Skocz do zawartości

BMW3xx czy radio od 5-tki pasuje?


atlas1977

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Odkopię sprawę bo nie chce tworzyć nowego tematu o radiu:

 

do czego jest to małe wejście?: http://img19.staticclassifieds.com/images_tablicapl/147197167_4_644x461_radio-business-rds-do-bmw-motoryzacja.jpg

 

Czy to podejdzie do e36? (pochodzi z e34), ostatnio miałem podobne z tymi dwoma wejściami z tyłu i jak podłączyłem tylko to dużą kostkę to nic się nie zapaliło(nie wiem czy to wina że radio było do bani czy jednak trzeba wpiąć małą wtyczkę też...

Mój stary kaseciak ma tylko to jedno wejście w radiu...

 

http://img20.staticclassifieds.com/images_tablicapl/147197167_1_644x461_radio-business-rds-do-bmw-szczecin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja się nie znam ale do radia co kolega wstawił zdjęcie myślę, że potrzebny jest jeszcze jeden panel bo niby jak programować ma stacje i do e36 nie będzie pasowało do tego wg mnie potrzebny dodatkowy mid.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja się nie znam ale do radia co kolega wstawił zdjęcie myślę, że potrzebny jest jeszcze jeden panel bo niby jak programować ma stacje i do e36 nie będzie pasowało do tego wg mnie potrzebny dodatkowy mid.

no właśnie nie znasz się :D takie samo (identyczne) radio szło zarówno w e34 jak i w e36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja się nie znam ale do radia co kolega wstawił zdjęcie myślę, że potrzebny jest jeszcze jeden panel bo niby jak programować ma stacje i do e36 nie będzie pasowało do tego wg mnie potrzebny dodatkowy mid.

 

 

Heh...ciekawe pytanie, właśnie jak się je programuje ?

Podobną teorię mi sprzedał sprzedawca dzisiaj z OLX że to radio nie podejdzie do e36 bo było w e34 i jest częścią całego radia...czy to nie ty je sprzedajesz ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
no właśnie nie znasz się takie samo (identyczne) radio szło zarówno w e34 jak i w e36

Panowie to radio nie jest ani z E36, ani z E34.

To radio jest z E38 gdzie do niego szła druga część tzw MID.

Więc nie wymądrzaj się jak nie wiesz.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Heh...ciekawe pytanie, właśnie jak się je programuje ?

Podobną teorię mi sprzedał sprzedawca dzisiaj z OLX że to radio nie podejdzie do e36 bo było w e34 i jest częścią całego radia...czy to nie ty je sprzedajesz ? :mrgreen:

Nie ja nic nie sprzedaje tylko należy pomyśleć chwilę

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie znasz się takie samo (identyczne) radio szło zarówno w e34 jak i w e36

Panowie to radio nie jest ani z E36, ani z E34.

To radio jest z E38 gdzie do niego szła druga część tzw MID.

Więc nie wymądrzaj się jak nie wiesz.

 

nie zauważyłem, że temat jest odgrzewany i odpisywałem na pierwszy post w temacie :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Spoko :wink:

Jak będzie to grało i czy w ogóle zagra to nie wiadomo i podejrzewam, że nikt nie próbował. Gdyby ono było faktycznie z E34 to by nie było tematu bo tam były takie same.

Zresztą nie lepiej założyć radio które pasuje? Z reguły kombinacje się źle kończą.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na YT jest film gdzie facet testuje różne radia (musze poszukać, kiedyś to oglądałem)

to radio z E38 działać będzie, ale brakuje mu przycisków :)

testował też nowsze radia z poczatków produkcji E39 i też działają tylko mają za duży panel z przodu żeby się zmieścic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.