Skocz do zawartości

E87 Błąd CC-ID 63 Tyre Failure


Dr3d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj zaświeciła mi się kontrolka opon na czerwono. Tutaj znajdziecie dokładny opis i kontrolkę https://wiki.bentleypublishers.com/display/tech/Check+Control+Message+Definitions+BMW+3-Series+E90+E91+E92+E93;jsessionid=D679783064D2A8854B05B2252076C616

 

Moje pytanie brzmi co z tym zrobić ponieważ. Opony wszystkie są w porządku. Wczoraj wieczorem sprawdzałem ciśnienie we wszystkich oponach i wszystko jest w normie. I dzisiaj z rana również sprawdzałem. Wszystko jest ok. Samochód nie ściąga ani nie drga. Opony zimowe były wymieniane jeszcze w listopadzie i nie było tego problemu.

Dodam że nie można skasować tego błędu podczas postoju za pomocą przytrzymania przycisku BC ponieważ wtedy wyświetla się kod błędu CC-ID 63.

 

 

Jakieś podpowiedzi?

 

Z góry dzięki za sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu..pojechalem w końcu do Bmw Dobrzanski w Krakowie. Panowie powiedzieli mi ze ich diagnoza to ok 0,2-0,3 różnicy miedzy przodem a tyłem i to byla przyczyna zapalenia tego komunikatu. Powiedzieli mi również ze błąd dało się skasować ręcznie po wyrównaniu ciśnienia we wszystkich kołach na jednakowe. No cóż.. Także temat z głowy. Przy okazji dowiedzialem się dlaczego nie pali mi się światełko w bagażniku choć żarówka jest ok. Do wymiany zamek klapy plus wtyczka.. :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.