Skocz do zawartości

Liqui Molly do wtryskow e60


sqs_dziki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy stosujecie/stosowaliscie ten preparat do wlewania do baku w waszych e60 ?

Pomaga zniwelować korekcję na wtryskach?

No i przede wszystkim czy nie zaszkodzi dla układu paliwowego?

 

Słyszałem ze valvoline ma tez cos o podobnym działaniu i jest lepsze ;)

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zaszkodzi bo stosowałem parę razy w e61 i e91 i w innych autach, korekcje powinny się poprawić ale nie ma co liczyć na cuda, jeśli wtryski się kończą to i ten środek nie pomoże. Można liczyć raczej cichsza, miększa pracę, lepszą dynamikę, ja stosuję i sobie chwalę środek :cool2: Warto na 1 raz zalać na pół baku, a drugą butelke przy 2 tankowaniu na całość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam max korekcję +0.8 i chce to chociaż troche zniwelować ;)
Nie ma u Ciebie tragedii :wink: Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić tego typu środki bo udało mi się za pomocą Motul diesel clean zredukować korekcję na jednym wtrysku z +1,5 do + 0,8 z tym, że ja wyjeździłem na tym chyba z 10baków paliwa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że warto wlać dobry środek do paliwa. Polecam wlewać zapobiegawczo, aby trzymać wszystko w odpowiednim stanie. Najczęściej jak się coś dzieje to pomaga tylko na chwilę. Osobiście wlałem do siebie BG. Teraz przy serwisie znowu będę wlewał. Jak do tej pory wszystko w porządku. Lepiej zapobiegać niż leczyć. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie mowi o preparacie z valvoline a polecają mi go nazywa sie

VALVOLINE FUEL INJECTOR & CARBURATOR CLEANER

 

nikt nie słyszał nie używał?

Zastanawiam sie nad tym lub liqui Molly jeśli juz łac to raczej z górnej polki;)

Witam ja stosuje do diesla MILLERS DIESEL POWER ECOMAX ,poczytaj o nim nadaje sie do aut z Euro4 i Euro5,w swoich(tez comonrail i piezo wtryski)lałem i byłem zadowolony. :D

Pozdrawiam Jacek

ps. człowiek z G-CS tuning tez polecił mi ten środek a on zapewne wie co pisze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez słyszałem od kilku mądrych głów ze stosują 2-3 razy do roku liqui Molly a co 2-3 tankowania tego millersa jest łagodniejszy i zapewnia tez dobra konserwacje całego układu paliwowego więc cos w tym jest sam spróbuje cos takiego przez służy okres i zobaczymy co z tego bedzie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podchodzę bardzo ostrożnie do wszystkich dolewek. Środek, który wlałem (amerykańska firma BG), został wcześniej wlany do kilkunastu samochodów typu Audi Q7,Bmw czy Range Rover. W jednym Rangu wtryski były do wymiany i po wlaniu ewidentnie pomógł na dwa tygodnie. Umarłego się nie uratuje to wiadomo. Także przekonało mnie to, że profilaktycznie warto zastosować, żeby cały ten syf przeczyscilo. A paliwa są jakie są. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek LM mi pomógł na dwa tygodnie, zbił korektę z 2 do 0,8 - później jednak wzrosła ona do 3,5 i tak trzeba było wymienić wtryskiwacz. Efekt jak widać jest, na forum Toyoty opisane jest jak wpinają buteleczkę bezpośrednio w układ paliwowy i silnik pracuje tylko na tym specyfiku, jednakże gdy wtryski już leją efekt po zastosowaniu może być dość krótkotrwały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cudowny sposób zregenerowania układu wtryskowego po użyciu tych środków oczywiście nie wierze ale chętnie bym je zastosował jako działanie profilaktyczne. Mam 90 kkm przebiegu i mam nadzieje, ze uklad jest w nienagannymi stanie ale jakoś paliw jakie tankujemy jest różna i chętnie bym raz na jakiś czas przeczyścil wtryskiwacze. Możecie podać jakiś linki do w/w preparatów bo jeżeli sa rożne to chciałbym użyć tych najlepszych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.