Skocz do zawartości

[E60]M-PAKIET-co zawiera


bonkolot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!!

 

Mam pytanko odnosnie m-pakietu bmw e60. niestety nie znalazlem takiego tematu opisujacy w 100% moje zapytanie.

 

Otóż czy mógłby ktos napisac co wchodzi w PEŁNY! skład zestawu M-PAKIET (zderzaki, progi, oswietlenie...itd) proszę wymienić każdy szczegół z zew. jak i wew. auta.

 

Przymierzam sie do zakupu takiej bmw i sprzedawca gwaratuje mnie ze ma pełny m-pakiet, lecz ja widzę na zdjęciach, że brakuje np. czarnej podsufitki (jest jasno szara)

 

Jestem umówiony na ogladanie auta i chcialbym sprawdzic czego jeszcze tam brakuje do pełnego m-pakietu. (Wydaje mi sie ze sprzedawca sam pozmienial kilka rzeczy najtańszym kosztem i teraz wciska kit że jest pełny m-pakiet)

 

P.S.

 

Czy zawieszenie (lub jego obnizenie) wchodzi równiez w "skład" M-pakietu??

 

 

 

P.S. 2

 

Sorki jesli jest juz taki temat a ja go nie zauważyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyslam się że nie jest fabryczny ponieważ jak już wspomniałem nie ma czarnej podsufitki...ani podstawki pod lewą nogę.

Chcę po prostu zobaczyć co zostało pominięte i brakuje do full pakietu.

 

Powód zakładania tego tematu był taki ponieważ nigdzie na forum nie znalazłem informacji o full m-pakiecie do e60 w jednym miejscu.

 

Jeśli ktos jest taki łaskawy i dysponuje tą wiedzą proszę wymienic wszystkie elementy i mozna zamykać temat :mrgreen:

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko ze dla lajka troche skomplikowane, zwłaszcza że majne dojcze niszt....cos tam :)

 

chodziło mi bardziej ogólnikowo

 

z tego co widze to

 

http://www.ebay.de/itm/BMW-E60-M-tech-Komplettpaket-Stosstange-Schweller-Bodykit-M-paket-Ruckleuchten-/111252060306?pt=DE_Autoteile&hash=item19e723b892

 

plus..

 

http://www.ebay.de/itm/BMW-E60-5er-M5-M-Paket-Himmel-Dachhimmel-Verkleidung-Schwarz-/281188083466?pt=DE_Autoteile&hash=item41781da70a

 

razem jakies 1500 euro + montaz (nie wiem ile) CZy cos pominałem?

 

Lamp przednich jak widze nie ma, moze ktos ominał w aukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma jasną podsufitkę to daj sobie już spokuj, bo to może być dokładaniec, a jeśli z nr vin wyniknie, że to fabryczny m-pakiet to możesz być pewny, że auto było nieźle pokiereszowane. Gość kłamie. Szkoda zachodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko ze dla lajka troche skomplikowane, zwłaszcza że majne dojcze niszt....cos tam :)

 

chodziło mi bardziej ogólnikowo

 

z tego co widze to

 

http://www.ebay.de/itm/BMW-E60-M-tech-Komplettpaket-Stosstange-Schweller-Bodykit-M-paket-Ruckleuchten-/111252060306?pt=DE_Autoteile&hash=item19e723b892

 

plus..

 

http://www.ebay.de/itm/BMW-E60-5er-M5-M-Paket-Himmel-Dachhimmel-Verkleidung-Schwarz-/281188083466?pt=DE_Autoteile&hash=item41781da70a

 

razem jakies 1500 euro + montaz (nie wiem ile) CZy cos pominałem?

 

Lamp przednich jak widze nie ma, moze ktos ominał w aukcji?

 

 

Te ledy do tyłu to jakaś chińszczyzna... ja za swoje na przód i tył dałem 5k, interesowałem się dołożeniem mpakietu cena 6tys z montażem i lakierowaniem, co do obnieżenia ja nie mam mpakietu a fabrycznie moja Bunia wyjechała z dopiskiem na VInie ''zawieszenie sportowe''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam samochód w fabrycznej wersji "edition sport" - jest to wersja limitowana zawierająca pełen dostępny w tamtym czasie (2008r) m-pakiet. Posiadam w wyposażeniu zderzaki i progi m-pakiet, felgi 18" wzór 135 m-pakiet , zawieszenie sportowe m, podstopnice aluminiową z logo m, sportowe siedzenia, czarną podsufitkę, kierownicę m-pakiet, nakładki na progi z napisem "edition sport", przyciemniane tylne szyby, pakiet shadow line wysoki połysk (czarne błyszczące listwy wokół szyb bocznych), listwy wewnętrzne Alu Pentan. To chyba wszystko co w tej chwili sobie przypominam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam w wyposażeniu zderzaki i progi m-pakiet, felgi 18" wzór 135 m-pakiet , zawieszenie sportowe m, podstopnice aluminiową z logo m, sportowe siedzenia, czarną podsufitkę, kierownicę m-pakiet, nakładki na progi z napisem "edition sport", przyciemniane tylne szyby, pakiet shadow line wysoki połysk (czarne błyszczące listwy wokół szyb bocznych), listwy wewnętrzne Alu Pentan. To chyba wszystko co w tej chwili sobie przypominam.
Prócz tego wszystkiego co wypisał kolega wersje z manualną skrzynią miały gałkę zmiany biegów ze znaczkiem M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bogdan201 za szczegóły :cool2:

 

Widze ze mój sprzedawca zapomiał dodac min.

 

-czarnej podsufitki

- kierownicy m-pakiet

- podstópki

- czarnych listw wokół szyb

- FELG (raczej sa seryjne)

- sportowych siedzen

 

wiec to jakis pół m-pakiet

 

oraz nie wiem co z zawieszeniem, czy bylo obnizane czy nie, ja mysle ze nie

 

jeszcze tylko nie wiem o co chodzi z listwami wewnetrznymi (gdzie one sa bogdan201 ?)

 

Na progach sa nakladki BMW a nie edition sport :/ (wiec to chyba jakis dokladaniec)

 

dodana zostala chyba jeszcze czarna nerka bo nikt jej nie wymienil w skladzie m-pakietu wiec domyslam sie ze jej nie powinno byc, ale przyznam, że wygląda to kozacko!! :roll:

Edytowane przez bonkolot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy wewnętrzne to te na desce rozdzielczej i na boczkach drzwiowych. W wersji limitowanej takiej jak moja "edition sport" występowały tylko aluminiowe Pentan. W każdym razie listwy "drewniane" wewnątrz dziwnie komponowałby się z m-pakietem.

Skovroon

masz rację do tego wszystkiego w manualu dochodzi gałeczka z logo m. Umknęło mi to gdyż mam automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.