciśnięciu guzika BC w tym radiu. Mam licznik z autkiem. Bo już zgłupiałem od czytania odnośnie tego BC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Może masz radio nie od tego auta i może BC w nim nie zadziała bo nie jest podłaczone?

Może ktoś zmienił radio.

 

Trzeba by rozkodować vin.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naciśnięciu BC powinno pojawić się spalanie, dystans do przejechania, średnia prędkości i coś tam jeszcze ale nie pamiętam.

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie się nic nie pojawia. Właśnie przeglądałem instrukcję i już wiem co powinno się pojawiać.

 

Jak sprawdzić jakie powinno być radio u mnie w aucie? Dodam że mam telefon w aucie który działa poprawnie. Ewentualnie jak uaktywnić tego MIDa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.