Skocz do zawartości

[523i] wymiana drązka kierowniczego oraz końcówki


Sosna91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bylem dzis wywazyc przednie felgi bo mialem bicie na kierownicy, jednak przy sciaganiu kół okazalo sie ze sa luzy dlatego sa bicia

 

po lewej stronie na końcówce drążka a po prawej sam drązek w tym miejscu przy maglownicy.

 

końcówka widze ma znaczenie lewo prawo, natomiast drązek juz nie takze jesli kupie calosc

 

np http://allegro.pl/drazek-kierowniczy-koncowka-lewy-lewa-bmw-5-e39-i3844400670.html

to mogę końcówke zamontowac po lewej a wykrecic drązek i zamontowac go z prawej?

 

z jakiej firmy celowac? czy wszystkie tam samo wytrzymaja?

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie żę nie wszystkie wytrzymują tyle samo.

Nie widzę sensu rzeźbić bo jak już się sypią drążki to wymień dwa i masz spokój.

Ja 2 miesiące temu kupowałem lemfordery. taka firma jaką pokazałeś pewnie długo nei pociągnie, a drążki nie są tak drogie jak wahacze. Kpl Drążek kupić za mniej niż 160zł więc nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt nie jest to jakas astronomiczna kwota tylko juz 1000zł wlozylem w tym miesiacu w moja ukochana i obiecala mi ze wystarczy na jakis czas ;]

 

sprawdze na spokojnie u siuebie w jakim stanie dokladnie sa drazki czy warto tak kombinowac czy wymienic komplet, zbieżnośc sam przód wystarczy? 40zł mi powiedzieli za nia.

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie robili za 70zł też sam przód.

Sam już się przekonałeś nie raz i nie dwa że jak oszczędzasz to tracisz. Tak samo będzie z drążkami jak kupisz badziewie.

 

BTW. Jak tam chłodnica. Dalej od dołu puszcza płyn bo nie napisałeś już na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend zamowie cos z allegro i w poniedzialek wezme sie za wymiane.

 

co do wycieku, wszystko byc juz powinno okej ale jeszcze gdzies mi jedna krestka ubyło płynu, moze sie jeszcze odpowietrzyl gdzies, jak nie to bede patrzył dalej

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś kurier dostarczył takze zrobione jak talala.

 

kompletne drążki z końcówka, robota prosta, ściągacz miałem to 2h i po robocie, później zbieżność 60zł bo na oko tylko ustawilem zeby dojechac i wszystko gra.

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, kupilem z tej aukcji

 

http://allegro.pl/drazek-z-koncowka-do-bmw-e39-95-02-lewa-strona-i3825999993.html

http://allegro.pl/drazek-z-koncowka-do-bmw-e39-95-02-prawa-strona-i3831184676.html

 

cena najatrakcyjniejsza a niemieckiej firmy jakiejs, wygladaly solidniej od starych, zobaczymy ile wytrzymaja, 135zl z wysylka i sam wymieniłem to pieniadze nie duze.

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Masz może zdjęcie ściągacza który tam pasował? Chcę sobie kupić ściągacz ale już jeden kupiłem i za cholerę nie pasuje.
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dzialal na styk, musialem go rozkręcic do oporu i na początku tak jakby nie pewnie jeszcze sie osadził, ale zaczalem krecic i ladnie końcówka wyskoczyla z obu stron.
-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

z ciekawości odnalazłem temat bo sezon na 19stkach dał w kość zawieszeniu, ponad 1,5 roku temu wymienione, jeszcze miesiące temu byly okej, teraz juz wiadomo moment sie wysypały

prawy końcówka na sworzniu luz, lewa na drążku, a nie sprawdzałem dokładnie, takze zamawiam kolejny komplet

 

jak na drogi jakimi sie poruszam, iloscia km ktore robie rocznie, przy zawieszeniu mtechnik i 35 profilu 19stek to uwazam ze i tak dobrze

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czyli padło Ci to czego nie wymieniłeś?

 

Ostatnio miałem podobną sytuację. Z jednej drążek, z drugiej końcówka, kazałem wymienić wszystko mimo, że mechanik chciał się dorwać tylko do zużytych części.

Zasada raz a dobrze jednak się sprawdza, mi szkoda czasu na robie tego samego 2 razy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja zrobiłem przez te 1,5roku 50tysiecy wiec nie ma tragedii jak za caly komplet drążków z końcówkami za 135zł, teraz też wziałem z allegro chyba to samo za 125zł. drązki końcówki w weekend wymienię
-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.