Skocz do zawartości

e60/e61 Nagrywanie płyt mp3


qwertykk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

jak w temacie, próbuję bezskutecznie nagrać płytę mp3 do radia professional (pełny idrive itd) nie czyta mi ani jednej, normalne płyty cd audio czyta normalnlie. Próbowałem różnymi programami, prędkości zawsze niskie niestety zawsze idrive pokazuje komunikat o niemożności przeczytania płyty. Jak koledzy sobie z tym radzicie?

 

dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dośc długo wałkowałem bo miałem problem z nagraniem płyty z mp3. Nero jak dla mnie okazał się słabym programem, może u innych czyta bez problemu w mojej za nic w świecie. Po około 30 nagranych płytach wkażdej możliwej opcji poprostu poddałem się i zmieniłem program na Imgburn i wszystko chula :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam, odświeżę troszkę temacik ;) W moim e60 przesłuchałem całą masę płyt MP3 lecz dzisiaj nagrałem sobie kolejną płytę mp3 i nic, czytnik nie widzi płyty wgl. Nagrałem drugi raz to samo w ten sam sposób i też nic. Co to może być ? zawsze nagrywałem w ten sam sposób i wszystko ładnie działało a teraz sam nie wiem co zrobić . Pomożecie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam navi busines miałem podobne problemy, nagrywałem płyty, czytnik nie chciał czytac lub przerywało, kuiłem płyty róznych producentów, okazało sie ze najlepiej czyta płyty SONY nagrane programem nero od tego czasu zadnych problemów wszystko gra jak ma grac :) Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam e61 przedlift z navi business (mały ekran, tylko jedno wejście na płyty).

Nagrywałem mapy nawigacji na różnych płytach z minimalna prędkością (jak każdy polecał). nic nie działało. Dopiero najtańsza płyta z marketu DVD+R nagrana pełną prędkością zaskoczyła i Działa.

 

Co do mp3 to spróbujcie CD-RW lub DVD-RW. U mnie zaskoczyła CD+RW. Działa i gra muzyka.

Nic nie kodowałem, programowałem itp...

Poszukuje wszelkich materiałów o bmw e60/e61, filmów, poradników, artykułów, zdjęć, plików, tapet...itp ... Jeśli ktoś z was ma ciekawe materiały proszę o info na pw (po weryfikacji wrzucę na bloga z dopiskiem twojego niku). Z góry dzięki.

Link do bloga patrz obok - moja strona www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem. Nagrywam płytę MP3 programem nero i w wejściu w desce rozdzielczej ją czyta ale również ma nie raz problem z odtworzeniem jej. Wyskakuje komunikat że nie może odtworzyć pliku i przeskakuje dalej. Co najlepsze za jakiś czas odtworzy ten plik normalnie. Za to zmieniarka na CD znajdująca się w schowku nie widzi żadnej płyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sprawdził mój sposób opisany wyżej? W podanym linku. Jak nagrywam na DVD SONY ( wbrew pozorom producent płyty DVD jest ważny) w i mam kilkanaście FOLDERÓW, a w nich całą muzę.
Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam sobie kodowałem NCS-em mp3 robiłem to pierwszy raz . Nagrałem dane na pierwszą płyte którą miałem pod ręką i działa bez problemu na obydwóch napędach. Uważam że zależy właśnie od kodowania, instrukcje znalazłem gdzies na internecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z opisu Erneta. Nagrałem programem ashampoo burning studio na płycie DVD 4.7 giga (oczywiście Sony) muzyki z folderami i podfolderami i wszystko smiga. Na innych programach nic nie dzialalo.Dzięki Ernet

Radio bisness z jednym czytnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z opisu Erneta. Nagrałem programem ashampoo burning studio na płycie DVD 4.7 giga (oczywiście Sony) muzyki z folderami i podfolderami i wszystko smiga. Na innych programach nic nie dzialalo.Dzięki Ernet

Radio bisness z jednym czytnikiem.

SUPER :cool2: w Cieszę się że pomogłem :D

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy ktoś sprawdził mój sposób opisany wyżej? W podanym linku. Jak nagrywam na DVD SONY ( wbrew pozorom producent płyty DVD jest ważny) w i mam kilkanaście FOLDERÓW, a w nich całą muzę.

A próbowałeś tego z płytami DVD+RW/DVD-RW? Bo u mnie jest historia taka, ze napęd odtwarza każdą płytę CD-R/RW, tańsze DVD+R ale w ogóle nie czyta DVD+RW.

Seba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sprawdził mój sposób opisany wyżej? W podanym linku. Jak nagrywam na DVD SONY ( wbrew pozorom producent płyty DVD jest ważny) w i mam kilkanaście FOLDERÓW, a w nich całą muzę.

A próbowałeś tego z płytami DVD+RW/DVD-RW? Bo u mnie jest historia taka, ze napęd odtwarza każdą płytę CD-R/RW, tańsze DVD+R ale w ogóle nie czyta DVD+RW.

 

Czyta wszystkie rodzaje Cd+ CD-RW oraz DVD + DVD- RW ( minus i plus)

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Wklejam swój post rozwiązujący ten problem po raz kolejny :-)


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=164&t=306943


Napiszcie chociaż czy pomogło.

 

Potwierdzam działa pięknie.

Nawigacja CCC Professional. Płyta DVD wejdzie z 800 utworów, dodatkowo CD MP3 około 120, razem jakieś 49 godzin ciągłej muzyki.

Program Ashampoo Burning Studio Free, najnowszy ściągnięty darmowo z ich oficjalnej strony.

Jak ktoś ma zmieniarkę w schowku to ona czyta tylko Audio CD (max ok 24 piosenki na płytkę, 80 minut nagrań)


Zmieniarka cyfrowa DENSION za 1499 zł niepotrzebna.

DZIĘKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.