Skocz do zawartości

co kupić do e46 prezent


victoriassecret

Rekomendowane odpowiedzi

To jak ktoś czapaje preferuje w ogóle + godzi się na wszelakie akcesoria bmw, nie dla samochodu.

Z mniej atrakcyjnych rzeczy, ale dyskretnie użytecznych to jeszcze ori bmw zapach na nawiewy z 3ma zapachami do wyboru + ewentualny zapas wybranego, wyjdzie razem gdzieś koło 110zł.

Mam taki i od sierpnia jeszcze wszystkich nie wykończyłem, sam "dystrybutor" zapachu drogi, a zapas już nie ( czerwień lub zieleń najlepsza, choć ja obstawiam czerwień ), w porównaniu do 'choinek', nawet jak się nie pali to jakiś tam zapach w samochodzie można mieć, a jednak perfumami psikać to drogo wychodzi, nawet na samych zagłówkach czy pod nimi ( bo ja mam akurat pół skórę ) jak cała skóra to odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zwizualizowałem sobie kiedyś te roletki, to jak będzie z nich butelka to będzie przeszkadzać w zmianie biegów, będą 2 butle to masakra. Będzie otwarta pucha to wylejesz, zamknięta może być gdziekolwiek będzie kawa to też się może zdarzyć ( mowa o mieście ) + utrudnienie zmiany biegów

Wg mnie jak łapa kierownika kulturalnie spoczywa na podłokietniku to puszki ani kawy nie wyleje podczas zmiany biegów, chociaż jeszcze nie dostałem takiego prezentu :mrgreen: może odczuwają brak uchwytów, więc warto się zastanowić.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Hej,

Bezsprzecznie "gałka", to najlepszy prezent dla faceta.... ale, możesz zrobić jeszcze coś fajnego.

Zaloguj się na stronie BMW i umów chłopaka na jazdę próbną najnowszą M3, to nic nie kosztuje. Ja kiedyś tak zrobiłem i zaprosili mnie na jazdę najnowszą M5 (akurat wtedy miałem "piątkę"). Jedyny koszt, to dojazd do najbliższego salonu, a frajda niesamowita o zdjęciach na FB i komentarzach pełnych zazdrości, nie wspomnę.... są bezcenne :wink:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto jest standardowe, czyli żadnego nawiązania do M, to radził bym kupić zwykłą ori gałkę zmiany biegów. Może moja wada ale ja lubię jak wszystko ze sobą gra. Ktoś tam wyżej wspominał o podświetlanej gałce... mam nadzieję, że żartował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto jest standardowe, czyli żadnego nawiązania do M, to radził bym kupić zwykłą ori gałkę zmiany biegów. Może moja wada ale ja lubię jak wszystko ze sobą gra. Ktoś tam wyżej wspominał o podświetlanej gałce... mam nadzieję, że żartował.

Tak, BMW też żartowało:

http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=BM11&mospid=47614&btnr=25_0308&hg=25&fg=95

Niestety jest to "wysoka" gałka.

Nie popieram wiochy typu naklejanie czterdziestu znaczków ///M gdzie tylko się da, ale delikatny akcent w postaci oryginalnego elementu doposażenia BMW nie jest zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze teraz załapałem...

 

witam panowie, mój chłopak ma niedługo urodziny a jego największą miłością jest jego samochód e46. chciałabym kupić mu jakiś gadżet do auta z którego naprawde się ucieszy ale kompletnie nie znam się na samochodach :mad2: co mi poradzicie w zakresie do 200 zl ?

 

Nie chcę wam włazić w życie prywatne z butami, ale może czas poszukać innego chłopaka?

 

:mrgreen:

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli twoj chłopak jeszcze tego nie ma w aucie to pewnie tez by sie ucieszył te swiatełka dodaja autu uroku http://jafra.com.pl/ringi-smd-bmw-e46-4d-sedan-drl-dzienne-szczecin.html

 

a tu jak to wygląda

 

ta gałka do biegow to tez fajny prezencik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje, ale jedną z najpiękniejszych rzeczy w e46 jest moim zdaniem bursztynowe podświetlenie wnętrza. Począwszy od zegarów, przez radio, panel klimy, wszystkie przełączniki, a skończywszy na lampkach w podsufitce obok jupiterków, podświetlających na bursztynowo dźwignię zmiany biegów i elementy wokół tworząc przy tym świetny klimat. Fabryczne podświetlenie gałki na moje oko fajnie by się z tym komponowało :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominając o gałce jako o super propozycji, pomijałem znaczek M, chodziło że jest ori i niska.

Poza tym mam gałe M i do zamontowania kierę mPak i podstopnicę mPak nową, zgodnie z vin czarny sufit i sportsize już był a niestety nie chchciałem mPakietu w postaci zderzaków bo bym pourywał ale za to chciałem zawias sportowe dostosowanie podwozia stąd takie kombinacje.

 

Zresztą znaczek można zmienić ale po co, zawsze będzie widać ze doklejony.

Co do podświetlanej gałki ... stawiam je na równi z ringami - mi się nie podoba w e46.

Co do zapachów, to pasują bezprblemowo, nic nie rysują nie wypadają itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może taki zestaw książkowy jeśli twój chłopak lubi dłubać przy aucie i jest ciekaw jego budowy to będzie jak znalazł http://allegro.pl/bmw-serii-3-e46-sam-naprawiam-instrukcja-obslugi-i3858623642.html do tego jakiś oryginalny brelok BMW i akurat zamkniesz się w 200zł :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-3-e46-ramki-zegarow-na-zegary-chrom-new-i3830583965.html jeżeli ma smykałkę do majserkowania to może to się na da, co dziennie będzie je widywał :D no chyba, że już są ;)

 

to akurat zdecydowanie lepiej kupić w oryginale:

http://allegro.pl/licznik-zegary-bmw-bosch-e46-330i-automat-uk-i3829667684.html

tyle że używka więc średnio na prezent :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.