Skocz do zawartości

Bmw e36 po lekkim dzwonie


niksta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupiłem ostatnio Bmke po strzale w prawy przód. Autko juz jest zrobione ale jest kilka problemow.

1. czuje ze lekko sciaga mnie w lewo auto bylo strzelone po strnie przeciwnej podluznice nie ruszone pas przedni wymieniony blotnik nowy prawy wymalowany to samo maska i lampy nowe. Pojechalem na zbierznosc gosc w zakladzie najechal mi na linie puscil kierownice i mowi ze autka mi nie sciaga zajzal pod spod i mowi ze ciezko bedzie zrobic zbierznosc w tym aucie i tlumaczyl sie....

Co mam zrobic? przesiadlem sie z poloneza heh no i rożnica wiadomo jaka jest

2. oczywiscie jak maseczka byla lekko zjechana do gory wymienilem ja cala niestety nie wiem co sie stalo z koncowkami spryskiwaczy na maske kupilem nowe zalozylem w dodatku na pale bo nie wiem jak mialem tam jeszcze jakies rozgalezienie i dwa hmm jakby elementy odpowietrzajace niestety nie zalozylem ich bo nigdzie mi nie pasowaly...:/(tępy jestem)

wszystko jest oka ale jak chce szybe spryskac to zeby efekt byl zamierzony musze miec ponad 100kmph bo przy 50 sasiad za mna dostaje po szybach heh a ja mam zaledwie kilka kropel na dachu.

 

 

Jak mozecie wypowiedzcie sie w temacie bo ja jak narazie zielony jestem. Pomocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.