Skocz do zawartości

E60 545i czy E46 M3 a moze E39 M5


<t>Co wedlug was jest najlepszym wyborem?</t>  

86 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

no Marcin... kielonek w górę :cool2:

Za bezpieczny weekend

Z tej trojki wybor jest dla mnie oczywisty. Tylko e39 M5

kielonek :D :cool2:

Panowie, nie pijmy tyle :roll: , ledwo ten post w sobote o tej porze napisalem...

dzisiaj pod marketem na duzym parkingu (bylem na zakupach) jakis bananowy chlopiec "testowal" e46 M3...dżizuz ale ten silnik ma dzwiek...masakra...i auto zachowywalo sie jak dzika bestia...wkrecalo sie na obroty jak mikser mojej mamy...w porownaniu do dzwiekow wydawanych przez zwykle R6 to zupelnie co innego...

...a Kornelio "dobrze prawi, dac mu wodki" - M3, M3, M3, M3, M3... przeciez nic innego nie istnieje :norty: ...

Edytowane przez -siwy-

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie :evil: , nie :evil: , nie :evil: , nie zgadzam sie z powyzszymi opiniami - kup M3 :cool2: , tylko M3 :cool2: , nic innego jak M3 nie wchodzi w rachube :cool2: !!!

Nie bede tego popieral jakimis faktami, bo rzeczywistosc mowi sama za siebie!!!

Zle ci w E46 :norty: ?

...dlaczego nie kupilem M3.

Pamietam gdy kupowalem swoje E46 tez mialem dylemat. M3 mialo sie pojawic dopiero na rynku. Mialem opcje czekac na M3 ktore by kosztowalo 20K wiecej czy kupic od razu to na co rowniez mialem ochote.

Napalilem sie i z perspektywy czasu zaluje ze nie poczekalem

Ja tego nie napisalem.

 

:cool2: Dlatego sam zaglosowalem na M3. Tak jak zacytowales ktorys z moich postow; M3 zawsze mnie krecilo i to uczucie pozostalo ... do tej pory.

No to po co to pytanie i ten quiz?

Chlopie, bierz :modlitwa: M3 :modlitwa: i sie na nic nie ogladaj!!!

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie bral bym ///M3 e46.

A jesli sadzisz ze e46 troche ci sie juz znudzil to moze e63 645 - zastanawiam sie czemu nie bierzesz tego modelu pod uwage?

Ale generalnie moj typ to ///M3. I smiesza mnie niektorych argumenty ze za maly, ze na piate auto w rodzinie sie nadaje... Panowie to jest M auto kultowe!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam Lukasz jak pisales kiedys ze rzadko przekraczasz 4 000 obrotow i jezdzisz raczej spokojnie. Nastepna sprawa- sam wiesz ze u Was jak jedziesz za szybko na autostradzie to gonia Cie helikoptery i pokazuja Cie w telewizji :twisted2: Po za tym M5 byla by tu okolo 5 letnia, a wiec czestotliwosc odwiedzania serwisu i sum $$ zostawianych tam wydaje sie % wieksza niz e60-mlodszego o generacje auta, i notabebe bardzo szybkiego, w normalym ruchu miejskim male roznice. Stawiam na e60 :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie bral bym ///M3 e46.

A jesli sadzisz ze e46 troche ci sie juz znudzil to moze e63 645 - zastanawiam sie czemu nie bierzesz tego modelu pod uwage?

Ale generalnie moj typ to ///M3. I smiesza mnie niektorych argumenty ze za maly, ze na piate auto w rodzinie sie nadaje... Panowie to jest M auto kultowe!!!

 

a m5 400konne v8 jest mniej kultowe?

 

buahaha

 

 

a 645 oraz 545 to chyba juz napisal ze za drogi

wiec wiec wybor jest miedzy m3 a m5

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a 645 oraz 545 to chyba juz napisal ze za drogi

wiec wiec wybor jest miedzy m3 a m5

... no wlasnie, czyli nie ublizjac posiadaczom M5, pozostaje tylko :modlitwa: M3 :modlitwa: , :modlitwa: M3 :modlitwa:, :modlitwa: M3 :modlitwa:,

:modlitwa: M3 :modlitwa:... itd., itp.,...

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

a 645 oraz 545 to chyba juz napisal ze za drogi

wiec wiec wybor jest miedzy m3 a m5

 

 

Pisalem o 550 ze jest za droga bo podstawowa wersja kosztuje 58k.

Dlatego ciagle do wyboru mam 3 opcje ktore budza moje zainteresowanie.

 

Uzywana 545i mozna kupic za okolo 42k wiec cenowo jest porownywalna z M3 i M5 podanymi w ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli koszt utrzymania eMki nie jest dla Ciebie za duży (a jest spory) to bierz eMke, a czy M5 czy M3 (na to głosowałem) to już zależ od Ciebie, jak Ci twoje E46 wystarcza do śmigania (przestrzeń, dwoje drzwi) bierz M3 - lżejsza zwinniejsza.

 

A jak koszty mogły by Cię przytłoczyć to bierz 545 ja to tak widzę.

 

Na konie pozostaje sprawa wyglądu ale to już zależy od Twojego gustu i tu każdy będzie miał swoje zdanie tak jak na temat co jest bardziej kultowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie na via sat explorer leci powtórka jakiegoś starego 5th gear... i porównują sportowe limuzyny za kilka funtów...

podsumowanie: "więc szybko lećcie do komisów po tą M3 - kę (e36 tam była :D ) i nie martwcie się że ma co najmniej 10 lat... kupujcie szybko i na weekend już możecie poczuć tą radość"

 

a w jednej z moich zdaniem lepszych gazet motoryzacyjnych było niedawno porównanie M5 - pierwszej i ostatniej...

generalnie zachwyt na obydwoma, nawet pomimo lat jakie ma pierwsza M-ka. I jedno fajne zdanie: "żelazna pięść w jedwabnej rękawiczce" :twisted2: :twisted2: :twisted2:

 

Osobiście nie rozumiem Lukasza, choć pewnie poniekąd mu zazdroszczę - jeśli mnie byłoby stać nie ma dla mnie dylematów: M czy coś innego.

ponieważ jednak potrzebuję nieco więcej przestrzeni niż daje 3 a poza tym czasami lubię poczuć komfort, stąd dla mnie wybór prosty - tylko M5.

 

 

no to spadam bo znowu coś o BMW mówią :mrgreen:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na m3 e46 :modlitwa:

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a m5 400konne v8 jest mniej kultowe?

 

buahaha

 

 

a 645 oraz 545 to chyba juz napisal ze za drogi

wiec wiec wybor jest miedzy m3 a m5

 

Jakbys jeszcze umial czytac ze zrozumieniem to by bylo fajnie...

LukaszPL nie odpowiedziales dlaczego nie bierzesz pod uwage e63 645, jestem ciekaw bardzo :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to ta ankieta jest troche bez sensu bo moim zdaniem Łukasz i tak kupi to co sam będzie chciał. A zdanie forumowiczów weźmie pewnie z dystansem.

 

Wszystkie trzy mi sie podobaja tylko jest to po prostu ciezki wybor. Opinia forumowiczow bardzo sie liczy. Forumowicze maja duze doswiadczenie jezeli chodzi o beemki. Warto poczytac ich odpowiedzi co sugeruja, poznac ich za i przeciw. Przy zakupie wiadomo ostatnie zdanie bedzie nalezalo do mnie jednak wyniki ankiety beda mialy na to spory wplyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie no wszystko pięknie ale kto tu z nas śmigał takimi furami, może parę osób się znajdzie. Jak będziesz brał pod uwagę wyniki ankiety (jak na razie mało klarowna sytuacja) to weź pod uwagę, że większość (przynajmniej ja) głosując kierowała się swoimi preferencjami i gustem.

Dla mnie ta ankieta to w sumie taka ciekawostka co forumowicze wybiorą a po drugie taki news co zobaczymy niebawem w Twym garażu ;).

 

To nie jest żadna zaczepka, napisałem co myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to ta ankieta jest troche bez sensu bo moim zdaniem Łukasz i tak kupi to co sam będzie chciał. A zdanie forumowiczów weźmie pewnie z dystansem.

 

Wszystkie trzy mi sie podobaja tylko jest to po prostu ciezki wybor. Opinia forumowiczow bardzo sie liczy. Forumowicze maja duze doswiadczenie jezeli chodzi o beemki. Warto poczytac ich odpowiedzi co sugeruja, poznac ich za i przeciw. Przy zakupie wiadomo ostatnie zdanie bedzie nalezalo do mnie jednak wyniki ankiety beda mialy na to spory wplyw.

To w takim razie się ciesze że moge pomóc w wyborze. Mam nadzieje że mój głos jest trafny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem taki problem ! nie wiedzialem co kupic po sprzedarzy E60 530i 2003 . Chcialem M3 E46 zastanawialem sie nad 645 tez bralem pod uwage kolejna 530i albo 530d ! Zjedzilem niemcy i nic ciekawego cenowo i modelowo nie znalazlem !

 

Wiec wpadlem na pomysl ze sprowadze Auto marki BMW z UsA.Po kilku dniach poszukiwan i ofert od znajomego wybralem wlasnie BMW 545 2005

na pelnym mozliwym wyposazeniu ! Ale jedniak to torszke wszystko trwa czasowo . Ale zobaczymy co to bedzie za autko w tym miesiacu bedzie odbior ze statku !

Raz BMW / / / Zawsze BMW http://img528.imageshack.us/img528/4160/motorsporticon0ms.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec wpadlem na pomysl ze sprowadze Auto marki BMW z UsA.Po kilku dniach poszukiwan i ofert od znajomego wybralem wlasnie BMW 545 2005

na pelnym mozliwym wyposazeniu ! Ale jedniak to torszke wszystko trwa czasowo . Ale zobaczymy co to bedzie za autko w tym miesiacu bedzie odbior ze statku !

 

Jezeli to nie tajemnica jaka byla cena i ile przejechanych mil miala jak ja kupiles. Drugie pytanie: gdzie ja kupowales (w jakim stanie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem taki problem ! nie wiedzialem co kupic po sprzedarzy E60 530i 2003 . Chcialem M3 E46 zastanawialem sie nad 645 tez bralem pod uwage kolejna 530i albo 530d ! Zjedzilem niemcy i nic ciekawego cenowo i modelowo nie znalazlem !

 

Wiec wpadlem na pomysl ze sprowadze Auto marki BMW z UsA.Po kilku dniach poszukiwan i ofert od znajomego wybralem wlasnie BMW 545 2005

na pelnym mozliwym wyposazeniu ! Ale jedniak to torszke wszystko trwa czasowo . Ale zobaczymy co to bedzie za autko w tym miesiacu bedzie odbior ze statku !

Gratuluje! To teraz czekamy na foteczki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to nie tajemnica jaka byla cena i ile przejechanych mil miala jak ja kupiles. Drugie pytanie: gdzie ja kupowales (w jakim stanie)?

 

Auto kupilem przez z znajomego znalazl ja w jakims komisie w miejscowosci bodajrze Newbourgh !

Cena nie jest wysoka poniewaz auto jest uszkodzone! do wymiany zderzak blotnik kosmetyka .

Ciesze sie z wyposazenia poniewaz w Europie ciezko dostac BMW z takim jak w USA . no i jest na chromowanych 20 calowych Felgach !

 

Mam wydruk z CARFAX wyglada na to ze wlasciciel byl jeden pochodzil z New York auto zostalo exportowane z niemiec przez importera w Newark NJ, Serwisowane bylo w New Yorku przez Motor Vehicle Dept Ridgewood NY. Miala dwa przeglady : pierwszy 10 mileage - Service Facility Vehicle serviced Lubed oil and filter chang pozniej kolejny 3,000 mil Electricial system service

Aktualnie ma przejechane 7 tys m czyli 12 tys km

 

Jak przyplynie pokaze foty

Raz BMW / / / Zawsze BMW http://img528.imageshack.us/img528/4160/motorsporticon0ms.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratulacje!!!czekam cierpliwie na foteczki...

a powiedz mi jaki to kolorek..;)

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze powiedz ile cie wyniesie zakup razem z transportem.

 

Napisze ci jak juz auto bedzie stalo pod domem ! Bo koszty moga jeszcze dojsc ! Sam koszt transportu auta z USA to kwota 900 USD

Raz BMW / / / Zawsze BMW http://img528.imageshack.us/img528/4160/motorsporticon0ms.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.