Skocz do zawartości

E60 EWS kodowanie AUTO­COM CDP ?


byry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam samochód stał ponad miesiąc bez akumlatora wsadziłem aku probuje odpalic i właczaja sie swiatła awaryjne samochod kreci ale nie odpala .. Podpinam Autocom cdp i wyskakuje blad ews. Czy jest mozna zaprogramowac jeszcze raz kluczyk autocomem? czy moze jest inna mozliwosc dlaczego samochod nie odpala pozdrawiam dodam ze samochod mozna zamknąc i otworzyć z pilota jednak nie odpala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w autocomie wyskakuje mi blad interfejsu ews 4a42 raz mi udało sie zapalic samochod jednak cos piszczało w okolicy kierownicy jakis tak jak by głosniczek i po przekreceniu stacyjki same swiatla awaryjne sie właczaja. Jednak gdy samochod odpalilem nie dzialal pedal gazu tak jak by jakis tryb awaryjny co moglo sie stac pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Autocom ( rozumiem że chonol który lubi gubić sygnał i sypać zamęt po sterownikach - wiem bo też takiego mam i to niby najnowsza najświeższą wersję ;) ) służy do diagnostyki w naszych samochodach, mimo kilku opcji typu wypalanie itp sugeruje z rozwagą go używać, i ja i moich dwóch niezależnych kolegów mamy przykre doświadczenia z autocomem no i kolega jak widac teraz też.

 

Synchronizacje najprościej zrobić zwykłąd inpa lub DIS-em, teraz cięzko powiedzieć co się wydarzyło ale daj mu jeszcze szanse i spróbuj ponownie, jak nie zaskoczy to będziemy coś radzić :roll:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie problem z autocomem on działa super i jak narazie nie mam do niego zastrzeżeń. Problem został rozwiązany miałem jakis bryloczek rozebrałem go była w nim płytka i bateria , baterie wymieniłem poskladałem wszystko do kupy i auto odpaliło od strzału. Nie wiem czy to jakis dodatkowy imo czy może oryginaly jest zepsuty i został zamontowany dodatkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.