Skocz do zawartości

wypadanie zapłonu cylinder 2


kamyk1507

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich posiadam bmw e39 528i m52 1999r mam problem z wypadaniem zapłonu tylko na cylindrze 2 kiedy samochód stoi na biegu jałowym np. na skrzyżowaniu po chwili wypada zapłon wystarczy zgasic i odpalić auto i wszystko wraca do normy po podpięciu pod komputer jest błąd wypadanie zapłonu cylinder 2. świece wymienione, cewki sprawdzone zamieniane miejscami,nowy wtrysk benzynowy vdo simens, przepływka sprawdzona,nowa przepustnica, cały dolot sprawdzony nie łapie lewego powietrza, wymieniony sterownik benzyny,cisnienie na cylindrach sprawdzone 14bar,disa sprawdzona sprawna, listwy od gazu nowe , odma wymieniona .dzieje się to na gazie i benzynie :?: gdzie szukac problemu

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=117890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden temat Ci zamknęli ale Ty z uporem zakładasz drugi taki sam :duh:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego popraw tytuł na regulaminowy bo poprzednio zanim ci odpisałem to było po ptakach....
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Lepiej sprawdź cylindry 1 i 3.

W nich wtryski kompresję świece cewki popychacze zaworów czujniki wałka i wału przepływomierz < nie mam pojęcia jak go sprawdzałeś?>

Lambdy oraz regulator ciśnienia paliwa na listwie.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich posiadam bmw e39 528i m52 1999r mam problem z wypadaniem zapłonu tylko na cylindrze 2 kiedy samochód stoi na biegu jałowym np. na skrzyżowaniu po chwili wypada zapłon wystarczy zgasic i odpalić auto i wszystko wraca do normy po podpięciu pod komputer jest błąd wypadanie zapłonu cylinder 2. świece wymienione, cewki sprawdzone zamieniane miejscami,nowy wtrysk benzynowy vdo simens, przepływka sprawdzona,nowa przepustnica, cały dolot sprawdzony nie łapie lewego powietrza, wymieniony sterownik benzyny,cisnienie na cylindrach sprawdzone 14bar,disa sprawdzona sprawna, listwy od gazu nowe , odma wymieniona .dzieje się to na gazie i benzynie :?: gdzie szukac problemu

 

 

witam

miałem podobny problem 523 99' wymieniłem uszczelkę pod deklem zaworów wraz z "okularami pod świece i gumkami na nakrętki - problem znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.