Skocz do zawartości

seria 4 Gran Coupe


skols003

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Według mnie 4GC fajnie uzupełnia pewną niszę. Auto dla ludzi, którzy chcą się trochę wyróżnić (czego nie daje 3 ani 5) a jednak potrzebują 4 drzwi. Seria 6 w tym przypadku to niestety nie ta liga cenowa. 3GT powstała wg mnie dla rodzin, które nie mieszczą się w 3. Każda klasa ma swoje przeznaczenie i plusy dla osób z konkretnymi potrzebami. Kiedyś nie było zmiłuj: Masz 180tys. zł to jedynie 3. Dzisiaj można już dobrać auto pod siebie i powymyślać, pozastanawiać się. Cała otoczka zakupu sprawia niektórym radość a innym kłopot. :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę dobrze wyposażona wersja 428i GC kosztuje w DE około 60tys EUR więc półka cenowa zdecydowanie poniżej 6GC i 5er :cool2:

Za naprawdę dobrze wyglądające auto i przyzwoicie wyposażone. Zastanawiam się tylko czy ktoś kto przychodzi do salonu po F30 nie zdecyduje się na 4GC ze względu na np. klapę bagażnika :wink: W sumie półka cenowa ta sama co F30, wyposażenie to samo i tyle samo kosztuje, wizualnie wygląda znakomicie i pewnie lepiej się jeździ autem szerszym i niższym.

Pewnie w BMW ktoś to przemyślał i super że wybór aut rośnie, pewnie konkurencji trochę ubędzie ale moim zdaniem sprzedaż F30 spadnie kosztem 4GC choć sumarycznie BMW zyska i w sprzedaży i wizerunkowo :8)

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W czerwcu powinny pojawić się w salonach, na drodze, w garażu.... :shock:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady :duh: Dwa mi wystarczą :mrgreen:

Ale kumpel sie zawziął i chyba już zamówił ...Klapa bagażnika go przekonała do rezygnacji z zamówienia F31.

No i ten wygląd w M-packu jak dla mnie totalnie rasowy :cool2:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wykonałem dziś jazdę testową 428i GranCoupe. Egzemplarz testowy miał M-Pakiet, felgi 19, zawieszenie i hamulce M.

Kolor odrobinę nie pasował - czarna perła - do niebieskich zacisków - kwestia gustu :think: Na solenie stała biała i wyglądała raczej słabo w tej wersji.

Wrażenia z jazdy znakomite :cool2: Czułem się jak w komfortowej wersji mojej F30 lub w sztywnym i utwardzonym F10. Układ kierowniczy jakby odrobinę ostrzejszy niż w F30. Wnętrze podobne jak w F30 jeśli chodzi o wyposażenie. Z tyłu zdecydowanie mniej miejsca niż w 3GT ale chyba więcej niż w F30. Szkoda że nie ma w opcji foteli komfortowych ale sportowe są prawie-prawie akceptowalne. Bagażnik pakowny, schowki pod podłogą, łatwo składane fotele, pokrywa bagażnika jedzie do góry razem z klapą - widać że wszystko znakomicie dopasowane do kogoś kto często coś wrzuca do kufra i równie często składa fotele w całości lub w części. Klapa oczywiście standardowo elektryczna.

Dostałem na dłuży test na weekend więc pewnie jeszcze skrobnę kilka słów :)

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Seria 4 GC jest bardzo ladnym autkiem. BMW ma duze plany do sprzedazy tego modelu, ale za to zadanie ma ulatwione:)... za to X4 zewnatrz beznadziejne srodek jest ok ale jak na takie duze auto to jest b. malo miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No wiesz, z założenia X4 nie może być dużym autem pod kątem wnętrza. Zobacz jakie ciasne jest X6. To jest auto do szpanu a nie wożenia rodziny z bagażami. Do tego są modele X3 i X5. :) Podejrzewam, że mimo tego będzie sprzedawał się świetnie, podobnie jak jego większy brat. A tak apropo X6, to byłem ostatnio w ASO i widziałem, że już można jeździć nowym modelem, oczywiście pooklejanym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem kupić F31 335d... ale zamówiłem 435d w M Pakiecie.

Niestety jeszcze nie wiem kiedy odbiór ale kolega kupił (i już odebrał) 428i i trochę pojeździliśmy - jest rewelacja :)

Nie miałem okazji pojeździć silnikiem 35d (nigdzie nie mają na demo) ale mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej niż 28i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.